Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pixie

Doradzcie ! ktore kozaki ladniejsze ?

Polecane posty

ja tak samo nie jestem zainteresowana kozakami, raczej czólenkami, dlatego nie trzeba mnie poczytywać jako jakąs konkurencje odnośnie tematu topicu:) Alanka a konkretnie, czy mogłabyś podać przykład cenu butów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natallllliaaaaa
Alanko, jak bedziesz mogla i chciala :) to wyslesz mi swoja ofertke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natallllliaaaaa
natafka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alanka 37
No i ja nie dośc , ze mam taką małą stopę to jeszcze bardzo szczupłą. włoskie buty moge kopowac w ciemno, polskie sa dla mnie za szerokie.dlatego tak szybko zareagowałam na Twoją .ofertę, bo podejrzewam, ze francuskie buty tez są szczupłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixie
Alanko sprawdz poczte ! O zadnych zartach z mojej strony nie ma mowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pixi -sprawdż czy teraz dostałaś? :) do alanka- czy doszła wiadomość? :) lubie pomarańcze- ok postaram się coś Ci zaprezentować. :) Ceny z róznych względów nie chcę podawać to na kafeterii. Pozdrawiam dziewczyny i życzę miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo przepraszam, ale po raz pierwszy w życiu/wierzcie mi to prawda/muszę wycofać się z danego słowa. Wiem, że rozbudziłam zainteresowanie i znając kobiecą naturę tym bardziej mi przykro. Nie jest to moje widzimisię. Ja intencje mam zawsze czyste. Czytałam wasze tematy i stwierdziłam , że mogłabym się czymś podzielić tak wiedzą jak ty co mi zbywa. Niestety tu na kafeterii mam wrogów. Dziwne to , ale prawdziwe. Ja , która nie mam wrogów w normalnym życiu, spotkalam tutaj ludzi zawistnych, którzy wkaradli się z brudnymi buciorami w moje życie osobiste. Od dawna miałam tego dowody, ale do dnia wczorajszego wchodziłam tu , żeby zrozumieć kto to robi i dlaczego. Teraz już wiem. Niestety nie jestem z blokowiska/nie chce obrażać innych tylko tę właśnie osobę/i nie znam walki o przetrwanie jaką znają niektórzy od dziecka. Ponieważ dbam o czystość moich interesów, po przemyśleniu stwierdziłam, że miałabym dużo do stracenia, gdyby ludzie, którzy tu sobie ze mnie zakpili poszli w swych niecnych czynach dalej. Mam nadzieję, że to co piszę pozwoli Wam zrozumieć moje wycofanie się z wszystkiego. Nie będzie mnie na kafe, ale przecież jestem. Szukajcie mnie na Allegro. Firmę znacie, wystarczy wstukać w wyszukiwarkę. Jeszcze raz przepraszam.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannka
drugie sa ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choinkaaa lala laaaaaaa
te kozaki sa brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 265
ja tez chetnie kupie cos oryginalnego!polecam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×