Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enamorada

Czy oddzielacie seks od milosci?

Polecane posty

Gość onetla
kobiety? tak, nie byłoby tyle oan, co są z kims dla money:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo Cie rozumiem... I jesli mozesz nie wypowiadaj sie w imieniu wszystkich kobiet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetla
wypowiadam sie jako obserwator:) Wiele pan lubi i jest z kims. I koniec. Nie kocha, a zatem sex bez uczuc. Ale mowia co inego. za mało znasz zycie. Sex z uczuc, to mit. Sex z kasą, to tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak oddzielam sex od miłości :) wiem kiedy kocham i kiedy pożądam, ale całe szczęście, że mojego męża i kocham i pożadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówi facet
sex bez milosci to za przeproszeniem wielkie nic. Nie probowalem bez milosci i nie am z tego powodu kompleksow. A poza tym jestem normalny...mam wspaniala zonke i nie mam mam zamiaru sie zmieniac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez potrafie oddzielic seks od milosci. Milosc od seksu juz nie za bardzo... ;) Seks sam w sobie jest dla mnie raczej jak fizjologiczna potrzeba... i oczywiscie nie ma w niej nic zlego, natura i tyle. Kiedy czlowiek kocha seks wspaniale uzupelnia zwiazek, zbliza ludzi i przywiazuje ich do siebie. Kiedy czlowiek nie kocha i tak moze miec fajny, pelnowartosciowy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowi facet - hmmm... ale skoro nie probowales to na jakiej podstawie oceniasz, ze to wielkie nic? To tak jakbys nigdy nie jadl kalafiora i tweirdzil, ze jest niesmaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurek...
Niet... nawet nie probowalem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwier
Miłość masz racje seks bez miłosci bedzie tylko wyrobem czekoladopodobnym ;) nigdy zas czekoladą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątłe barki:P? to nieprawdziwa nieprawda;) o mnie się nie martw...wystarczy chwila przerwy i powstaję pełen gorliwości z nasieniem sorry niesieniem pomocy w miłosnej potrzebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygryda 🖐️ Dea no ileż ogę czekać? Jutro zakupki :) czas najwyższy hehehe Charakter jak się trzymasz w swoim postanowieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się kajasz to ja nie myślę tylko odpalam nerwowo papierosa i rzucam dzikie spojrzenia patrząc jak się rzucasz ...sorry kajasz na łóżku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wydaje Wam sie, ze seks tak zawstydza ludzi, ze musza go czyms usprawiedliwiac? Kiedys tlumaczono sie spelnianiem obowiazku malzenskiego, prokreacja, teraz najchetniej usprawiedliwia sie go miloscia. Czy to naprawde taki wstyd odczuwac pociag seksualny nie majacy nic wspolnego z miloscia? Dlaczego wciaz zaklada sie, ze to o nas zle swiadczy? Co to ma tak naprawde wspolnego z nasza wartoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
ależ nie! sex bez uczuc ma swoje uzasadnienie inaczej by padły wszystkie agencje Ludzie chcą go kojarzyć z miłością bo jest piekniejszy ... jesli facet ma wieksze potrzeby niż zona niejednokrotnie sie to konczy skokiem w bok i ciezko dopatrwac sie tu zdrady, przeciez to był seks .... albo lepiej to był "tylko" sex ...Czy widzisz jak brzmi to "tylko"? prawie jak nic.. czy o to własnie chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noah------> chyba nie to enamorada miała jednak na myśli. ja uważam że bardziej żenujące niż seks bez miłości jest wmawianie sobie miłości tam gdzie jej nie ma, żeby tylko usprawiedliwić seks. A u nas jest taki głupi pogląd, że jak pójdziesz z kimś do łóżka to nie możesz potem powiedzieć że \"nie, to nie miłośc, po prostu czułam pożądanie\" bo od razu spotykasz się z potępieniem. I nie ma to nic wspólnego z wiernością bo nie o tym tutaj mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
Sygryda córka wikingów >>> dziekuje slicznie :) moze faktycznie odebrałem to inaczej .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygryda - dokladnie o to mi chodzi. Seks bez milosci uwaza sie za cos wstydliwego, ale w zasadzie, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
moze teraz trafie :) bo ludzie wstydzą sie ze zostaną porównani do zwierząt którymi nie kieruje nic głebszego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noah, no wlasnie, zwlaszcza dziewczynom nie przystoi, ale po co wstydzic sie natury? Powoli sie to zmienia, mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×