Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samuel sprawiedliwy

Hipokryzja jednej kobietki została skarcona

Polecane posty

Gość Samuel sprawiedliwy

Mam koleżanke, która podczas jednej rozmowy wypierała się, że ona na wygląd nie patrzy, że tak mają tylko faceci itp. Ponieważ wiem, że to czysta hipokryzja postanowiłem ją ukarać. Mam zajebiście przystojnego przyjaciela, którego poprosiłem, aby ją uwiodł, powiedziałem w jakim klubie mozna ją spotkać i dałem jej zdjęcie. Takie m irelacje potem zdał, kiedy wykazał zainteresowanie nią, to momentalnie się do niego przykleiła, tańczyła tylko z nim, pod koniec całowała, po paru dniach zaprosił ja do domu i przeleciał( zero problemów z tym). Potem tak jak mu mówiłem zostawił ją. Po tygodniu "związku" płakała za nim, pytała dlaczego itp...po TYGODNIU!!! Więc jak jeszcze raz będzie mi wciskać kit, że nie leci na wygląd spytam- A co tam u Karola ?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Wszystko fajnie, tylko to chyba zbyt surowa kara za kłamstwo. Przecież ona w końcu krzywdy Ci nie zrobiła, a Ty jej niestety tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za swiat
No nieladnie... a skad wiesz, ze ona u niego poleciala na wyglad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetla
mozna zackoahc sie w uscisku czyis dloni:) jak livet:) a nie wygladzie. w gescie, slowie itpo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajer z Ciebie
eee to prowokacja jakas ...a jesli to prawda to dno z ciebie totalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam brzydki charkter
I jak tu nie narzekać ze jest sie brzydkim i niskim?? jak wy patrzycie tylko na wyglad! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel sprawiedliwy
W klubie rozmiawiał z nią jakieś 10 min, głownie tańczyli a pod koniec całowali... jak można się zakochać w 10 min ??? Oczywiście gdyby jakiś inny chłopak nie miał takiej bużki jak mój kumpel to o tym całowaniu to mógłby zapomnieć. Może to traktować jako mały epizod w życiu, który pokaże jej, że jednak szczerość w życiu jest najważniejsza , a nie poprawność polityczna, i udawanie kogoś ik się nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam brzydki charkter
I jak tu nie narzekać ze jest sie brzydkim i niskim?? jak wy patrzycie tylko na wyglad! choc sie zarzekacie że nie (wiekszość) 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillka
najgorzej to Ty się zachowałeś a nie ona.Niech by sobie kłamała co Ci do tego ale ty się zachowałeś jak najgorsza swinia dobrze że ja nie mam takich kolegów!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopopopo
i co lepiej ci teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel sprawiedliwy
Acha jak mój jeden kumpel do niej startował, który nie grzeszył urodą chciał się z nią umówić to zawsze miała tysiąc powodów dla których nie mogła. Jak była z Karolem nagle znikły takie problemy.... Ona była wolna , Karol nie ma dziewczyny więc jak tu można mówić, że ktoś tu kogoś skrzywdził ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co, myslisz, ze w ten sposob czegos jej nauczyles? :O A ty, maly i niski, nie masz dziewczyny bo jestes zgorzknialy i zakompleksiony, tylko nie umiesz sobie tego uswiadomic i zwalasz na wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarcona.....
"skarcona" ......:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel sprawiedliwy
dea jak coś wychodzi z moich ust to jest to odzwieciedlenie tego co myśle i tego jak postępuje, a nie tam jakaś papka, która mi się nawinie na język,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charakter-------> czy Ty naprawdę nie potrafisz wyjść poza tą swoją wszechogarniającą Cię nienawiśc i popatrzeć dalej? Jk byś się czuł gdyby tobą ktoś tak manipulował? Gdyby panienka podrywała Ciebie dla jaj i ubawu z koleżankami? Dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska traktorzystka
ta cala dyskusja i Twoje dylematy są wzięte z dupy strony i nie mają wogóle wartości ...:o nudzi Ci się i bajdurzysz jak najęty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska traktorzystka
takie ględzenie i manipulowanie kimś jest obrzydliwe ... poza tym mowiac, ze wyglad się dla niej nie liczy mogla nie chciec Cię urazić biedny Ty idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel sprawiedliwy
Mam taki charakter, że wole najgorszą prawde, ale prawde. Gdyby większość ludzi podzielała takie poglądy, życie było by o wiele łatwiejsze, i mniej skomplikowane. Co jej dało, że gadała głupoty??? dowartościowała się ??? wybieliła przed sobą ??? Dysponowałem środkami by ją czegoś nauczyć i wykorzystałem je....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska traktorzystka
Samuel sprawiedliwy o mam brzydki charakter>>> jestescie dwoma zakompleksionymi i mściwymi glupimi trolami, którym się nudzi i knują intrygi.....:o obrzydliwe poza tym ten facet moze byl przyjemniejszy w obejsciu i wolała jego od takich mściwych troli jak Wy obaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaj
Przeczytalam tylko pierwszy post, i tylko po tym powiem ci co mysle. Zapewne jestes jeszcze mlody tak jak "kobieta" o ktorej piszesz.... Wiecej dystansu i czasu, aby zrozumiec, za mlodosc ma swoje prawa i nikt nie ejst idealny, a slabosc to rzecz ludzka, i nieunikniona do konca naszych dni. życze ci tylko jednego..... Abyś nigdy nie trafił na osobę, taką jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska traktorzystka
tak, tak ...przelecial ją...:D:D:D Ty bajkopisarzu trolowaty.... prowokatorze Ty marny niedowartościowany Ty eeeeeeeeee...pto prowokacja musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska traktorzystka
zreszta jesli ja przelecial nawet to nie Twoj biznes mściwy marudo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za porażka
Samuleku, jestes żalosny. Czyz nie jest tak ze sam najchetniej bys zeszmacil sie gdyby tylko ona zwrocila swoja uwage na twoja marną osóbkę?? a ze niestety widocznie nie grzeszysz nie tylko urodą, ale specjalnie inteligentny to ty nie jestes.. i w dodatku co z ciebie za facet co uzala sie nad losem swoich kolesi - brzydali - co sobie z nią nie poradzili i nie zwrocili swoją osobą uwagi?? godne pozalowania. nie od dzisiaj wiadomo, ze facet wcale nie musi byc piekny, miec malowana buzke - a fuuu - dajcie spokoj. prawdziwy mezczyzna reprezentuje sie przede wszystkim po inteligentnej rozmowie, czulosci, szczerosci, odpowiedzialnosci a nie po ladnym ryju! no dajze chlopie spokoj. albo jestes jakis niedopieszczony albo homo.... Bo prawdziwi faceci nie biadolą jacy to oni brzydcy, gusta są rozne, powiem Ci ze kazdy mezczyzna potrafi sprawic, zeby kobieta miala go za michala aniola ,tylko do tego potrzeba wiecej niz IQ ponizej 10 i 5 cm ;) Ładna miska jesc nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska traktorzystka
tu są same domniemania a Wy się podniecacie jak para idiotów.... nic niewiadomo napewno a jak wiadomo zawsze są 3 prawdy: moja prawda, twoja prawda i g...prawda..... a kim Wy jestescie zeby wymierzac komus sprawiedliwość? widac nie macie lepszych zajęć niz takie knucie, normalnie żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku od Jadźki
Chyba najmądrzejszy komentarzem do tego topiku, bedzie komentarz Sygrydy, że cała wasza trójka, jest paczką pustych tępaków o niskim poziomie intelektualnym. Do waszej paczki pasowałby jak ulał ten śmieszny Bolek Charakter, którego pierdolenia i kłótni na wszelkich topikach nie można już znieść. Kurwa, człowieku jesteś tak zajebiście denny jak denko od słoika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za porażka
Jestem facetem i zal mi was, zapewne macie po 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska traktorzystka
oni mają po 13....jak te dzieci w klasie gimnazjum - tak wyglądają początki relacji męsko-damskich... zlośliwe trole, marudne i mściwe do tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×