Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samuel sprawiedliwy

Hipokryzja jednej kobietki została skarcona

Polecane posty

Gość sędzia 06
Jedno jest w tej historii pewne - ze ona moze i powiedziala nieprawdę i skłamała ( chociaż może on wcale nie jest jej ideałem jeśli chodzi o wygląd - ten twój kumpek - to że tobie sie podoba i uwazasz ze ma piękną buźkę nie znaczy ze wszystkie kobiety go pragną, no ale to swoją drogą... ps. jak on Ci sie podoba to moze umów sięna cos wiecej a nie na spacer z psami..chociaz to i tak juz bardzo romantyczne.... - taka chęc zemsty na kobiecie ktora w gruncie rzeczy nie jest ani twoja dobra kolezanka,ani przyjaciolka, nie znasz jej i pragniesz JĄ UKARAĆ pachnie mi tu - albo raczej zalatuje podświadomą nienawiścią do kobiet. cos w tym jest. hmmm nie masz jakis problemow ze sobą natury... hm egzystencjalnej? hmmm wolisz chłopców, tak? - ale do senda - chodzi mi o to,ze jesli ona skłamała, to trudno sie mowi, ale Ty postąpiles 10000 razy gorzej co sprawia ze jestes złym czlowiekiem i wiesz.. bedziesz zyl z tą świadomością ze celowo kogos skrzywdziles i zraniles - a to jest gorsze niz klamstwo. ( mam nadzieje ze nie zajdzie w ciążę bo jesli twoj kolega ma tyle lat na ile oboje wygladacie sądząc po zabawie jaką sobie urządziliscie z tej dziewczyny, pewnie i gumki nie umie zakladac...) ALBO co gorsza zalapal on od niej jakas grozna chorobe? kto wie? Nie igra sie z czyims zyciem, chlopcze. Zyj z tą swiadomoscią i strachem teraz, jak bardzo mogles przekroczyc te bariere... a karać,,, kaary i osądy pozostaw Bogu. Bo kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ale szajbus ja pierdole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocochodzi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×