Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AlinkaWrc

Pierścionek Swarovksiego! Prosze, doradźcie!!!!!

Polecane posty

Gość AlinkaWrc

Widziałam przepiękny (!!!!) butelkowo-zielony pierścionek, taki duży, z motywami liści jakby:) z kryształami Swarovskiego, piękny. Tyle, że sam pierścionek był jedynie posrebrzany, a nie cały ze srebra. Ale jest taki sliczny....:)❤️ Opłaca się za taki pierścionek dać 59zł? Bo już sama nie wiem... Jest pokryty srebrem, ma ok. 5 kryształów Swarovskiego, jest bardzo ładny i unikatowy, na pewno nikt nie będzie takiego miał:) Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierscionek Swarowskiego
za 59 zł??? ty jestes taka GLUPIA czy tylko udajesz :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym dziwnego
??? Niektóre wyroby sa piekne i faktycznie niepowtarzalne:) ja kupiłam sobie kolczyki za 70zł:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierscionek od Swarovskiego za 59zl? to raczej nie jest mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svarowski z cyrkonią
To jest możliwe. Ja mam serduszko z krzyształu Svarowski wielkości 20 gr z cyrkonią w środku i kosztowało tylko 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinkaWrc
Ale to nie jest pierścionek ze srebra, tylko pokryty srebrem:) I wykonany jest z kryształów Swarovskiego, nie przez tę firmę, tylko przez inną, produkującą biżuterię:0 Bardzo, bardzo mi się podoba. 59zł, to chyba nie za dużo? A ile waszym zdaniem powinien kosztować taki pierścionek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to są
te krystały Swarovskiego, pierwszy raz słyszę taką nazwę oświećcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast
sztucznego Swarovskiego to ja juz bym wolała chocby i półszlachetny kamień... Z cyrkonią sobie ku, taka sama chałtura będzie... Swarovski... Żenada. Jedyna zaleta - technika szlifowania. Poza tym toto sztuczne i przereklamowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem naiwnosci ludzi ktorzy kupuja torebke np Louis Vuitton za 500zl na allegro i mysla ze to orginal porazka.Nie wzpominajac juz o bizuterii( kamieni) ktore nosza nazwisko tego Pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o Swarovskiego, to mam coś takiego... Myslałam, żeby to wystawić na Allegro, bo nie przepadam za biżuterią raczej, no i mam jej mnóstwo;) tylko nie wiem, czy jesyt po co... Nie mam tam konta, a za aukcję pewnie trzeba zapłacić z 10zł, także jak sprzedam to za 10, to marny biznes:D Może ktoś się orientuje, ile kosztuja takie błyskotki, czy opłaca się wystawiac na Allegro? Czy po prostu komus oddać? uwaga, wklejam zdjęcia pierwszy raz:p Może być zonk:D http://img396.imageshack.us/my.php?image=pict2307rd1.jpg http://img400.imageshack.us/my.php?image=pict2299ld6.jpg http://img396.imageshack.us/my.php?image=pict2303pi6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinkaWrc
Moja kolezanka ma inny pierścionek tej samej firmy i ma go już 3 lata, nic nie brudzi i jest jak nowy. Teraz inaczej robią tę biżuterie niż kilka lat temu:) Ona jest pokryta srebrem i nie ma niklu, raczej nie będzie brudził, ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamn kciuki
jaki to jest rozmiar i ile chcesz moze go kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośik
Ja uważam, że spokojnie możesz w tej cenie kupić pierścionek, tym bardziej jak Ci się podoba. Nawet jeśli nie jest to oryginał za 700 zł, to kto go będzie pod lupę podstawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozmiar jest..... uniwersalny:D On ma takie coś, że się go zatrzaskuje na palcu, to jest ukryte pod tym kwiatkiem:) Tylko nie powinno sie tego przestawiać wiele razy, raz ustawić i już:) Ja go zakładałam razem z tym kartonikiem do którego jest przymocowany. Ale myślę, że na każdy palec bedzie dobry. Nawet mojemu bratu się na paluch zmieścił:p ale tylko serdeczny:D Ale uprzedzam, że pierścionek nie jest ze srebra. Tak jak koleżanka pisała w tym wątku- ten też jest wykonany z antyalergicznego metalu (czyli bez niklu) i pokryty srebrem. Ale jest bardzo porządnie wykonany, ładny i efektowny. Mam tez bransoletkę, która do niego pasuje i wiele, wiele innych rzeczy...:o No mam tony nowej, nieużywanej biżuterii po prostu... Dlatego już pomyślałam, że wystawię go wraz z innymi duperelami na Allegro, ale nie wiem, czy to się w ogóle opłaca. Jeżeli któraś z Was coś wystawiała, to proszę, napiszcie ile kosztuje aukcja i czy łatwo znaleźć klientów;) I ile da się wylicytować za takie duperele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinkaWrc
Noooooo....:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakaś podróba
a posrebrzanego pierścionka w życiu bym nie kupiła, wiesz jaki bedfzie "śliczny" jak zacznie obłazić??? :O:O:O Lepiej kup sobie coś szlachetniejszego za te pieniadze. Można kupić nprwde piekne pierscionki ze srebra juz za 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinkaWrc
Ale na pewno nie będzie tak ładny. Poza tym zalezy, jaki pierścionek. Jak jest dobrze zrobiony, a metal sztachetny jest naniesiony w procesie elektrolizy:p to nie obłazi, nawet się nie wyciera. Mam pokryty złotem pierścionek, który służy mi ponad 5 lat- zmywam w nim gary, piorę i wygląda jak nowy. On nie jest pozłacany jak jakieś tam zegarki z bazaru, tylko pokryty złotem- to różnica. No nie wiem, ale nic się z nim nie dzieje... A za 60 zł sa pierścionki ze srebra, ale jakie...:o Poza tym srebro, to żdadna atrakcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinkaWrc
Nie kicz, tylko tamten pierścionek idealnie pasował do mojej sukienki, która mogę sobie założyć na studniówkę, an wesele, na sylwestra... No sory, mam też srebrną i złotą biżuterię, ale ona nie pasuje do wszystkiego! Czasy pierścionka na całe życie dawno minęły;O Gdzie wy żyjecie??? Przeciez takie dodatki nie musza być złote!:o Chodzi o to, żeby były oryginalne, pasowały do ubioru, były modne i ciekawe. Zakłądasz jeden pierścionek i robi za całą biżuterię... Śmiać mi się chce, jak patrzę na panienki w kozakach z białej ceraty z łańcuszkami złotymi i z pierścionkiem:o Codziennie- i do dresów i do sukni, jak jacyś Rumuni po prostu. Ja nie znosze się obwieszać i już. WOlę coś oryginalnego, przyciągającego uwagę. W FolieFolie można sobie kupic kawał rzemyka plus plastik za 150zł:o Bo liczy się pomysł, kompozycja, oryginalność. Złoto to sobie można i na bazarze kupić...:o Nie rozumiem co to ma wspólnego zkiczem? Mi się właśnie młode osoby obwieszone złotem raz na zawsze wydają kiczowate. Tym bardziej, z etakie dodatki zakłąda się okazjonalnie, w zależności od stroju. WOlę mieć 10 ładnych i oryginalnych pierścionków, z których każdy założę kilka razy w życiu, niż jeden i ten sam zawsze i do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do deamn
matko, kto cię uszczęśliwił tą biżuterią?! Masakra. Nie wiem czy to sprzedzasz bo to straszny kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to szczyt elegancji, wiadomo;) a ja na takie coś na pewno jestem za stara, ale mam też rzeczy, które sa ładne. Niemniej jednak chcę się ich pozbyć. Dlatego pytam, czy w ogóle opłaca się zakładać aukcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się podoba ten pierścionek
bardzo ile byś za niego chciała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i kicz. Wiadomo, że to nie jest arcyelegancka biżuteria, ale tak jak dziewczyny napisały- zależy co do czego. Ja na pewno jestem na takie rzeczy za stara:) i nie są mi w ogóle potrzebne. Ale według mnie tak samo kiczowate są : futra i futerka, obcisłe kozaczki, buty naśladujące kowbojki, H7M, Zara, Deitchmann i 80% sklepów sieciowych i innych też, blond włosy, tipsy, oraz wiele, wiele innych rzeczy... Każdy ma swoje zdanie, każdy ma swój gust:) A co do biżuterii- ja na co dzień noszę taką z białego złota, z brylantami. Bo wiem, że ona jest ponadczasowa. Ale paradoksalnie często na specjalne okazje zakładam coś z drewna, ze szkła, rzeczy bardzo ekstrawaganckie, które pasują do sytaucji, ale nie będzie mi żal wydac tych 50-100zł na coś, co założe tylko raz. Bo duża biżuteria jest bardzo widoczna, charakterystyczna i nie można jej zakładać zawsze i do wszystkiego. Często sama robię biżuterię! I to nie taką z jablonexu;) tylko np. z desek znalezionych w piwnicy:D I wszyscy się pytają, skąd mam takie cuda:) Z piwnicy:classic_cool: Osobiście mogłabym założyć taki pierścionek na jakąś specjalną okazję do zupełnie prostej sukienki, bez innej biżuterii. Nawet by mi się nic od tego nie stało;) Zależy od stylu ubierania, poczucia smaku itd. Wiadomo. Dlatego się pytam co z tym zrobić i czy opłaca się zakładać aukcję. Do osby, która się pytała o cenę---> Nie wiem, ile jest wart taki pierścionek, także jak uważasz:D Jak sie komuś naprawdę spodoba, to sprzedam mu za tyle, ile będzie chciał dać, byle to nie było 5zł, bo jestem leniwa i nie będzie mi sie chciało ruszyć na pocztę:classic_cool: Możecie to potraktować jako cel charytatywny, bo idzie zima i muszę kupić nową budę mojemu psu:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaaaaaaaaaaa
ja pierścionków nie noszę choć ten jest bardzo ładny ale chciałąbym zapytać o brasoletkę ile byś za nią chciała jest śliczna:) a ja mam obsesję na pkt branolestek:) a i jeszcze jedno gdzie mieszkasz tak żeby ew można było odebrać jak ci sie nie chce na poczte latac:) pozdrawiam cieplo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj mi maila, to Ci wyślę co mam i sobie zobaczysz. Mieszkam w Warszawie. Mam jeszcze drugą taką bransoletkę w innym kolorze i inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaaaaaaaaa
podaję maila: nocna _stokrotka@orange.pl a może zielona ta druga jest:) acha fajnie że mieszkasz w wawce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×