Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grey 2

PARKOWA-BIAłYSTOK-która tam rodziła?

Polecane posty

Aha. A ile kosztuje cc ?? i czy przy cc jest możliwośc by był mąż w trakcie zabiegu ? czy zakładają cewnik jak juz znieczulenie działa czy przed znieczuleniem i czy to boli ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili opieka po CC 2600 od marca ceny poszly w gore. Na reszte pytan moge odpowiedziec gdy wroce juz z kliniki.. Mam termin na 4 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to jest po umówieniu z lekarzem sie na cc , ustala on datę zabiegu i sie dopiero jedzie na zabieg czy jeszcze na jakies kontrole ? bo ja chodze do ginekologa ale tam tylko chce cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basiewa123 a kto ci prowadzi teraz ciaże, lekarz z parkowej czy ktoś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basiewa123 a na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszlam na Parkowa w 30 tyg. Zapisalam sie wsumie do lekarza ktorego zaproponowala mi dziewczyna z rejestracji. I nie zaluje.. Zrobil mi dokladne USG.. Porozmawialismy.. Zapytal czego oczekuje.. Powiedzialam ze pierwszy porod byl bardzo ciezki i skonczyl sie cieciem ze nie ma wsumie zadnych przeciwskazan do tego zebym rodzila naturalnie ale wole CC skoro i tak jestem juz zszywana. Powiedzial ze u nich po pierwszym CC przewaznie jest drugie. Umowilismy sie na miesiac przed terminem.. Zeby ustalic date i porobic badania wsio.. Teraz juz chodze 2 razy w tyg. Na ktG a 4 ciecie.. A i zeby moc u nich rodzic czy sn czy przez CC musisz miec skonczony 38 tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha . Za każda wizytę czy to ktg czy usg to płaci sie tak jak jest u nich na stronie w cenniku tak ? Zdaj mi relacje jak przebiegało cc jak bedziesz juz miała to za soba . A i jaki lekarz prowadzi cb tam u nich w klinice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli u nich planowany jest porod to ktG za darmo jest. Za wizyte jak w cenniku ale tu tez maja spoko podejscie bo mialam wizyte z usg takim wsumie szybkim a policzono mi jak bez. A juz taka normalna wizyta z usg to dokladna i dluga wiec polecam. Dam znac po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem dopiero co po wyjsciu z kliniki po CC. Jestem bardzo zadowolona i z zabiegu i pobytu naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiedz jak przebiegało całe cc od początku jak i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiewa123
O i jak było ? Jak przebiegało cc ? Opowiedz ze szczegółami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie wrzucilo mojej odpowiedzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzilam na parkowej w listopadzie 2016 zarazili mnie GRONKOWCEM ! Zmagam sie z ropniami do dzisiejszego dnia! Jesli ktos szuka osoby do pozwu zbiorowego to chetnie sie dołączę. To moj email Taska1920@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok to tak.. Bylam umowiona na konkretny termin ale nie na godzine. Rano zadzwonily panie z kliniki i powiedzialy zebym byla na 9. Zajechalam , przebralam sie w szpitalna koszuline i podlaczyli mnie do ktG. Meza wyslali z moimi rzeczami do poczekalni. Lezac pod ktG odpowiadalam na pytania (badania, choroby,szczepienia itd. Itp.). Podano mi antybiotyk, znieczulenie, zalozyli cewnik i wyslali na sale zabiegowa. Tam juz czekala ekipa.. I chyba najgorszy moment i jeden jedyny minus to anestezjolog! Nie potrafil mi sie wbic w kregoslup.. Chyba z 8 podejsc robbil.. Bolalo jak chol... (Dziewczynie ktora ze mna lezala nastepnego dnia rowniez nie mogl sie wkluc) Wkoncu 'sie udalo'.. Znieczulenie podzialalo.. Lekarze gadki szmatki.. Zarciki i wogole.. I po niedlugiej chwili usltszalam wisk mojej coreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiewa123
A mąż mógł byc tez przy cc ? To czyli cewnik bez znieczulenia wkładaja i czy bolało ?? i jak po cc sie czułaś i jak ze wstaniem z łóżka było ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz zostal w poczekalni. Nie mogl byc przy CC. Jak juz maluszek sie rodzi to wolaja tatusia na sale gdzie dzidzius lezy w inkubatorku i moze go zobaczyc a potem widzicie sie w pokoju. Zajechalam na 9. A juz o 9.50 urodzila sie Maja. O godzinie 19 juz sama sie podnioslam i poszlam pod prysznic. Na poczatku boli jak chcesz sie wyprostowac ale nie bylo tragedii. Rano juz bardzo dobrze bylo. Jak zakladali cewnik to nie boli tylko takie malo przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha .Dzięki za informacje . Teraz właśnie tak straszą tym gronkowcem wiec mam trochę obawy . A jakiego lekarza prowadzącego polecasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do gronkowca to robilam posiew w klinice i tak jakby wykryto u mnie bakterie. Jeszcze w 37 tyg. Przepisali mi antybiotyk. Przed CC dostalam.. Malej tez podali i jest wszystko ok. Jestem 2 tygodnie po porodzie i czujemy sie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kellyblue
Witam. Czy na Parkowej jest wybór w kwestii szczepień??? Czy w innych szpitalach i klinikach coś o tym wiadomo? Czy zmuszają żeby szczepic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×