Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Kaczorkusiu, masz racje, nie to co oryginal :) ale za tydzien to łooooohhh, bedzie ze hej :D marcin bardzo by chcial przyjechac ale kupil laptopa :o i wysle mi kase w poniedz, rano, wiec nie bedzie mu sie oplacac... a tak mu sie nabeczalam przez telefon ze kazde zdanie musialam 2 razy powtarzac bo belkotalam i nie rozumial :D ale jest git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACZORYNKA, nie znasz moich możliwości:>Ja sobie tak zaplanuję czas, że obrobię wszystkie i żadna nie będzie niezadowolona:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorkusiu...heheheh fajne no widzisz bedzie dobrze,ja tymczasem musze jeszcze troszke poczekac....a swoja droga tez rozmawialam dzisiaj z panem 😍😍 T 😍😍...i nie powiem calkiem milo bylo...:)..wiecie co mam na mysli;)...znaczy taki strasznie slodki byl i kochany...dobra juz sie tu nie rozczulam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow...az sie boje..tylko zeby nie bylo tak ze my nie damy rady a ty jeszcze bedziesz w pelni sil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak sie rozowiutko zrobilo...ale jak zobaczylam te buziaczki to nie powiedzialam jeju :) tylko ku*** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACZORYNKA, otóż to:) Erotica no no no, a ta ostatnia dostawa buziaków to rozumiem, że li i jedynie dla mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha :D dobre, kochana, rozesmialam sie na glos :D ciekawe co tesciowa mysli w drugim pokoju ze sie ciesze jak glupi do sera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie obudz oliwci tym smiechem....;) a ja tez sie musze cicho zachowywac zeby nie obudzic mojej malej perelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zawsze jak bedzie wam smutno, to popatrzcie sobie na strone nr 5 i będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olalee a widzisz:) Ja wiedziałem, że jako reprezentant pary facetów na starym forum muszę stanąć (co po prysznicu i tych erotycznych gadkach trudne nie jest hehe) na wysokości zadania i stworzyć zaawny topic, na którym będziemy mogli kontynuować naszą znajomość. I niech któraś powie, że się nie spisałem :D OK, idę spać, moje kochane:) Erotycznych snów, Tobie też, Tomek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Goi :D erotycznych snow, tzn ze mną w roli glównej, tak?? :D oki, niech bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam powoli spajkac!!!! Dobrej nocki wszystkim zycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech wam sie przysnia rozowe kroliczki...czy co tam chcecie,ja napewno bede snila o miom rozowiutkim kroliczku (domyslacie sie co mam na mysli,co nie?) :P No to paaaaaaaaaaaaaa! Buziorki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki! papa, dobrych snów!!! i znow zostalam sama jedna ostatnia ...:( a chcialam sie pochwalic nowa stopka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie pochwalilas bo ja ja jeszce zobaczylam...hehe no a teraz naprawde mykam papappapapapapappappaapapapapapapapppapppapapapapapa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Caluje wszystkich goraco na dobranoc!!!!! 👄 👄👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak zostaje przy swojej starej... to ja chyba tez spadam spac...albo jeszcze pogram sobie w gry erotyczne!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×