Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

no to niech się rozłazi, a ja i tak wiem, że wrócą, bo kochaja Tomusia i Jasia :D No, idę sobie kawkę zrobię. Sąsiad widzę idzie, a siostra u mnie TV ogląda. To akurat się w trójkę napijemy, odwiozę siostrę na imprezę klasową i pójdę na grilla:) Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani!!!🖐️ widze ze jest nowy topik no GIOVANNI przeszedles samego siebie:D:D hej natia jak samopoczucie dzisiaj marta jak sie czujeszz????????ale super pogoda!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 dzien a juz 8 stron zapisanych!!!mam co czytac/taka lekturka na sobote hehe.Giovanni powiedz dumnej żonce Pawełka zeby my tu na nia wszyscy czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejunia!!!! Co tam slychac... Erotica...nie powiem...mala jest boska!!!!!!!🌻 Musze sie uczyc do poprawki :(...nie chce mi sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kaczorynka🖐️ z czego masz ta poprawke????co wogóle studiujesz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łuuuuuuuuuuuuuu...duzo mam poprawek....he;) a dkladnie to 4 : *gramatyka opisowa *gramatyka praktyczna(jej 80% nie zaliczylo i tym sie pocieszam) *realioznawstwo amerykanskie *real.brytyjskie a jak po zajatkach widac studiuje angileski,he...ale,chyba juz niedlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ja uciekam...w koncu trzeba sie porzadnie przylozyc do uczenia,hehhe;) To papa 🖐️ Bede wieczorem... BUZIORKI!!!!!!!!👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ja uciekam...w koncu trzeba sie porzadnie przylozyc do uczenia,hehhe;) To papa 🖐️ Bede wieczorem... BUZIORKI!!!!!!!!👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, hej Giovanni - fajny topik:) U mnie wszystko ok, syn już prawie zdrowy, lekarz kazał zmienić powietrze, no to jesteśmy u rodzinki w Bieszczadach:) Jest przepięknie, piszę z kompa kuzynki... A teraz uciekam, bo ognisko mamy! Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A KACZORYNKA, znam te przedmioty, jestem anglistką ... gramatyka opisowa to koszmar! Z praktyczną nie miałam takich trudności:) A realioznawstwa nie miałam, miałam kulturówkę, ale tylko brytyjską, amerykańską sobie głowy nie zaprzątaliśmy, to robili na amerykanistyce:) Powodzenia na examach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhem, ekhem.... jest tu kto? Wwwrrrrrrr.... sam jestem. Grill się udał, od 17 do 20, wystarczy:D \"Dotyk przeznaczenia\" na Jedynce, lubię ten film, oglądałem już ze 6 razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łuuuuu...anglistka...to zglosze sie do ciebie na korki.... ja ogolnie tez z gramma nie mam problemow,ale co tak wyszlo....i sie wcale nie dziwie tylko 5 os z roku zdalo gramme...buuuu Co zas ci maci natia??????Ehhh ci faceci....same z nimi klopoty...no sa wyjatki(to dotyczy naszych panow)... Buziaki!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovanni Ty nie potrzebujesz reklamy. Coś mi się wydaje, że przypadłeś jury do gustu. Także wygraną masz w kieszeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzeba było tak Jaśka nie wychwalać :D Teraz już za późno - sodówa już do głowy uderzyła :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D I tak Was kocham! Ja po prostu walczę o Kobietę:) I zawsze tak szaleję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo żadne na boku! Was mogę mieć jako przyjaciółki! Jak mam Kobietę to jestem jej wierny i na niej się skupiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia co się przejmujesz. Ważne, że Cię nie wyrzucili. Przynajmniej się najadłaś i opiłaś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już mamy 10 stron ... :) Szybko:) Ale co z tego, jak harem znowu mi się rozlazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle trzymasz te babki, że tak się rozłażą:P Ehhhhh jak nastroje wieczorne?:) U mnie kiepściutko...smutno mi jakoś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×