Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Translate, działam i tu, żebyście nie czuły się pominięte:) Jednocześnie walczę o Kajzerkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee tam...historia stara jak świat:P:P:P facet mnie zaniedbuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nie godzi!!! Dawaj namiary, pomszczę Cię! Jak mozna zaniedbać kobietę??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KACZRYNKA
no cholera z tymy facetami to tak zawsze...czeski film-nikt nic nie wie ;) swoja droga to sie zastanawiam o co robaczkowi chodzilo jak wczoraj dzwonil...hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech.. chyba przegram ten bój ... Kajzerka jakaś zmienna, tu niby uwodzi, za chwilę się wycofuje, nie wiem sam co myśleć:P ale przecież mam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ale przecież mam Was\" no wiesz!!!??? Jakieś koła zapasowe czy jak??:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam dziewczyny mój robal już odpełzł jakiś czas temu. Wszystko da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koła zapasowe, nie zapchajdziury (ale to chyba ze względu na warunki fizyczno-biologiczne ja się bardziej nadaję), bo Wy jesteście dla mnie niezastąpione! Wy nie jesteście zamiast:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra Jaśku już Ty nam nie słódź. I tak podpadłeś ;) Natia ja jestem chętna na Twoje fotki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:(:(:(:( Mi też możecie przesłać ... o ile chcecie. Ale z góry zatrzegam - ja swojej nie wyślę. Mam zasady i się ich trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm co robaczek nawiwijal...nic strasznego...tylko mi namotal w glowie... Jak wczoraj dzwonil to powiedzial ze mam zlozyc sobie wniosek na paszport..ja zapytalam po co...a ona na to ze tak oooo...bo jakby np.chcial mnie zabrac na ferie zimowe do norwegii...no to ja mu na to ze ferie sa koniec stycznia poczatek lutego...to po co mam teraz isc,jak moge za miesiac czy chodzby jak on przyjedzie...no to mi powiedzial...NIEEEE TERAZ MASZ ZLOZYC WNIOSEK!!!!BO JA WIEM JAK TO Z TOBA JEST ZAWSZE ODWLEKASZ A JAK PRZYJDZIE CO DO CZEGO TO SIE POTEM OKAZE ZE TY PASZPORTU NIE MASZ.SLYSZALAS???ZLOZ WNOSEK TERAZ! No i ja nie wiem o co mu chodzi...przeciez moge ten glupi wniosek pozniej zlozyc, jak on wroci.....hmmmmm Mowia ze baby sa trudne do rozgryzienia...ale faceci to jeszcze bardziej. No jeszcze dodam cos do tego wczorajszego telefonu...jakis taki slodki byl(zreszta juz wczesniej pisalam)przez 2 minuty sie jeszcze ze mna zegnal...a zawsze jest tylko -pa,kocham -pa,ja tez...no a teraz dluuugo sie nie rozlaczal...he :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko ja tu nie widzę powodów do smucenia się, wręcz odwrotnie. Wychodzi na to, że on coś knuje, a Ty na tym źle nie wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijja
Giovanni.......jestes Cudownym facetem, ech zawirtualizowalam sie w Tobie;)Szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez ja sie nie smuce...jeszcze nie zwariowalam zeby sie smutac z takiego powodu...poprostu sie zastanawiam cco on wymysla...a moze nic nie wymysla, tylko w goracej wodzie kapany jest...:) fotke wyslac na tego maila z kafeterii????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anijja ... jeju .... zaglądaj tu częściej :) Możesz napisac, mail jest w profilu.... Chciałbym powiedzieć \"o k....\" ale nie wypada przy Paniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijja
ach....kiedy Ty tak pieknie czarujesz, z tym że wszytskie Panie....obawiam się,że nawet nie zaliczam się do kategorii wiekowej....ale jesteś Cudowny, przez Ciebie lub dzięki Tobie mam lepszy nastrój..i wcale nie słodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×