Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

pozdrowię go od Was osobiście, bo z tego, co mówi to nie ma póki co chęci tu wchodzić:P Gregia nic nie doszło. Ok już serio wyłączam kompa:) Idę bić kotlety hehe:P Cmoki w boki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 😘 Wróciłam!!!!! Co u Was? Ale jestem zmęczona. Mam za sobą dwie bezsenne noce. Tomek co z tym egzaminem? Wszyscy Cię pytają a Ty milczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem erotica jak tam? dumna zonkopawelka napisz jak tam bylo na spotkaniu:)haa fajnie macie:) wiecie co w koncu zdalam indeks mam juz swiety spokoj i czekam na pazdziernik hurrra :) dzisiaj bylam w moim mieszkanku studenckim wypralam firanki, podlogi umylam achh superr juz sie nie moge doczekac:) erotica a co z ta apteka:) natia,olale, giovanni, erotica,zonka,tomek 👄 dla was i dla tych co zapomnialam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajzerko, nie ma sprawy, przeprosiny przyjęte, zapominamy o rozmowie:) Nie było jej:) Nie wiem czy wejdę póniej, mam masę roboty, już mnie z urlopu ściągnęli, bo za dużo projektów:/ Miłego gadania, dobranoc. Acha, co do spotkania z Żonką to odwołała, bo coś jej wyskoczyło, więc nie zdamy relacji ze spotkania, może jeśli do niego dojdzie:) Trzymajcie się, dziewczynki i chłopcy, Jasiu spada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej jaka tu dzisiaj pustka. Gdzie Wy wszyscy zginęliście? Ja wpadłam tylko powiedzieć Wam dobranoc i lęcę. Muszę się wyspać bo już nie daję rady. Pa. Kolorowych snów 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam wszystkim :D ale my pamietliwe, nie? :D nie popuscimy kajzerce? he he :P wszstko wyjasniam: bylam w aptece po test ciązowy:O mam dwa i nie wiem co robic, czy test moze klamac? czy moge byc w ciązy mając spirale? mam zamet w glowie, jak bede w ciązy to sie załamie :( jeden test wyszedl negatywnie, drugi niby tez, ale są tak jakby dwie kreseczki, jedna jest taaaaka słabiutenka ale jak sie przyjze to ją widac :O ten z \"niby-dwoma-paskami\" robilam pierwszy, potem ten co nie wyszedl...:O masakra, juz ostatni okres mnie zaniepokoił bo byl skąpy bardzo, a teraz nie mam wcale :O a test zrobilam bo mam brzuch i mimo diety nie spada, a tak jestem szczupla :O jesli jestem w ciązy to pewnie juz dlugo, nie domyslalam sie bo sie nie przejmowalam niczym bo myslalam że ze spiralą jest OK!!!! wiem ze pisze haotycznie, ale co ja mam zrobic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, miejmy nadzieje ze nie jestem w ciąży :( dalibysmy rade z jeszcze jednym dzieckiem, na bank, martwi mnie co innego :O raz ze mam spirale, ktora moze uszkodzic płód, dwa: bylam caly czas na diecie teraz, jadlam srodki odchudzające, duzo sie forsowalam i cwiczylam, pare razy wyrżnęlam bo jestem łamagą... najgorsze ze jadlam te suplementy, bo je sie ze dziecko moze byc chore, (jesli w ogóle istnieje :P ) jejku jejku jejku!!!!! poza tym mam "rybki" w brzuchu, tak jak bylam w ciązy z Oliwką :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! erotica...ja tez 2 miesiace temu myslalam ze jestem w ciazy mialam coraz wiekszy brzuch,co chwile latalam siusiu i nie dostalam okresu...poszlam do ginekologa i sie okazalo ze to przez pigulki (bo przestalam je brac nie chcialam ani ja ani robaczek)...no a ja mialam problemy zawsze z okresem,niekiedy mialam tylko 3 albo 4 razy w roku...no i sie okazalo ze tabletki musze brac jak chce dostawac normalnie...a ten duzy brzuch,siusiu to poprostu byly objawy ciazowe z powodu braku pigulek...a teraz i tak nie biore...jakos tak mi sie nie spieszy zeby isc do ginekologa...mam juz dosc ich wszystkich jeden mowi tak a drugi innaczej...bez wzgledu na to czy babka czy facet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierna
Hej Giovanni chetnie bym cie przeleciala...........Co ty na to? Mysle ze jestes zlym i ostrym facetem........ lubie takich. Jestem wilgotna jak mysle o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) EROTICA jak tam?? idziesz do ginekologa? prosze podniescie mnie na duchu:) czy robiac cos w 7 dzien cyklu kompeltnie bez zabezpieczenia i do konca duze sa szanse na zajscie w ciaze?? zwlaszcza ze cykl mam dlugi zawsze ponad 32 dni, przewaznie m isie okres spoznia, bo ja sie zaczynam bac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek oczywiscie ze nie, ja nawet bym chciala:) tylko teraz? z nim? po tmy wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ojj dziewczyny widze, ze sie tu narobilo, ale nie martwcie sie bedzie dobrze!!! tomek masz racje dobrze,ze zaznaczyles sposob w jaki odzywa sie kajzerka z pewnoscia nie jest stosowny...... jakos te kwestie przemilczala i nie wyglosila mowy na ten temat......achh nie przejmuj sie, buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ola!! peraktycznie sa małe szanse na zajscie w ciaze w 7 dniu ale kazda dziewczyna inaczej przechodzi pzrez cykl.jak ci sie bedzie nadal okres spoznial zrob test po prostu chcoiaz przez ostatni mieisac tak sie stresowalas tym swoim boyem od parady ze moze dlatego ci sie okres spoznia.wkoncu stres. EROTICA---> mysle ze w twoim rzypadku duz o stres zrobil. strasznie sie denberwowalas ostatnio wiec nmoze ci sie teraz spozniac.Zobaczysz sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Oj,oj coz za propozycja...skusisz sie Giovanni? Wlasnie wrocilam z praktyki,a teraz musze zas..no wiecie co...pouczyc sie :O...trzymajcie kciuki o 17 ;) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam:)) tez pocieszam sie ze to sres noi to ze pzrewaznie mi sie orkes spoznia i z emam takie dlugie cykle:) ale by sie narobilo jak ja bym byla w ciazy i tamta mala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jej sie okres spoznia:/ tyle ze oni podobno nic nie robili(seks oralny) ale ona go dotykala apozniej siebie, pisalam o tym ;) jeszcze glupio zazartowal ze adoptujemy:/ i z ejak ja tez bede to bedziemy miec dwojke od razu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to on o tym wie ze mozesz byc w ciazy tak...powiedzialas mu....a moze malej sie wogole nie spoznia..tylko wiesz to taki jej \"chwyt reklamowy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieszz Olu ten twoj facet to mnie z dnia na dzien coraz bardziej rozwala:D:D:D co za poj*****eb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale by chloapk dostal szkole zycia jakby tamta gowniara z nim w ciaze zaszla ciekawe jak wtenczas bylby nia starsznie oczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie ufam ludzion ale co do tej malej to mam mysli ze albo sciemnia albo moze to z jakims innym?? moze chciala wrobic \"mojego\" bo mowil ze bardzo chetna na seks byla , juz nie wiem co mam myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek a jak ci poszedl egzamin.jestem ciekawa gdyz sama sie tez niedawno meczylam z prawkiem i wiem jaki to stres i meczrania:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak uwazam ze kare mialby swietna, tylko On chyba sobie niz z tego nie robi powiedzial, ze najwyzej 2tys upadnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu albo twoj chlopak sciemnia bo chce sie dowartosciowac i zgrywa przed toba faceta ktory dziala na laski jak typowy ALVARO z telenoweli brazylijskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×