Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

dziewczyny, albo przestańcie być dla siebie uszczypliwe, albo nie rozwiązujcie swoich kontliktów tutaj. Zaśmiecacie topic jakąś bzdurną wymianą zdań. Ileż można? Ja mam dość. I nie radźcie mi Was nie czytać, bo będę to robił, to mój topic. Zastanówcie się czy warto tracić czas na jakieś złośliwości. Bo jeśli o mnie chodzi to nie. W każdym razie, jak macie się kłócić to nie tu. Pozdrawiam i miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌻 dawno mnie tu nie bylo:( Giovanni super ze z Ewa juz dobrze:) Jutro bedziesz mial ja w domku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie zagladalam przez weekend bo mialam wyklady meczace takie siedzenie po 13 godzin w szkole...ale coz Buzka 👄 P.S tak wogole to strasznie tesknie....to tylko tydzien a ja juz chce zeby robaczek wrocil :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Natia ja z kolei nie mogę się przyzwyczaić, że już nie mam zajęć. Kiedyś narzekałam jak musiałam tam siedzieć, a teraz brakuje mi tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziwię Ci się. Takie maratony są męczące. Ale to dopiero początki. Z czasem się jakoś przyzwyczaisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia ja mam jutro wyklad 4 godzinny na dziennych i nie wiem jak wysiedze:) a moze nie pojde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zcalym szacunkiem Giovanni ale jezeli oczekujesz ze przeprosze Natie to sie rozczarujesz, gdyz nie zamierzam jej przepraszac. Niby zawsze pisales w liczbie mnogiej ale dobrze wiem ze sie tak naprawde odnosiles do mnie.Mysle ze Natia tez byla wcale nie lepsza w swoich wypowiedziach.Ale juz nie bede tego tematu roztrzasac. Jka kiedys napsial Tomek kazdy ma prawo do wypowiedzi i tego sie trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) a ja wlasnie mysle nad dyplomowa bo na seminarium dzis ide:) wyslalam maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tematu wlasnie nie mam jeszcze wybranego:) ogolnie ma byc zakres finansow publicznych, finansow przedsiebiorstw, bankowosc moze bede miala praktyki w starostwie powiatowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie Tomku ze chyba duzo roboty nie bedziesz mial znajac zdanie spoleczenstwa polskiego na temat wyborow samorzadowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca licencjacka:) promotor nam kazal pomyslec co bysmy najbardziej chcieli psiac:) a ja z pcozatku zapsialam sie do niego bo chcialam kontunuowac taka prace o pewnym przedsiebiorstwie a teraz to juz nie wiem czy chce ja pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tak ze moj promotor pytal sie mnie o czym pisac i pozniej probowal to jakos ,,ubrac\" w temat do parcy mgr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i taki wlasnie powinien byc promotor kotry pomoze, w koncu ma dosiwadczenie, podczas gdy my jestesmy z tego zieloni. Chyba trafil ci sie Olu leniwy egzemplarz promotra kotry chyba tylko czeka na gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on pomoze na pewno tlyk oja w ogole nie wiem oczym chce:D poszlam do niego bo chcialam ciagnac prace z analizy finansowej ale teraz juz nie wiem czy to dobry pomysl:) w ogole jak sobie pomysle ze mam psiac prace to wydaje mi sie ze nie dam sobie rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zawsze jest na poczatku a potem jak zaczniesz pisac i sie wdrazysz w temat to bedzie lepiej. Ja tez ja 1 raz zobaczylam plan pracy u siebie to 1 moja mysl jakies cuda na kiju i ze jak napisze ta parce mgr do 2007 to bedzie cud ale jakos poszlo. Choxciaz nie pwoiem analiza finasowa ciekzi temat maialam taki przedmiot roczny na studiach to troche liczenia bylo i te najrozniejsze wzory:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko bedzie:) z anlizy fiannsowej pisalismy prace dtaltego czesc empiryczna bmy miala:) n oale boje sie tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×