Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

hej!!!! Ocho...ludziska co tu taki zastoj...haaaaaaaaaaa???????? Co pewnie wszyscy powyjezdzali do rodzin albo na cmentarzu pala.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam nadzieję, że u Was jakoś w miarę dobrze leci. Translate, co z psiakiem? Zapalmy świeczki dla tych, którzy odeszli .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi zginął piesek...Jeszcze sie nie odnalazł...Dzis o 6:45 zadzwonił telefon i chlopak co stał na przystanku i czekał na autobus do szkoły powiedział ze biega tu koło niego taki piesek jak w opisie.Wiec szybko pojechałam ale jednak okazało sie ze to nie ten...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zawsze coś przekręcę :P Wybaczcie dziewczyny 🌼 Messina, przykro mi, może jeszcze się znajdzie, trzeba mieć nadzieję. Trzymajcie się ciepło, bo zimno i może wiatr wywiać :P Blee ja jeszcze 2 godziny w biurze. Tomek, dzięki za fotę, ale nie mnie oceniać :) Jam nie baba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrmaciejka, napisz mi na maila co studiujesz, jakie masz kwalifikacje:) To coś doradzę może :)Teraz mykam, bo szefu groźnie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to lubię tylko śnieg w Boże Narodzenie. A styczeń i luty to dla mnie najgorsze miesiące :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! A ja tam lubie snieg!:) Ale snieg, a nie chlape:O....a tak jak teraz tez jest ok..troszke popruszylo i na poboczachj jest snieg i jest 0 stopni i nie topnieje - to mi sie podoba.... ...ale najbardziej uwielbiam jak jest tak ja na szczytach gor...a wogole to sie nie moge doczekac..jak przyjedzie robaczek to pewnie na narty pojedziemy mmmmmmmmm :):):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak na razie nei ma sniegu, ale mi to nei przeszkadza:) tylko deszczy pada... ale mzoe to i dobrze jak czlowiek jest smutny to i wszytko jest do bani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuj za miłe przywitanie... Natus...teraz non stop siedze na necie, bo mam czasu az nadto... wczesniej rzadko bywalam, teraz bede czestym gosciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co tam u Was? U mnie zimy ciąg dalszy :O Dziś rzucałam się z moim psem śnieżkami :) tzn. ja rzucałam a on uciekał :D Fitness witaj na pokładzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam, witam:) No ja niestety nie moge sie porzucac sniezkami... bo nie ma u mnie sniegu.... ale jest bardzooo zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :) przepraszam ze tak długo się nie odzywałam, ale mialam przeinstalowywanie systemu :D u mnie tez mrozno bardzo, Oliwke w spiwor pakuje, tak zimno bardzo... nie lubie zimy , nie lubie zimyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! grrrrr.... co tam u was, jak piesek, znalazl sie, Messina? :( w sumiev to nie wiem co napisac, witam nowa kolezanke :D napisz cos o sobie. mam zle wiesci odnosnie mojej tesciowej, lekarka powiedziala mojemu marcinowi ze nie dozyje lata :( tak mi smutno, nie wiem jak z nia rozmawiac, nie chce palnac czegos glupiego.... mam nadzieje jednak ze jeszcze wyzdrowieje...jest przeciez jeszcze mloda, ma 47 lat... naskrobie cos jutro, dzis padam na twarz, buziaki dla brygady, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!!! Erotico,piesek sie nie znalazł niestety,ale ja mam jeszcze nadzieje ze wroci:) Dzis rano sie budzę,a tu tyyyyyyyyyyleeeeee sniegu!!!:D Wczoraj byłam na imprezie i jeszcze do tej pory mi w głowie szumi;) Dziś jest rowniez moja rocznica zwiazku z Łukaszkiem jestesmy razem 2 lata:) Ale niestety w czwartek strasznie sie pokłocilismy no i doszlismy do wniosku ze od soboty do nastepnej soboty nie bedziemy sie spotykac ani kontaktowac.Ze moze cos to zmieni,ze zatesknimy i bedzie dobrze i juz nie bedziemy sie kłocic.Dodam ze my bardzo duzo ze sobą przebywamy bo od tych 2 lat widzielismy sie codziennie po kilka lub kilkanascie godzin a jak sie nie widzielismy to cały czas rozmawialismy przez telefon.Wczoraj chciałam go namowic zeby tak było od niedzieli bo dzis przeciez jest nasz dzien,wyjatkowy i jedyny...Ale powiedział ze umowa to umowa:( Chociaz ja naprawdę watpie ze to cos zmieni a nawet moze tylko pogorszyc nasza sytuację. No wiec dziewczyny musicie mi pomoc jakos wytrzymac ten tydzien bo ja sama chyba zwariuje:( Piszcie do mnie i rozmawiajcie ze mną.A wogole napiszcie co sadzicie o tym pomysle czy to wyjdzie nam na lepsze czy pogorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaa
messina twoj łukasz na pewno ma na oku inna albo nawet ma juz jakas inna. ktry normalny kochajacy facet w rocznice swojego zwiazku nie cche spedzic tego wyjatkowego dnia z ukochana dziewczyna tylko gdzie indziej. zastanow sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze on nigdy nie mał czasu na \"inną\" wiec w to akurat watpie... On jest po prostu honorowy niestety i jak na cos sie uprze to nie ma zmiłuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaa
to ja nie wiem po co ci taki facet ktory woli trzymac sie danego slowa i umowy jak on to nazwal niz spedzic rocznice z ukochana dziewczyna.jest zalosny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! u mnie wogole nie ma sniegu i jest w maire cieplo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze rano zachwalałam pogode a teraz:O:O:O szkoda gadac co sie dzieje za oknem ja che lato😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ma ktoras z was mp3 christiny aguilery-hurt tak mi sie podoba a nie moge sciagnac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natia normlanie nie moge uwierzyc na jakim programie sciagasz???? jak bys miala jescze justina timberlake-my love to normalnie chyba bym oszalała ze szczescia moj mail: crazygirl82@o2.pl DZIEKUJE CI BARDZO 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co chce sciagnac te 2 kawalki to ciagle albo maja po 10-20 min albo do polowy kawalek szedl a potem cisza:O no normlanie myslalam ze mnie szlag jasny trafi ale tak chyba zawsze jest jak sie bardzo chce miec jakas piosenke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co natia juz zainstalowalam ten programik ale mi chyba cos nie chodzi bo wpislam wykonawce i pusto caly czas... wytlumacz mi choiaz w paru slowach o co biega w tym programiku jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×