Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

A jak nie pojedziemy na sylwka, to napewno na weekend (przed jego wyjazdem) po nowym roku na narty,he:):):) Nie moge sie doczekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super,masz tate w Zakopanym tez bym tak chciała;) W Zakopanym byłam 3 lata temu i z wielką chcecią wrociłabym tam ponownie...Dla mnie tam jest pięknie...W tym roku napewno nie pojadę, ale za rok kto wie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorynka to moze zorganizujemy takiego topikowaego sylwexstra w zakopcu jak masz kochana takie znajomosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz messina szybciej pojade do zakopanego w sylwestra niz do paryża:( niestety 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nie było mnie parę dni a tu już pytają:) Miłe to. Nie było mnie, bo koszmar z tym wymiotowaniem przeżywam :/ Mogę jeść chleb razowy i popijać sokiem winogronowym. Póki co nic innego nie mogę :P O i zieloną herbatkę. Jogurt mogę. A resztę zwracam. Nie mogę już no.... Jasieniek szaleje, chce mnie widzieć codziennie, prosił moją mamę, zeby się tu do nas przeprowadziła na czas jego pobytu w szpitalu. No to jestem tu z mamą moją. Fajnie jest. Jasiek jest Wodnik, 30 stycznia ma urodziny. On pisał, że w moje urodziny się oświadczył hehe, coś mu się pomerdało, bo ja mam urodziny też 30 stycznia :P Ech, co za człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej!!! :) Ewa bardzo mi Ciebie szkoda. Moja przyjaciółka w ciąży przeżywała takie męki. Podobno najgorsze są piersze trzy miesiące - potem te mdłości ustępują. Ona przez ten czas straszliwie schudła, przy wzroście 177 ważyła 49 kg. Wszystkie spodnie z niej spadały. Brzuszek widoczny był dopiero od połowy 5 m-ca. Ale dziś już nic nie pamięta, tylko cieszy się małym bąblem. Dziś u niej byłam - dzidziuś jest boski. Ma już 1 rok i 3 m-ce i z każdym dniem jest coraz bardziej pocieszny :) Kaczorynko ---> 14 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na moment powiedziec wam dziewczyny dobranoc gdyz ja uciekam na baleciki andrzejkowe do jutra dziewczynki 🖐️ ewa i tak ci zazdroszcze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregia pewnie już Cię nie ma, ale to nic jak jutro wpadniesz to zobaczysz, że życzyłam Ci dobrej zabawy :P BAW SIĘ DOBRZE 🌼 Natia a co Ty tak słodko się do nas uśmiechasz??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się kłaniałam porcelanowemu bożkowi:P hehe dzidzia się buntuje, byłam na balkonie, przechodził facet palący papierosa. I ma dziecko rację, co będzie wdychać papierochy. Mam nadzieję, że schudnę :) hehe. Niechby, będę zdrowsza. Ale poważnie mówiąc, mam nadzieję, że mdłości ustąpią, bo póki co mogę pracować sobie w domu, ale któregoś dnia trzeba będzie pojechać do klienta z projektem ogrodu i co? Nie spodoba mi się zapach i heja. Pan Jan pozdrawia. A ja idę, będziemy z mamą jakiś film oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No translate 14, ale jeszcze pare godzin i 13;) Zona mojego taty tez tak miala, wymiotowala 4 miesiace...cale dnie spedzala wiszac przy ukochanym przyjacielu -kibelku....no pozniej to juz go nienawidzila. i tez strasznie schudla,ale za to potem nadrobila,ale nie duzo ;) teraz wazy wiecej niz przed ciaza ale tylko 3 kg. Ałaaaaaa😭 a moje psy sie gryzly,chcialam je rozdzielic i ten kundelek mnie ugryzl...dobrzre ze kundel a nie amstaff,bo chyba bym bez reki zostala...chociaz i tak pisez tylko lewa reka juz chyba 10 min...bo prawa nie umie ruszac i strasznie napuchla...:O:O A co do sylwka...jasne mozemy zorganizowa...ale na ten rok to juz miejsc nie bedzie,hehe...moze w przyszlym ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, ja jak zwykle późno-wieczorową porą, ale tylko tak mam czas niestety coś naskrobać :( Moja córunia biedna antybiotyki drugi dzien juz bierze i nie widać nic poprawy, chyba zmienie lekarza bo ta jakos zawsze nietrafione leki przepisuje, na ktore Oliwka nie idzie :O Najgorsza to ta gorączka, męczy ją bardzo, ja też nie śpię bo się boję ze dostanie jakichś drgawek albo cos jej sie stanie :( nawet srodki przeciwgoroączkowe przynoszą niewielki skutek :( dzisiaj caly dzien lezala ma tapczanie i sie nie podnosila, taka oslabiona byla, tak mi jej zal, zawsze ma tyle energii ma, biega... a teraz lezy apatyczna taka bez ruchu, serce mi sie sciska :( a wy widzę już o Sylwestrze :) juz się nie mogę doczekać :P na pewno pobaluje jak zwykle u naszych znajomych, albo wynajmiemy jakis lokalik...zawsze moglismy robic imprezy u mamy marcina w barze, bo ma wlasny lokalik, ale teraz jak jest chora to go sprzedaje. dzis sie znow poklocilam z Marcinem moim, juz myslalam ze znow sie awantury zaczynają miedzy nami, ale wrocil po chwili i mnie przeprosil i przytulil :Dzmądrzał chłopak trosze w koncu :D w ogole to mamy fajny uklad, zawsze mielismy do siebie pretensje: on do mnie ze nie myje garow, a ja do niego ze malo czasu spędza z Oliwką... no wiec teraz wieczorem on ją usypia i czyta bajki, a ja w tym czasie im nie przeszkadzam tylko grzecznier myję naczynia :D znalezlismy w koncu jakis kompromis :) alez sie rozpisalam, nie wiem czy w ogole bedzie sie chcialo wam mnie czytac :D Ewuniu, na mdłości pomagają herbatniki i woda mineralna, sucharki... chociaz mi niewiele ulgi dawaly...za to uwielbialam sok z limetek, jeszcze wciskalam do niego cytryne żeby był bardziej kwaśny :O to byl moj sposób na mdlosci, hehe :D ja kiedys o omalo nie zwymiotowałam na pana kierowce w autobusie, akurat mialam kupowac bilet na uczelnie, a mdliło mnie okrutnie...i jak tylko otworzyłam usta to zrobilam odruch wymiotny w jego stronę...:O do dzis mi glupio jak z nim jade...:D ale mine miał facet nieziemską :D dobra, nie piszę juz glupot, moze akurat ktos je jak to czyta...:D pozdrawiam, do jutra, papa :D Gregia, pewnie będziesz leczyć kaca, chyba że spokojnie się bawisz z kolezankami :P buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja czytalam,hehe :) Biedna mala :( napewnos ie starzsnie meczy...a tu ni jak cholery takiemu szkrabowi pomoc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie :) nikogo jeszcze nie ma?! Oliwcia dzis spala spokojniej i nawet nie goraczkowala tak bardzo...ale to i tak męczące sprawdzanie co 2 godziny jaka ma temperature. na szczescie obudzila sie juz bez gorączki :)wygląda na zdrowszą, nawet się bawi :) zmykam cos przekąsić, jeszcze zaglądne, a w tym czasie prosze się ładnie wpisywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA juz jestem. Witam :):):) Za niedlugo jade sie edukowac ;) A teraz musze jeszcze posprzatac. To dobrze,ze z Oliwcia troszke lepiej. Buziaki dla was 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🌼 ja juz tez jakos wstalam chociaz czuje sie nieziemsko:P dzisiaj woda to moj najlepszy przyjaciel:P:P:P:P bo w tym zaproszeniu co wygrałam były tez 2 drinki gratis ale jakie drinki dziewczyny marzenie naprawde:D chyba teraz to codziennie bede grac:P kumpela sie smieje ze moze tym razem bym jakies auto wygrała albo wycieczke na seszele:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate dziekuje ci bardzo za zyczonka co do miłej zabawy było naprawde super, co prawda za duzo fajnych chłopaczków nie było:P ale za to potanczyłysmy!!! Erotica bardzo sie cieszz ze Oliwcia juz zdrowsza zawsze dla ciebie to jzu cieżar z serca dla mamy ze dziecko znow wesołe i radosne zobaczysz ze juz niedługo znów ci dom do góry nogami przestawi;-) kACZORYNKA TYLKO 13 DNI TY WIESZ JAK TO SZYBKO KOCHANA MINIE ZOBACZYSZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gregia 13....mam nadzieje,ze zleci i to bardzo szybciutko.... ...nic zbieram sie na uczelnie ;)...bede sie edukowac,łeee he he he :):):) Buziaczki 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dzionka na uczelni ja dzisauj dziewzyny odpoczywam od roboty bo lecze kaca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×