Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Tomek czy to twoi idole, ulubiony serial czy chcesz sie do ktoregos upodobnic:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co Natia napsialas to pasuje do mojego psa:P za to moj żółw spi i tak jakos mi brakuje tego jego szwendania sie po domu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam dziwczyny, że ja przypuszczałam, że ta historia z Marcinem tak się skończy. Nie bardzo wierzyłam w tą przemianę. Siedziałam cicho bo każdy musi się sparzyć i wynieść z tego naukę dla siebie. Dobrze Olu, że już nie zaangażowałaś się tak bardzo. Swoją drogą ja nie dałabym mu już drugiej szansy, tylko dawno posłała na drzewo. koty świetne po prostu :D Oglądałam je po kolei i chciałam powiedzieć, że najfajniejszy ten od steve Wondera, albo od rocka alternatywnego :D ale jak zobaczyłam techno to mało się nie posikałam :D (ale za to się popłakałam) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie moje zwierzaczki:) bez nich dom bylby starsznies smutny az taki mały nie ejst ze go sie nie da zauwazyc i nadepnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam dziewczyny ze wam sie spodobaja koty wiec je wrzuciłam dla was:) probowalam mame namowic na kameleona ale jakos tak nie za chetna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały cza biedna nie moze sie pogodzic ze ma corke ktora lubi gady i płazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregia a Ty wiesz Ty bys sie z tmy moim nadawlaa z tmyi gadami i plazami;P on mialm agame blotna jakas jeszcz einna jaszczure, gekony, zabki;P tak lubi zwierzeta to chyba powinien miec dobre serce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo agamy nic nie mow o gekonie piekne zielone jaszczureczki i ten grzbiet fajnie maja zrobiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys tez nie znosilam ale jak u niego przebywalam iwidzialam te zwierzaki to m isie spodobaly:) kiedys mial jeszcze skorpiona-ten to juz mi sie tak nie podobal:D a nie nawidze wezy, ciarki mnie przechodza jak sobie pomysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama nie lubi zwierzat w domu:( a szkoda bo bym chciala:D chyba bede musiala sama zamieszkac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z wezami to tak ze moze na codzien to bym nie chcaial z nimi obcowac ale interesuja mnie jako zwierzeta lubie filmiki o nich oglądac bo sa to bardzo inteligentni i sprytni łowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole mnie zawze zadziwaloo to jak amja te żuchwy rozbudowane ze moga połknac naraz człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregia o tak jak mowisz to ja tez;) w ogole filmy o roznych zwierzetach uwielbiam:) ale jak widze na zywo to ggrrr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietne kocurki :) Te co leżą do góry brzuszkami, to od razu bym po tych brzuszorach czochrała :D A te ogolone to ktoś skrzywdził :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×