Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

🖐️ Ano stopka nowa :) Tamta przestała być aktualna - skończyłam przedszkole :P a ta bardziej pasuje do mojej obecnej sytuacji. Gregia łączę się z Tobą w bólu - też za chwilę biorę się za mycie okien 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornelson napisz maila albo zadzwon jezeli niebeda ci chcieli zwrocic kasy lub zamienic na ich koszt to zglos to do allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko odkurzanie 😭 kurde padam na ryj. Chyba zbyt dużo zaplanowałam sobie na dziś :O Marzy mi się kąpiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy wszyscy jestescie>???????? nie mowcie ze nadal twardo sprzatacie:P ja sie dzisaj obijam wczoraj sie nacharowalam dzisiaj relaks:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
translate chce ci pwoiedziec ze ty mi chyba ten deszcz wykrakalas wczoraj 😠 wychodsze z pieskiem wieczorem na dwor a tu deszcz zaczyna padac po moich pieknie dopiero co umytych oknach 😭 ja to mam zawsze szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie wogole podziewa Erotica, Ola ,Ewa moze jzu niedlugo Gio odezwie sie do nas i opowie co slychac i jak sie czuje w roli przyszlego taty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie szkodzi lubie pogadac sobie z kims inteligentnym :P:P:P:P:P heheheheh no nic uciekam moze potem ktos sie tutaj z was zjawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🌼 Gregia ten deszcz się chyba pomylił. Zamiast tradycyjnie spaść na moje okna, to on zbłądził na Twoje :D Ja dziś zrobiłam sobie wolne i lenie sie cały dzień. Już mnie boki od leżenia bolą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że muszę sama produkować posty. Zostało już tylko 2 tyg, a tu dopiero 98 strona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko dziewczynki z rana 🖐️ translate ty mi nic juz o deszczu nie wspominaj znowu w tej cholerenej robocie siedze ale luzik jakos dam rade z tym ze do 17 dzisiaj kwitne 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama bede ja przeskakiwac bo nikogo nie ma i to nie tylko dzisiaj ale coraz czesciej hallo laski gdzie jestesscie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale juz wzezdzie swiatecznie w sklepach i wogole w radiu graja caly czas swiateczne kawalki nawet lepiej sie troche pracuje:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×