Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Gość Creative Soon
Gdzie gregia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 JAka ja jestem zla😡 Jutro moja szczur wraca,a on sie na mnie obrazil....to jest chore znaczy on jest pojebany....obrazil sie bo pojechalam z kolezanka na zakupy...a on nie lubie jak w oglole sie z ta dziewczyna spotykam...a jest jedna z najlepszych moich kupmeli Oj niech on jutro przyjedzie,zamiast milego powitania,bedzie krzyk...niech skurwiel spierdala😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no tarnslate mozesz zakomunikowac jak chcesz ze to jeden dzien i ze jutro z nium bede,ale musez mu cos porzadnie wyjasnic :P:P i to bardzo poradnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🌼 w weekend mnie nie bylo a jak zagladalam to cisza byla kaczorynka jak ja mialam pisac jak ja przeciez nie zyje:O ale ktos kur*a inteligentny i porabany do kwadratu 😠 gdybym wiedziala ze takie rzeczy ktos wypisuje to szybciej bym przylzla ale jestm WRÓCIŁAM I ŻYJE!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
creative soon dziekuje za troske:P mam nadzieje ze zmowiles za mnie modlitwe! ciekawe co u erotici?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🌻 Juz dzisiaj a wlasciwie juto..no bo w nocy...wraca moj szczur...dzwonil niedawno ze juz podplywa prom...mial juz 2 godziny temu wyplynac,ale niestety opoznilo sie...juz chyba nie jestem na niego zla ;) Ale i tak mu musze cos wytlumaczyc :P buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kaczorynka wrescie sie doczekalas ukochanego co:P zobaczysz i szybkoi ci złosc na niego mienie:):) ale kurcze szybko te dni mineły nawet nie wiem kiedy!!!! cos czuje translate ze tylko my we 2 bedziemy w weekend, do kaczorynki men przyjezda natia na wsi erotici nie ma , gio chyba nadal w szpitalu, messiny tez cos nie ma....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kaczorynka z tym szczurem to ci sie udało:D chyba twoj to by sie ucieszyll jakby zobaczyl jakie ma piekne przezwisko co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee gragia,hehe:P on wie o tym przezwisku....;) Bo ja tak na niego mowie czasem,jak cos zrobi nie tak to mowie do niego SZCZURZE, a jak nic nie zrobi i jest wszystko ok to mowie SZCZURKU, (czasem szczurasku) :P:P Czasem tez robaczku,skarbie,mordko...itp...itd...a jak wy mowicie na swoich menow...????Co???? Aaa Gregia niestety,ja przez weekend to raczej nie bede ze swoim szczurkiem ;)...no chyba ze w nocy :P....ja niestety mam szkole...i juz jutro musze isc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozesz sobie odpuscic 1 dnia i pobyc z mennem? tyle sie nie widzieliscie ja bym tam 1 dzien odpuscila i nadrobiła co nieco:P:P:P:P noc tez;-) ja mowie na swojego kotek, misiek albo mężus a jak mmnie wkurwi to wredna mendo pajacu albo idioto jestem nie lepsza od ciebie kaczorynka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie :O Ja mam taki nawal...w koncu to jak 2 kierunki...mamy najwiecej zjazdow i najwiecej godzin i jak opuszcze caly dzien to bede duzo w plecy,bo mamy zajecia blokowane..nie jedne 1,5 godzinne zajecia tylko 3 godzinne a niekiedy 4,5 godziny...no i niestety bym w cholere stracila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa ktos siedzi na chacie jakims zasranym i rozdaje moj numer komorki chyba jurwa wyjde z siebie i stane obok!!!! jakas laska psize ze to jej nowy numer i zebym sobie zapisala jak bede wchodzic na chata zebym jej dala znac to pisze ze ja na zadnym chacie nie siedze ale moj nr sie zgadza ile mam lat jak na imie tylko chat w danym meiscie sie nie zgadza bo gdzie indziej mieszkam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gregia razem miałyśmy wypadek to i razem możemy pełnić dyżur na topicu ;) Ja Wam nie powiem jakie są moje pieszczotliwe zwroty. Są tak nietypowe, że jakby ktoś nieporządany trafił na ten topic to od razu by się domyślił, że to Sylwiątko tu się produkuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×