Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Hej wam, Jeszcze do świat 6 dni dziewczyny to jeszcze napewno zdążymy sobie złożyć zyczenia chyba ze gdzies wyjezdzacie...:) Ja jak co roku z rodzicami jadę do dziadkow na wigilię,ale na szczescie oni mieszkają na drugim końcu miasta także nie tak daleko(samochodem jakies 10min). A jak wy dziewczyny spedzacie świeta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to dawno nie było Erotici...ciekawe co u niej... Wiecie juz nie mogę sie doczekać swiat,wszedzie te lampki,muzyka swiateczna,reklemy i wogole super nastroj...Tylko zawsze te swieta tak szybko mijają... Pozdrawiam wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja siedze jak na szpilkach bo przyjaciolka rodzi od 14 i normalnie nie moge wysiedziec tak czekam na wiesci!!!!! bedzie dziewczynka jessica:) prawie jak moja siostrzenica:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WYTRZYMAM!!! BIORE SAMOCHOD I JADDE POWITAC MAMUSIE I MAŁĄ!!!!!!!!! do juterka dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Tomek, w ogóle nie stresujące :O Na świat przychodzi człowiek, a Ty durne pytania zadajesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek, a spróbuj przecisnąć słonia przez dziurkę od klucza, to przestaniesz się dziwić!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulugula666
tomek ty jestes tak popierdolony ze to sie w glowie nie miesci!!! przez to ze nie amsz zadnych przyjaciol nic dziwnego ze jestes taki dziwakiem chodzacym!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki 🖐️ JEST DZIEWUSIA:):):) WKONCU!!!!! Tomek z toba nie bede dyskutowac gdyz to nie ma najmniejszego sensu gdyz jestes tak dla mnie dziwnym a zarazem osamotnionym buiednym czlowiekiem ze az mi Ciebie szkoda.To BY BYŁO NA TYLE NA TWOJ TEMAT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu jak zwykle pustooo i cichoooo a ja siedze na allegro i koncze kupowac prezenty pod chinke:P:P:P:P a co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu jak zwykle pustooo i cichoooo a ja siedze na allegro i koncze kupowac prezenty pod chinke:P:P:P:P a co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kaczorynka zawitala na topik :D:D:D u nas przygotowani do swiat pelna para....a moje kochanie szleje...kupil nam mebloscianke do pokoju, cyfrowke(i to nie bye jaka), telefon stacjonarny bezprzewodowy,bo nasz stary to juz byl zlom i dla mnie urzadzenie wielofunkc. A z nornicy przywiozl mi perfumik....moge sie pochwalic co nie ;)...aaa i jeszce jedno fundnal tez nam polsat cyfr. hehe:D Nic ja uciekam bo za chwilke z mebelkami przyjada.... Buziaczki dla was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
translate ja jzu tez to wczesniej widzialam kiedys to mysalam ze sie posikam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🖐️ Natia no szkoda ze dopiero w nowym roku sie uslyszymy 😭 dziwczyny jeszcze pare [postow i mamy 100 stronke !!!! mze zrobimy tak ze ktora przeskoczy na 100 strone stawia szampana:P:P:P:P:P:P:P:P:P milego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge stawiac:P:P:P:P:P:P:P a co tam:) przynajmiej sie poznamy!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i udalo sie:D Chociaz jedno pozytywne zdazenie w ciagu tych kilku ostatnich dni...:) Ddawno mnie nie bylo, a jak sie pojawilem to odrazu na setnej stronie:D Mam nadzieje ze nie bedziecie maily mi tego za zle??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAhahaha i wyszło tak jak powinno :D Facet stawia nam szampana :D mrmaciejka---> tylko ma być porządny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mr maciejka gratulujemy!!!! nie bylo powiedziane ze dziewczyna tylko ktos od nas z topiku!!!!!!!!!! to kiedy pijemy francuza:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura, hura, hura pijemy szampana :D tralalalalala mrmaciejka nie wykręcisz się :P Nawet nie kombinuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×