Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Hello! Erotica i co nawet cie nie przeprosili???? :O U mnie wszystko ok:D Jak tam przygotowania swiateczne co???? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa kiedys pytalyscie sie co z sylwestrem...ja bym chciala jechac do Krakowa na rynek, ale powiedzcie czy sie tam placi? Wie ktos moze, bo ja chcialabym zabrac swoje kolezanki, no a moj szczur by im musial postawic...no to chce mu powiedziec ile by potrzepowal kaski na 5 osob... Jak jtos jest z krakowa i wie ile kosztuje taka imprezka na rynku to niech napisze, bo ja juz sama nie wiem czy tam moze przyjsc kazdy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko,muszę ci sie przyznać ze ja nawet jeszcze nie kupiłam wszystkim prezentow:D Ale za to posprzatane mam:D I muszę sie wam przyznać ze jutro kończę 21 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jutro postawie wam internetowego szampana:D:D:D:D No może jeszcze jakieś ciacho....:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może chcecie jeszcze jakis inny internetowy alkohol... Jutro czujcie sie jak w barze u messiny...:D Ja jutro wypije z wami internetowe malibu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STOOOOOOOOOOOOOO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAAAAAAAAAAAAAAMMMMM !!!!!!!!!!!!!! :D wszystkiego naj naj najlepszego Messinko kochana :* zaliczasz oczko :D buzka i mały bukiecik wirtualnych kwiatow :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Erotico kochana za ten piekny ogrodek;) przesyłam ci wirtualne buziaki :D👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo ale jakiś ktoś sie rozpisał:D Ja również ci życzę wesołych świąt👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj naj najlepszego messinko! Ile gwiazdek jest na niebie Ile listkow jest na drzewie Ile ryba ma osci A serduszko milosci Tyle szczescia i slodyczy tego tobie Madzia zyczy!!!! :D:D:D A wszystkim zycze wesolych i spokojnych swiat. To zyczonka dla kazdego z osobna :D:D:D Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie, Niech Cię Aniołek ode mnie uściśnie. Na wigilijnym stole opłatek położy, I w moim imieniu życzenia złoży: By zbliżające się Święta Bożego Narodzenia Przyniosły radość z tego co jest, Nadzieję na to, co przed nami, Uśmiech i pogodę ducha na każdy dzień nadchodzącego Nowego Roku!!!!!!! Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messina wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrowia, dużo miłości i spełnienia marzeń 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na te Święta co nadchodzą, Życzę ciepła i miłości. Niech Was ludzie nie zawodzą, I niech uśmiech w sercu gości... .........dla Was wszystkich kochani 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messina - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji urodzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) A WSZYSTKIM pozostałym osobom które piszą albo tylko czytaja to forum życze na te Święta duuuuuuuuuużo radości, ciepła i rodzinnej atmosfery... no i oczywiście miłości...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam wszystkim,jestescie naprawdę kochani...👄 Ja dopiero teraz piszę,bo robiłam imprezkę w barzę i niedawno wrociłam.Było super:D Ja wam kochani rownież życzę cudownych,rodzinnych,ciepłych i radosnych świat oraz zarąbistego sylwestra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idą Święta wielkim krokiem, Pachnie drzewko w waszym domu. Patrzyciena nie ciepłym wzrokiem, I życzenia złożycie komuś... Bóg się rodzi dla nas wszystkich, W stajni płacze tak ukradkiem... Znów odwiedzisz swoich bliskich, I podzielisz sie opłatkiem... Na te Święta co nadchodzą, Życzę ciepła i miłości. Niech Was ludzie nie zawodzą, I niech uśmiech w sercu gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MESSINA Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!! Spoznione moje zyczenia ale szczere i z głębi serca!!!! Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego, nadziei w sercu, wiary w samego siebie, trafnych zrządzeń losu, ile gwiazd na niebie, wielu wrażeń i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, szczęście w swe ręce łap każdego dnia Z drogi obranej nigdy nie zawracaj, zawsze kochaj, milcz i przebaczaj, a gdy cię boleść do płaczu wzbudzi, łzy miej dla siebie, uśmiech dla ludzi. Bądź jasnym promieniem dla tych co szczęścia za mało mają... i niech Spełnia się twoje najskrytsze marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Święta? :) mam nadzieję że Wigilię spędziłyście w gronie kochających i życzliwych osób i że ten dzien był wyjątkowy :) Mam nadzieje że kazdy taki będzie, życzę Wam tego Kochani... Poza tym duuużo zdrówka, bo to najważniejsze, radości, uśmiechu, optymizmu....wszystkiego , co Wam przyniesie szczęście :* Ja jestem padnieta, ide lulu, nastukam coś Wam jutro, papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie tempo :o :P czy wszyscy powyjeżdżali na Święta i nikogo nie ma? :( Marcina teraz nie ma całymi dniami, pracuje z ojcem do 16 i idzie pracowac do baru swojej mamy o 17 do 24... a czasami dluzej siedzi jak jest duzy ruch, a ja jestem sama caly dzien...ale moze to i lepiej? Byłam w szpitalu u jego mamy, nie spodziewalam sie takiego widoku...byłam załamana, ledwo ukrywałam swoje emocje, tak Żle wyglądała... musialam ją przewinąć bo pielegniarki gdzies wybyły, pomoglam jej sie umyc...nie jest w stanie nic zrobic sama :( Dziwne to ze tyle mi dokuczala, a teraz jest skazana na moją życzliwość, ale nie mam do niej zlosci czy zalu... A jak wasze Święta? pewnie odwiedzinki po rodzinie i znajomych, świętowanie...? :) ja bylam w domku na wsi u ciotki marcina, bylo fantastycznie, duzo ludzi, wszyscy mili i zyczliwi :) oki, koncze :) papa, Miłych Świąt :* 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Jak tam swieta??? Widze ze tylko erotica tu zagladnela :P Ja sobie siedze i nie moge spac,chociaz juz wszyscy inni w lozeczkach.Moge popatrzec na mojego szczurka jak slodko spajka ;) Eeeeh......nic, chyba ide sie polozyc obok niego i mocno przytulic. Buzka dla wszystkich 👄 P.S. Jak tam jedzonko?...bo ja przez 2 dni tyle zjadlam co za 2 tygodnie,a po jutrzejszym (a wlasciwie dzisiejszym) dniu to sie w ogole nie uniose :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy :P podnosić swoje okrąglutkie brzuchy :D jedzonko czeka. Ja aż tak dużo w te święta nie jem. Właściwie to chyba nawet mniej niż na codzień, a i tak czuję się jak napompowana :O Ale za to w wigilie poszalałam. Czułam przez skórę jak mój żołądek się rozciąga :D ale musiał jakoś wytrzymać. Nic na to nie poradzę, że w wigilię podaje się moje ulubione żarełko ;) Miłego świętowania ;) 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIERZĘ !!!! 6 DNI NA TEJ SAMEJ STRONCE ??!! trzeba cos z tym zrobic, zabieram sie wiec do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na szwagierkę (tak to sie mowi na siostre swojego faceta? ) ma przyjechac lada chwila... jej samolot juz wylądował chyba... szanownej coreczce w koncu ktos przemowil do rozumu ze ruszyla swoj kuperek do chorej matki :O ojciec musial po mnią dzwonic zeby laskawie prezyjechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojej mamie dalam przed swietami 900 zl na pieprzoną pralkę :O ludzie, co to za bóóóóól !!!!!!!!!!!!!!! ooooooohhhhhhhhhhhhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mysle co moglam sobie za to kupic...ech... :O a co u was? obzarte? :P ile przytylyscie przez swieta? przyznac sie, tylko szczerze :P podtrzymac prosze kolezanke na duchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kogo bym w gosci nie poszla to kazdy zarcie pod nos podtyka...:Ojeszcze zeby to cos orginalnego bylo...a to bigos albo salatka...albo ryba po grecku :O sernik i makowiec...LITOSCIIIII :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana{czesc] swieta swieta i po swietach!!!! strasznie szybko to zlecialo nawet nie wiem kiedy!!! i oczywiscie zgadnijcie gdzie ja teraz jestem???:O:O:O:O no pytanie za 100pkt:P:P:P:P:P chyba wezme sobie wolne na nastepne 2 dni i zaczne trenowac przed sylwestrem:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×