Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

🖐️ messina wysłałam Ci pustego maila, to na ten adres wyślij mi zdjęcia :) Kaczorynka 😭 😭 😭 ja nic od Ciebie nie dostałam 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam, dzięki 🌼 Śliczna czarnula ;) Teraz na pewno jest słodka. Najbardziej lubię takie kilkumiesięczne dzieci :) I oczka jakie czarne. :)Ja też mam takie ciemne oczy. Jak miałam chyba z 9 lat to nad morzem taki facet powiedział do mnie \"jakie ty masz brudne oczy. Jak ja nie nawidzę takich carnych oczu\" 😭 Przeżyłam traumę z tego powodu 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Literki mi sie poprzestawialywiec przepraszam za bledy... Wyslalam wam przy okayji moje zdjecie zebyscie wiedzialy z jakim potworem piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messina lasko ;) Dobra ja wysyłałam komuś swoje zdjęcia, ale nie pamiętam czy wszystkim, więc też Wam coś wyślę ;) P.S. Jaki przystojniaczek na tych zdjęciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez wyslalam wam moje fotki....;) znaczy ostatnio tu obecnym, czyli gregi,erotice,messinie i translate :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja też chcę takie włosy jak wy macie 😭 😠 Kaczorynka ja myślałam, że Ty masz krótsze włosy :) na tym zdjeciu które kiedyś wysyłałaś tak to wyglądało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestescie śliczne naprawdę... Wiecie co wam powiem?? Ja to jestem stuknieta i ja zawsze sobie wyobrazałam jak wygladacie no i Kaczorynkę wyobrazałam sobie jako blondynkę a Translate jako brunetkę...A wyszło odwrotnie hehehe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a co ci w swoich włosach sie niepodoba? Myślisz ze proste włosy są takie fajne? Krecone zawsze mozna wyprostować a z kreceniem włosów jest juz trudniej...A pozatym tobie jest bardzo ładnie w loczkach i sama bym chciała takie mieć niż nudne proste włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi ja moje włosy często wykorzystuję do swoich niecnych celów. Zawsze mówię wszystkim żeby mi wszystko tłumaczyli wolno i wyraźnie, bo ja nie dość że blondynka to jeszcze zakręcona :D a czasem to nawet specjalnie udaję taką typową blondynkę z dowcipów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe no ja to co chwilke zmieniam kolor wlosow...ale swoje mam brazowe....ja juz mialam cale blon potem pol blond pol czrene (wiecie takie otoczki jak to byly modne ;)), potem mialam czarne,potem jakies niby brazowe...a treaz tez mial byc braz ale wyszlo cos innego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moimi to jest tak, że ciężko jest je wyprostować. Kiedyś na wesele fryzjerka prostowała mi 1,5 godziny, a one skubane po dwóch godzinach imprezy zaczęły się kręcić. Nie wiem czemu, ale zawsze chciałam mieć proste i lśniące. Moje dlatego, że kręcone nie błyszczę się tak ładnie i są z natury takie sztywne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka ale ładne teraz masz. Pod światło odbijają takim fajnym kolorem ;) nie umiem go nazwać niestety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEE to tak chyba zwsze jest....ja to mam proste i zawsez chcialam miec krecone ;) A wiesz co translate.... jak przyslalas mi tamto zdjecie...nie wiem chyba z jakiegos balu czy cos ;)...to potem sobie inneczej ciebie wyobrazalam....a ta fotka co teraz przyslalas...to niby podobna do tamtej ale jakas taka zupelnie inna jestes....naprawde taka slicznotka.... :) A ja tamto zdjecie co wyslalam to mialam na nim krotsze wlosy ale nieduzo,moze z 2 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee dziwnie to napisalam...ja to w ogole jak pisze to nie dosc ze literowki robie...to nawet nie rozumie co napisalam :D Chodzilo mi o to ze na tamtym poprzednim zdjeciu to taka normalna jestes a na tym normalnie na okladke jakiegos dobrego jurnala bys sie nadawala....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamto zdjęcie było z wesela mojej koleżanki. To było jakieś 2 lata temu. A to co dziś wysłałam jest aktualne (w końcu znalazłam kabel od aparatu :D ) Być może przez te 2 lata się zmieniłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze...ale chyba na lepsze ;)...w takiej osobce jak ty to nawet ja sie chyba bym mogla zakochac....:D:D:D...no dobra,wiem ze nie w twoim typie jestem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj, dobremu jurnalowi to nawet kopnąć by się mnie nie chciało :D :D :D Przez te parę lat zmieniłam się trochę nie tylko na twarzy. Przytyło mi się tu i tam. Ale uskteczniam swój sposób - nie ważę się i porównuję się z puszystymi paniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( \' \"\"() (\"( \'o\', ) (\")(\")(,,) Buziaczki!! ( `v´ ) `·.¸.·´ ¸.·´ ¸.·´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.only 4 u!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten pomysł z zakochaniem muszę przemyśleć. Może to i jest jakieś wyjście zakochać się w lasce - na pewno łatwiej się zrozumieć :D :D :D Nie, nie :O jednak wolę facetów ;) A teraz lecę na odchudzanie - do lodówki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to jakos tak co chwilke sie przytyje...a potem ubywa....potem znowu przytyje a potem znowu ubywa....no i celulit,rozstepy i te wszystkie inne pierdoly :D:D...i tak to mam w dupie :P ...no chociaz czasem to wpadam w chisterie...ale nie tak czesto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja jakimś bełkotem napisałam :O Chdziło mi o to, że dwóm laskom łatwiej jest być ze sobą, bo lepiej się rozumieją. Z facetami to różnie bywa bo oni z Marsa a my z Wenus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wole facetow....jeden wlasnie mi marudzi,ze sie mam ubierac i jedziemy do jakiejs kafejki...on oczywislcie wypije sobie piwko...a ja co 😭....no ale w sumie nie jego wina ze ja nie lubie nic co ma procent :D Dobra mykam..papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj :) ale bym sobie gdzies wyskoczyla, do jakijs knajpki, tylko we dwojke :( ale raczej nie mam co na to liczyc :O Mamę marcina mojego przywiezli do domu, a wlasciwie wypisala sie na wlasne żądanie... ale jest w strasznym stanie... :( dają jej tlen i morfinę... . Boże, nie mogę patrzec jak cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorynka ja nie dostalam twojego zdjecia:(:(:( ja wam dziewczynki powysylam zdjecie razem ze swoim miskiem z balu mgr z lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotica ja i tak ciebie starsznie podziwiam ze tak sobie doskonale radzisz naprawde ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorynka nie mam maila do ceibie wiec jak bedziesz to napsiz mi zebym mogla ci wyslac swoje zdjecie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×