Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

ja tez sie nazarlam na swieta ja uwiebiam wogole słodycze i wkolko tylko bym ciasta jadla, nawet ten sernik i makowiec erotico ale do czasu:P:P:P:P:P cche wam powiedziec ze jadlam bardzo dobry makowiec w swieta z makiem i dżemem słuchajcie rewelacja!!!!!!!!! chyba pojde i sobie taki kupie do roboty zeby sobie w niej troche zycie osłodzic:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co ja chyba nie przytylam nic:(:(::(:( szkoda bo mi by sie troche ciałka przydało!!!! no wstawac kochani nie spac rozmawiac ze mna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja napewno przytyłam ale jeszcze nie wiem ile,ale zaraz zamierzam sie zwazyć...:) U mnie świeta przeleciały szybko( jak zreszta u wszystkich:)) miło i sympatycznie.Jeszcze dzis zamierzam z mamą jechać do babci na obiad,ciasto i te sprawy...:D A co tam jak świeta to świata o odchudzaniu bede myslec po nowym roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jstem zła 😠 bo w sklepie sobie spodniczke upatrzylam elegancka do parcy i nie tylko i rozmiar 36 ze mnie spadał!!!!!!!!!!!!!! fuck!!!!! i to po swietach!!!😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!!!!!!! 🖐️ Kaczorynka jest na to sposób - sprawdzony przeze mnie :P Nie ważyć się!!!! I jeszcze mam swój sposób na odchudzanie - stanąć przy kimś puszystym :P Czuję się wtedy cieniutka jak szczypiorek :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pochwaliłam sie wam ze w boze narodzenie swiadkowalam u kolezanki na slubie no i siary sobie na robilam bo jak skladalam jej zyczenia to taka cisza była a my sie we 2 ze wzruszenia poryczalysmy i ajk wariatki wygladalaymys makijaze rozmazane:D:D:D:D rodzice panstwa młodych niesamowicie sie z nas usmiali!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogole taka jestem ze płacze na slubach:P:P:P:P starsdznie sie wzruszam a jak sie dobre kolezanki chajtaja to juz wogole rycze:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zjesc jakies sniadanie bo nikogo nie ma a tak gadac samemu ze soba to starsznie smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuje na nastepna stronke przeskoczyc chcoiaz tyle dobrego bedzie:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuje na nastepna stronke przeskoczyc chcoiaz tyle dobrego bedzie:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjjjjjjjjjjjjj!!!!! 😠😠 Gdzie moj post.....czemu jest pusty....?????😠 Napislam tam: Hej!!!! Gregia znowu jest na posterunku od samego rana. Moj szczur wlasnie mnie odgania od komputera...a od 8 rano budzil mnie...ale ja wstalam dopiero o 9.30 :P:P heh:D Buzka 4 all👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :D jak mija dzionek? dawno nie mielismy wiesci od Ewy, jak tam sie czuje mloda rodzinka i dzidzius :) ja przed chwilą bym umarła ksztusząc się kawą :O a dziecko moije sie patrzylo z udawanym wspołczuciem i mowila \"bubu\" \"ojej\" :D musze ją nauczyc 999 wykrecac w takich wypadkach :D aha, powysylalam wam zaproszenia na maila do gry, jak bedzie wam sie chcialo to mozecie sprawdzic czy wam sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×