Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

a ja zawsze wyskocze z nieaktualnym tematem ni z gruszki ni z pietruszki :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tez sie wezme w koncu za sprzątanie?? nieeee :( denerwuje mnie ze ciągle musze sprzątac grrrrrr... siostra marcina to straszna bałaganiara, marcin zresztą ta samo :O a ja biegam i sprzatam po nich... po niej myje gary, piore to co rzuci do łazienki na pralke.....im to oczywiscie nie przeszkadza, a mnie wqrwia niesamowicie. echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałam męczące sny nad ranem... śniło mi się że Marcin ma jakies kochanki, ze go przyłapałam z jakąs sklepikarką, a on spał z nią na zapleczu :O potem ze przyprowadzi.ł jakąs babke do domu, ja ich nakryłam i podarłam jej futerko ktore zostawila w przedpokoju... jezu, tak było ze cztery razy, za kazdym razem obiecywal ze nigdy mmnie nie skrzywdzi... obudzilam sie taka wqrwiona, ze kawy nie potezebowalam na przebudzenie nawet... musze go bardziej przypilnowac :D jejku, ze ja tak kocham tego dziada :O ostatnio byli jego koledzy, akurat nie bylo marcina, a oni mi mowili ze kazdy mnie bardzo lubi z towarzystwa, ze nie mogą patrzec jak marcin ostatnio sie zachowuje, itp itd... ja oczywiscie sie poryczalam :O jaka mam delikatną psychikę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, poleccie mi cos na bardzo suchą i miejscami tłustą cerę :O bo ja juz nie moge normalnie... strasznie mi sie łuszczy skóra na nosie, miedzy brwiami i kolo nosa na policzkach.... tyle kremow i peelingow co stosowalam ...ale nic nie pomoglo.... poradzcie cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj!!!! Ja tam sie na kremach nie znam ;)...raczej nie mam problemow z cera :D Jezu 60 tys. za 2 pokojowe mieszkanie...gdzie wy mieszkacie???? :O:O:O Dobrze,ze mieszkam tu gdzie mieszkac...bo innaczej chyba nie mialabym zadnych perspektyw na domek...bo z moja mama to juz jest ciezko :O...obraziala sie na calego i sie nie odzywa ...a my nie wiemy dlaczego....zakupy zrobic,tu ja zawiesc, stad przywiesc,dac jej kase bez zadnej okazji....a ona jeszcze ma jakies problemy 😠. No a przy takich cenach jak u nas sa to nie trudno o mieszkanko albo kupno starej chatki,gorzej generalnym remontem,ale to juz mozna powolutku ;) Dobra mniejsza z tym :D Buziaczki dla was 👄 A gdzie Natka sie podziewa...dalej na wsi ????? 👄 I Gregi dzisiaj nie bylo...ani messiny 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooo dostałam buźkę od Erotici ;) dobrze, że nie w buźkę :D bo tak szczerze mówiąc to nie chciałabym być na miejscu tej laski od futerka :D :D Erotica z tymi kremami to jest ciężka sprawa. Ja sama się w tym nie mogę połapać. Też mam taki problem, że czoło zawsze mi się świeci. Jak próbowałam z tym walczyć, matowałam i stosowałam różne specyfiki na tłustą cerę to z kolei na policzkach strasznie sobie wysuszyłam skórę. Na nosie to aż mi skóra zchodziła. Jedno wiem na pewno, że obojętnie przy jakiej cerze, czy tłustej czy suchej, trzeba ją odpowiednio nawilżać. Ja na dzień stosuje kosmetyki matujące, a na noc nawilżam buziora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotico,ja mam podobną cerę do twojej bo miejscami mam suchą i skóra schodzi, ale zazwyczaj świecę sie na całym ryju tzn. na czole,policzkach a najbardziej na nosie.Tez probowałam róznych preparatów ale narazie zaden nieskutecznie mi pomogł.Jak byłam niedawno u kosmetyczki to powiedziała mi ze najlepiej kupywać kosmetyki nie zawierające alkoholu,bo on najpierw wysusza skórę a pozniej wydziela ten tłuszczyk:) A jak juz zaczelismy roznawiać o urodzie;) to mozecie mi polecić jakąś dobrą farbę do włosów?Bo ja w zyciu farbowałam 5 razy i za kazdym razem zmywał mi sie kolor a to była trwała farba a nie zmywalna!!! I to nie były te najtańsze... Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate nie przejmuj sie ja jak pisze recznie to nie robie zadnych bledow,a jak na klawiaturze to czsem robie takie byki ze glowa boli:P A w ogole to dobrej nocki 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh messina mma ten sam problem....tez nonstop zmywa mi sie farba z wlosow :O Mialam czarne...a z tydzien juz brazowe :O a farbe kupilam za 28zl z garniera,bo wiedzialm ze po zwyklej sie zmyje napewno kolor.... ...ale wiesz co messinko chyba najlepsze sa z \"palety\" i tanie,ale niestety niszcza wlosy:O ....po nich o ile pamietam to mi kolor nie zszedl,ale w sumie sama nie wiem bo to do pasemek bylo to nie widzialam tak tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz ja lubie z garniera bo fajne po nich wloski sa....ale to fakt paleta ciezko schodzi i to jest chyba jej jedyny plus...a czasem nawet minus:O a tak wlasciwie to wszystko zalezy od wlosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🖐️ u mnie 2 pokojowe mieszkanie to ksoztuje od 80tys do 100 tys:O wiec juz wogole sie nie bede wypowiadac!!!!dlatego jade za granice zeby na nie zarobic juz nic nie mowiac jakbysmy chcieli sie chajtnac i zeby zrobic wesele:O kolejne 20-30 tysiecy trzeba miec.echhhh.... nawet mmi sie nie chce myslec o jakich ja tu kwotach mowie!!! choiaz to nic w porownaniu z warszawa krakowem czy łodzia gdzie 1m2 kosztuje kosztuje 5-6 tys zl ale jakies marne to pocieszenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole jak ja sobie pomysle jakie teraz my mlodzi mamy trudny start w zycie to az mi sie zle nie ma, mieszkania drogie , roboty nie ma a jak jest to za cudne:O pieniadze!! a rzad sie dziwi ze tyle ludzio wyjezdza na zachod za pracą:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego niedlugo ja tez bbede emigrantka:P ale bede na pewno do qwas sie dziewczynki odzywac bo ja bym bez neta zeswirowala:P:P:P boze ja jestem od kompa i neta uzalezniona:O:O:O:O bede mmusiala sie leczyc w sali bez klamek o gumowych scianach:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole mnie denerwuje ta strona 😠 i znow gadam sama ze soba!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczoreynka widze ze masz nowego tickersa:P bardzo łądny:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny umieram dosłownie!!!!!!!!!!!!! Wczoraj pomyslałam ze juz dawno nie cwiczyłam( i by sie przydało bo leci wszystko w boczki;) ) i zaczełam robić brzuszki,biegać i inne ćwiczenia... A dziś to normalnie nie mogę niczym ruszyć...Jak chodzę to mam wrazenie jak sie miałabym zaraz przewrocić...Nawet plecy mi bolą nie wspominając o rękach...Już chyba wole zeby mi sie odkładało w boczki niz mam tak cierpieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej 🌻 No mam nowego ale mi sie nie podoba bo nie ma dni :( tylko lata i miesiace....ale co tam :P Gregia mi sie cos pomylilo,czy nie...bo piszesz o chajtaniu....a przeciez ty juz masz meza....a moze to ja cos znowu pokrecilam....hmmmm (ale to ty wyslalas fotki z balu magistra z mezem,co nie? ):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce nie jestem chajtnieta:) tak mowie na niego mąż bo lubie:D a on sie cieszy ze tak ładnie do niego mówie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakies tam plany mamy..... zobaczym,y co z tego wyjdzie:) dlatego chcemy wyjechac zeby zarobic sobie na mieszkanie i na slub zeby jakis ten start w zycie miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×