Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

No ja też mykam spać. Dobranoc wszystkim! 😴 🌻 Mam nadzieję, że ta nocka będzie łatwiejsza niż wczorajsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że chwilę mnie nie było a już się gorąco zrobiło :D mnie zawsse mija najlepsze, haha :D też bym się pośmiała z Wami :D ooo, ide dziecko ratowac bo noga jej utknęła w kaloryferze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na spacerek bo jest tak cudna pogoda że nie można przepuścić takiej okazji :D slicznie :) może Oliwcia przyśnie i będe miała czas dla siebie, bo tak cały czas za nią biegam :D gdzie te czasy gdy cichutko leżała w łóżeczku...??? aha, Gio, gratuluję postawy, w ciąży czułam się baardzo wyjątkowo, gdy traktowano mnie ulgowo, hehe :D gdy mi pomagano i dbano o moje samopoczucie :) to nie znaczy ze lezalam plackiem w domu i podawano mi wszystko pod nos - wprost przeciwnie, biegalam na wyklady, jezdzilam na grille, opiekowalam sie bratem :D pozdrawiam, buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrmaciejka, no daliśmy ciała jednym słowem, nikt nie pamiętał. Ale porażka :P Erotica, cóż, staram się jak mogę żeby dogodzić. Co do miejsca zamieszkania, no to już nie raz mówiłem, żem krakowiaczek jeden :P Ostatnio na Rynku słyszałem, jak ktoś rozmawiał o Nowej Hucie. Haha ale się ubawiłem! Mówili, że w Nowej Hucie nie ma dresiarzy, są tylko tubylcy w strojach regionalnych :D:D:D To by sie zgadzało... byłem tam w ciągu życia jakieś 3 razy i to z konieczności i wracać tam nie mam zamiaru... Teraz jedziemy z Ewą poza miasto na zakupy a potem zabieramy nasze rodzeństwo i rodziców do nas do ogródka:) Zrobimy sobie obiad na świeżym powietrzu, piknik jednym słowem :D Miłej soboty, korzystajcie z pogody! :P Grzech siedzieć przed kompem w taki śliczny dzień! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ktoś nie ma co do roboty i taka pogoda go dobija,bo jest sam to siedzi przed kompem... na przykład tak jak ja.... ale dobra za niedługo pójde autko umyć...też mi rozrywka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moi ukochani rodzice pojechali na dzialke grilowac a mi zostawili chate do popzratania😠 ale jestem wciekla!!!!!!!!!!!!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrrrrrrr 😠 nie am to jak w taka pogode sprztac chyba naprawde sie wyzyje na odkurzaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia czuje sie jak służąca, nawet nie moge wyjsc gdzies bo musze robic za białego murzyna w akcji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma sprawy, kiedy tylko będziesz miała ochotę...ja mam teraz tyle czasu wolnego,że chote no w sumie czekają mnie same zaliczenia i egzaminy ale na kawe mrożoną w piotrusiu na rynku zwsze znajde czas ;) (wiesz gdzie to jest?)...a może zdradzisz, gdzie ty mieszkasz...co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm dietkować.... dla mnie najlepsza dietą jest wyjazd Tomka :P... pewnie znowu schudne...a troszke musze i dlatego od poniedziałku zapisuje się na aerobik :D tylko najgorsze,że najpierw musze się pozbyć pewnego problemu - bo to on sprawia że przybieram na wadze :O....że ja to zawsze musze mieć jakieś problemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja proponuje zebysmy sie wszyscy spotkali gdzies w polowie grogi moze poznań????ale i tak pewnie moje komentarz przejdzie niezauwazony:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Translete chyba my miałybyśmy do siebie najbliżej bo z tego co wiem to ty mieszkasz na Mazurach a ja mieszkam na tzw polskim biegunie zimna:D Nawet w swięta jak wstałam rano to nie wiedziałam czy to Wielkanoc czy Boże Narodzenie bo wszystko zasypane śniegiem:) Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrmaciejka--> Niedawno byłam w Poznaniu,znaczy nie tak niedawno bo w sierpniu.Miałam trochę czasu żeby trochę sobie pozwiedzać,gdzieś pochodzić, no i pytam sie jakiejś pani gdzie jest centrum,a ona mi na to ze nie daleko: \"Do samego końca ulicy(a z tego co sie zorientowałam to była dość długa ta ulica),tam bedzie przystanek autobusowy i autobusem podjedzie pani 4 przystanki\":D A że ja mieszkam w dość niedużym mieście bo ma ok.70 tys mieszkańców i żeby gdzieś dojechać nawet na koniec miasta to jest ok.10min samochodem,to jak dla mnie wcale sie nie wydało tak \"nie daleko" jak ta pani mi powiedziała.Wiec ze zwiedzania zrezygnowałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najfajniej jest jak facet wypowiada się na temat, na którym kompletnie sie nie zna. :O Ty człowieku nawet nie wiesz, że hormony się przez \"H\" pisze, a udajesz, że wiesz jak wpływają one na organizm kobiety :O :O :O ...... i że niby ja druga jaka????? Gruba??? Nikt z mojego otoczenia tak nie uważa. Najważniejszej dla mnie osobie podobam się taka jaka jestem. Twoje zdanie mnie nie interesuje, bo nawet mnie nie widziałeś a oceniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×