Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Gość no wlasnie podobno nie ma
i go zachwalaja na cafe!! ja go w sobote kupilam,uzywam na dzien,super jest pod makijaz,szybko sie wchlania i matuje mimo iz to krem na bejbikow!!! polecam! jest fajny! i baaardzo wydajny! milego dzionka!:-):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla bejbikow mialam
na mysli:) wyproboj,co ci szkodzi jak taki tani:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
Tylko wlasnie rzecz w tem ze babydream nie sprawdza sie w przypadku az tak wysuszonej cery (mam go, dopoki nie zaczelam stosowac brevoxylu byl ok ale teraz juz nie:( ). A wczoraj kupilam sobie krem, wydawaloby sie ze fajny (Medipharma Cosmetics Doliva - krem pielegnacyjny z oliwa z oliwek). Ale tez sie nie sprawdzil, rano zbudzilam sie z tlusta i jednoczesnie okropnie sciagnieta twarza (on chyba bardziej natluszcza niz nawilza). Wiec musze szukac dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaa1985
Hej ja stosuje brevoxyl już 5 dzień, piorunujących efektów jeszcze nie widze. Co moge powiedzieć to to ze skóra sie nie świeci i jest gładsza. Takiego mocnego trądziku to ja nie miałam, mam może ze 3 pryszczyki na bużce i na pryszcze to on mi nie pomógł jeszcze jakie były takie są. Mam tez takie blizny po strupkach swierzych to tez na nie nie działa. Na kroostki tez słabo. ale może trzeba go dłużej stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka 123456
no wlasnie ja mam pelno tego dziadostwa na plecach to moze sobie kupie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak radzicie sobie z nawilżaniem ?? bo ja dzisiaj zakupiłam sobie brevoxyl i 1 raz nałozyłam,tylko widze ze on strasznie wysusza :o zaraz po umyciu twarzy nakładacie?? czy najpierw krem nawilżający i dopiero poźniej brevoxyl czy na odwrót :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erafka
a jak dziala na zaskorniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa88
czy benzacne nie jest lepszy skoro ma 5 lub 10%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA uzywam juz ok 10 dni i jestem zachwycona - fakt skora wysuszona ale ladnie sie zluszcza, takimi drobnymi kawalkami, nie to ze odchodzi platami, ladnie schodzi skora i jest taka gladka, jestem bardzo zadowolona. Skora jest gladka ale jeszcze nigdy nie widzialam tak oczyszczonych porow - widac ze skora jest oczyszczona. Tak mysle zeby ance derm dorzucic, effaclar K albo lysanel - sama nie wiem. A jesli szukacie kremu ktory nawilza i nie zatyka porow to najwiekszym uznaniem cieszy sie - krem Profarm - wlasnie jutro go kupie bo widzialam w aptece http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=12238 na 17 osob tlyko 1 napisala ze zatyka pory fajny jest tez Oceanica http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=10111 ale ja chce sprobowac czegos innego. Dziewczyny nie tylko parafina zatyka pory - niektorym gliceryna, trojglicerydy, silikony, nie kierojcie sie skladem kazdy musi sprawdzic na sobie - jednak najwiekszy zapychacz to parafina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole nie patrzcie na to ze benzacne jest tanszy i niby lepszy bo ma wiecej procent, g..... prawda. Benzacne wypala skore, robi skorupe na twarzy - kiedys bylam zachwycona jego dzialaniem mimo ze odczuwalam duzy dyskomfort podczas stosowania. Brevoxyl ma 4 % ale to w zupelnosci wystarczy zeby wyleczyc/oczyścic skóre. I tak jest mocny, naprawde dziala. A to dlatego ze ma calkiem inne podłoze, inne substancje pomocnicze, inna konsystencje - on sie wchlania - trzeba go wsmarowac i od razu czujesz mrowienie - dziala. A benzacne zasycha, nie wchlania tak do konca. Teraz kiedy mam porownanie ich obydwoch wiem ze benzacne dziala na powierzchnie skory, dobry na niektore pryszcze do stosowania punktowego. A brevoxyl ladnie wnika wglad skory, jest wygladzona nie tylko na powierzchni ale pory gleboko sa oczyszczone. Poleacm wszystkim. I sama zaluje ze tyle sie zbieralam zeby go wyprobowac ale myslalam tak jak czesc z Was - ze jest identyczny jak benzacne. Ale nie! jest calkiem inny, o niebo lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka podpisuje sie pod toba
chociaz jedna ktora rozumie ze skora jest sucha bo sie zluszcza , i nawet normalne ze na poczatku moze wywalic cos nowego! ja stosuje 11 dni i nie wierze wlasnym oczom! dzis wyszlan bez makijazu na dwor tzn bez fluidow i tych innycg,tylko maskara i lip gloss! 1 raz od paru lat! i dzieki czemu?? nazwa topiku mowi sama za siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie tylko przez pierwszy
tydzien przesuszala! i mi babydream pomogl! no i ten pichtowy jest ok! nawet teraz patrze wlustro,nie mam nawet grama pudru,korektora,bronzingu czy fluidu i nie wierze wlasnym oczom jak zajebiscie wygladam! w koncu widac prawdziwa MNIE i ladna buzke a nie stale zaslanianie sie,maskowanie:( uwielbiam ten brevoxyl i nie zamienie go nigdy w zyciu na nic!! buziaczki! ps.w koncu odzyskuje wiare w siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam tak ze jak mylam
twarz to wyczuwalam palcami zaskorniki,pryszczyki i ogolnie moja skora byla jakas zrogowaciala!!! nie wierzylam ze cos pomoze! i nic nie pomoglo dopoki nie natknelam sie na brevoxyl! po 2 tyg problem zniknal,mnie tez piekla skora i sie zluszczala,ale sie sie wytrwale peelingowalam i nawilzalam,niekiedy nawet natluszczala i jak mialam tak sucha to nie posmarowalan na noc brev.tylko natluszcz.np bambino! ale to tylko raz,tak stosowalan 2 tyg wiecz! a rano nawilz! i jest super! moge tylko polecic,ja mialam podskoryn tradzik,tzn takie male szmaty,nie znosilam mego odbicia w szybach wystawowych,lusterkach samochodu i ogolnie swiatla dziennego!! lubilam wieczor :) a teraz glowa do gory i jest spox! za 20 pln to chyba mozna wyprobowac ,moze i wam pomoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy brevoxyl dziala troche jak mikrodembrazja??bo mam przebarwienia po krostach i chcialabym sie tego pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez dziala na plamki
po wyciskaniu! ja takie mialam i mi zniknely! i to po jakis tygod. wyproboj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novika novinka
Wow same superlatywy o tym Brevoxyl :) Ja stosuje od 3 dni no widze jak skora sie ''zamienia'' tzn ciagle zluszcza a na jej miejsce moze nowa. sorry naskorek :P Moze wypiszemy jakie wady skorne on zwalcza chodzi mi o: krostki, zaskorniki, wagry w porach, krostki ropne, tradzik , przebarwienia ,blyszczenie sie nadmierne wydzielanie sebum itp. Czy wszystkie po regularnym stosowaniu zwalcza? jesli tak to po jakim czasie i co w trakcie kuraccji robicie dla twarzy oprocz brevoxylu chodzi mi o jakies zabiegi peelingi,maseczki co ile dni? a chodzicie do kosmetyczki czy niepotrzeba juz? troche sie rozpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usuwa zaskorniki, wszystko, grudki, przebarwienia tez bo skora ladnie sie zluszcza. Ja ciesze sie kazdego dnia coraz ladniejsza buźka, roznych rzeczy probowalam, ale tak oczyszczona to nigdy nie byla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novika novinka
Ciastko z kremem- u mnie na poczatku nie bylo tak jak uciebie. Natomiast po gruntownym oczyszczeniu skory tak. tzn jak umylam skore zelem,peeling,tonik. to czulam takie cieplo jakgdyby. A niewiecie czy wtrakcie stosowania Brevoxylu mozna chodzic do solarium i kosmetyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej nie...skora jest wtedy lekko podrazniona przeciez,to lepeij jej nie wystawiac na promieniowanie;/ do kosmetyyczki tez nie,bo mozna sie uczulic przeicez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaa1985
Wiecie co jednak to cudeńko działa, krostki mi poznikały prawie wszystkie, pory zwęzone tylko jeszcze te przebarwienia mi zostały po syfkach. a stosuje go od 6 dni. a jaką mam skóre gładką - normalnie niesamowite. Tylko zauważyłąm że trzeba robić piling wtedy efekty są super!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane kobitki
Powiedzcie, czy ten krem mogłaby stosować moja jedenastoletnia córka? Jest taka młodziutka a już ma zapchane pory na nosku i czółko jej mocno wysypuje. Chętnie kupiłabym ten krem ale boję się, że może mieć za delikatną cerę. Doświadczone dziewczyny, radźcie mi proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane kobitki
Oczywiście mam na myśli brevoxyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie to..
Broń Boze niech nie uzywa. ja uwazam ze jest jeszcze za mloda na taki silny krem. Idz z dzieckiem do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane kobitki
No właśnie planuję z nią się wybrać, lecz trochę boję się bo słyszałam, że często potrzebne są antybiotyki, a nie chciałabym jej zniszczyć niepotrzebnie wątroby. Pomyślałam o tym kremie ale sama mam wątpliwości widzę, że się potwierdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie to
Ten krem wysuszy jej młodą cere.. Ale lekarz na pewno krzywdy jej nie zrobi zapisujac antybiotyk. A byc moze przepisze cos innego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane kobitki
I tak właśnie zrobię, nie będę używać bez konsultacji nic na jej buzię. Jak jej zniszczę cerę nigdy sobie nie wybaczę.Poszukam dobrego lekarza. Tylko nie to - dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie to
I słusznie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i czytam i oczom nie wierze! Jesli to prawda z tym kremem, to super!!!! Po prostu zaraz lece do apteki i kupuje ten krem i w koncu ( mam nadzieje), koniec z moimi askornikami i przebarwieniami na twarzy. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dzis ladnie wygladam
a dopiero pare razy uzylam!!!! jeszcze nigdy nie mialam takiej gladkiej cery!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×