Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Czy Brevoxyl nie wysusza wam strasznie skory? Ja stosowalam 2 razy dziennie i owszem dziala ale skora sie luszczy okropnie. Czy oprocz Brevoxylu nakladacie jakis krem nawilzajacy? Dodam tylko ze przed uzywanie brevoxylu moja skora byla BARDZO tlusta, a teraz mi sie luszczy wiec nie wiem co robic, jestem w szoku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eine Kleine
Princessa- JA uzywam raz dziennie bo skora by nie sie nie ''obrobila'' ztym luszczeniem. Na noc uzywam a na dzien krem nawillzajacy. A przy okazji rob peelingi i maseczki nawizajace. Zobaczysz ze po jakims czasie stosowania brevoxylu to luszczenie sie minimalizuje :) ale to walsnie brevoxyl dziala na zasadzie luszczenia a wiec gruntownego oczysczania skory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dwoch dni stosuję Brevoxyl? Czy podczas kuracji mogę korzystać z solarium?Czy ten specyfik przypadkiem nie spowalnia procesu opalania sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eine Kleine
Nie nie spowalnia natomiasy nie mozesz chodzic do solarium ze wzgledu na wrazliwosc twojej skory twarzy w okresie kiey stosujesz kuracje brevoxylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla1985
Ja juz go stosuje 8 dzień i normalnie - rewelka. Skóra jest nieskazitelna super az chce sie życ. Podczas stosowania go wyskoczylly mi tylko 2 pryszcze a po starych już nie ma slady i po tych krostakch odkoronych tez. Jeszcze z tymi dwoma sie rozprawi ibedzie git:) PLECAM GORĄCO!!!!!!!!! ja nie nazekam na pieczenie łyszczenie straszne. Dla mnie on nie ma wad!!! tylko same zalety!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroczarna
Wiecie,to dopiero początek a juz znikły mi te kaszaki na żuchwie co miałam i cieżko było sie ich pozbyc!!Normalnie szok!!:) było ich tam pełno takich białych syfków a teraz ZERO!!!!! No i cera jest GŁADSZA!!!Super sprawa!!:) Meczę sie z takim jednym teraz syfem,podskórny taki gówniarz,wogole nie da sie do wycisnac,ot taka kulka jakby pod skórą!Ale cały czas go smaruje róznymi specyfikami No a pozatym jest gitarka!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała muminka z krakowa
do moich krytykantek napisałam,że krem naniosłam "pod oczy" niechcąco,radzę dokładnie przeczytać moją wypowiedź zamiast krytykować od razu.I nie było to na skórę tuż pod oczami tylko sporo niżej,ale i tak jest tam cieńsza... A nakładałam większą warstwę wiele razy, bo Brevoxyl stosuję nie po raz pierwszy i na ulotce jest napisane,że jak nie wywołuje podrażnień to można nałożyć go więcej... Oj chyba dużo tych pryszczy na waszych twarzach,że takie rozzłoszczone jesteście..moje już znikneły i skóra dzś nie piecze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam jednego na czole i 2
male zaskorniki atka buzka gladka!! wczoraj widzialam w markecie dziewczyne,byla strasznie zapryszczona,okropnie wygladala,jakby ktos jej twarz kosiarka potraktowal:( chcialam jej powiedziec zeby kupila sobie brevoxyla ale nie znam jej,wiec nie chcialam sie narazac..zal mi jej bylo,bo kazdy sie gapil:(:( dobrze ze brevoxyl pomaga...:-))))))))))))))))))))))):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
mnie tez strasznie podraznial na samym poczatku, do tego stopnia ze nie moglam wytzrymac (luszczaca sie, swedzaco - piekaca i czerwona skora). Ale juz jest ok:) Nawilzac i natluszczac na poczatku - tylko to pozwolilo mi przetrwac poczatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruboskorna
to ja jestem chyba gruboskorna bo mnie nic nie jest a uzywam go i na plecy i troszke na buzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgasuyy
ja stosuje ten krem juz chyba trzeci miesiac. jest swietny - moja cera o niebo lepsza! niestety, z wagrami sobie nie radzi :( macie na to jakis sposob??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile osob zachwyconych, fajnie ze pomaga:) nie dziala tak jak inne kremy/masci jakie mialam, to wygladzenie jest widoczne, od naprawde dociera gleboko w pory skory, oczyszczajac jest, wychwalami wychwalam:) a chce polaczyc z acne dermem bo na mnie swietnie dzialal kiedys ale sama nie wiem czemu odstawilam, i chce pozbyc sie przebarwień jakie mam od wyciskania. Niewiele ich ale sa. i nie chce tez zeby skora sie przyzwyczaila do brevoxylu - po czasie moze w ogole nie dzialac dlatego bede uzywac zamiennie i mam nadzieje ze efekt bedzie sie utrzymywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa rusalka
No.. dzisiaj kupuje:) :) :) Mam _nadzieje_ ze pomoze. Pryszczy jako takich nie mam,sa tylko te podskorne grudki ktore czasem wylezą do gory.Wczoraj caly dzien pilnowalam sie zeby takiej jednej nie rozdrapac, nalozylam maseczke z drozdzy wymieszanych z sokiem z cytryny i widze ze jest troche mniejsze juz.Z wagrami tez nie mam problemow. U mnie grudki i fioletowe plamki po dziubaniu. Mam mieszana cere, ogolnie jest wysuszona szybkro robia sie (a wlasciwie juz sie porobily) zmarszczki na czole i pod oczami:( mimo ze nawilzam.Czolo - nos - broda sa bezproblemowe ,troche sie swieca ale nie ma zadnych grudek. Myslicie ze pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjjjj
czy na wagry ten krem wam pomaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jaka
Hej! brvoxylki! ja używamgo od tygodnia, bużka bez zarzutów. Nigdy mnie nie piekłami nie szczypało wiec nałożyłąm wczoraj na noc go grubiej i co mam bużke czerwoną? co robic pomocy:) Kiedy zejdzie mi ten buraczek z twarzy????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nakladam na noc
i po nalozeniu zawsze jest troche czerwona i piecze,nie patrze wtedy w lustro i juz:) za to rano jest super! a w nocy i tak mnie nikt nie widzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jaka
No ale ja smaryje sie już tydzień i nigdy nie miałam czerwonej trwarzy dopiero wczoraj mi sie przydażyło ale zeszło juz jak mnie zaczeło pec zmyłam i posmarowałam kremem i jest już ok, przestraszyłam sie bo tu były opinie ze te zaczerwienienie trzyma sie ze 2 dni. naszczescie mi juz zeszło ufffff Jutro ide na urodzinki wiec bałam sie że to mi nie zejdzie, ale naprawde strasznie to wygladało jak bym sie zatrzasneła w solarium tylko o czy i usta sie wyróżniały. Wcześniej jak smarowałam to faktycznie tylko takie zarumienienie sie pojawiało na polikach ale to nie zawsze i znikło zaledwie po kilkunastu minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ci sie zluszcza dopiero
gamoniu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxjk
złyszcza to chyba ci sie twoja obleśna dupa!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotiii
złuszczenie objawia sie sucha skóra a nie zaczerwienieniem gamoniu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa rusalka
Yee!! Kupilam!! Kolo 15:00 sobie wklepalam ..i nie podraznilo mi nic!! Nawet grubsza warstwe nalozylam a widac poprawe skora gladsza i ZONK ZONK tam gdzie mialam jasnorozowe plytkie blizenki po wyciskaniu - NIE MA NIE MA!!!!!!! zadnych rozowych sladow!! Oczywiscie sobie wycislam 3 duze bo tylko te mi zostaly ,i grudki ale jestem zaaadowolona :D jest super!! zobaczymy co bedzie dalej :* Dziekuje:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie topik rozrosl
super!!! brevoxyl jest super!!!!:):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eine Kleine, wlasnie teraz tak robie, nakladam tylko na noc a na dzien jakis lekko nawilzajacy. Moja opinia jak na razie, po ok 2 tygodniach: Mialam bardzo tlusta skore, bez przerwy sie swiecila, teraz w ciagu calego dnia tylko troszeczke, pod wieczor zaczyna Mialam BARDZO duzo roznych zaskornikow, grudek itp i czesc zniknela, na nosie Brevoxyl zrobil prawdziwy pogrom :) a bylo z czym walczyc :) Pory sa zwezone Troche skora sie luszczyla, ale jak zaczelam stosowac tylko na noc, to jest poprawa Polecam wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eine Kleine
Princessa25- ciesz sie wraz z toba :) Dzieki takim wskazowkom mozemy sobie fantastycznie pomoc i cieszyc sie zyciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mowilam ze brevoxyl
jest super!!!!?:-)) ja dzis ide na imprezke i sie ciesze ze nie musze nakladac fluidu,tylko bronzing styknie:) milego dnia:);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staedtler
Uzywalam brevoxylu przez dluzszy okres czasu i z pcozatku efekt faktycznie jest super- wyleczyl mi twarz (mialam niewielkie krostki w strefie T), ale przy dluzszym uzyciu skora sie uodparnia i ten specyfik przestaje dzialac, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgodzę się, że po jakimś czasie przestaje dzialać.u mnie spisuje się baaardzo dobrze juz pnad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też on pomógł! i trafiłam na niego dzięki temu wątkowi! kupiłam go trzy dni temu, a z trądzikiem męczyłam się od 13. roku życia (teraz mam 20)! naprawdę ciężko mi uwierzyć w to, że tyle kasy i czasu zmarnowałam na leczenie się innymi specyfikami podczas gdy po prostu nie miałam wcześniej szczęścia trafić na jakąś wzmiankę o Brevoxylu... no ale lepiej późno niż później :P nie wiem, jak to działa, ale moja cera jest naprawdę bez porównania gładsza, wysuszyła większe pryszcze, a mniejsze zniknęły już wczoraj, czyli drugiego dnia stosowania. Co prawda trochę wysuszył mi skórę, ale jestemprzyzwyczajona do \"łuszczącej\" się twarzy, bo i tak mam suchą skórę :) wszystkich niedowiarków gorąco zachęcam! nie żałujcie tych 20 zł, bo ja też nigdy nie spodziewałabym się, że pomoże mi jedna maść! życzę szybkiego pozbycia się krost! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×