Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Gość mi tam pomogl i zlego slowa na
niego nie powiem. mialyscie pecha szukajcie dalej!! moze za 5 lat wynajda cos dla was a poki co-MECZCIE SIE Z PRYSZCZAMI I LOJOTOKIEM :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie wasz problem
sie nigdy nie skonczy buahhahaha czerwone buraczki!!:);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa rusalka
Fakt powiem wam ze Brevoxyl nie jest dobry dla osob ktore od lat smaruja sie roznymi masciami ,bo maja do tego stopnia zniszczona skore na twarzy ze Brevox moze tylko pogorszyc ten stan. Jesli ktoras liczyla na cuda to gratulacje... Moja skora nie luzszczy sie ,nawet juz nie jest napieta a to dlatego ze jest w dobrym stanie.Nie meczylam ja chemia ,pigulami ani masciami tylko SAMA NATURA.Zanim zaczelam sie smarowac Brevoxylem ,kilka dni wczesniej aplikowalam sobie odzywcze i umacniajace maseczki made in "wlasna kuchnia" i dlatego ja sie ciesze teraz coraz lepsza cera a niektore panny nie. Co poradzic ,wszystko trzeba stosowac z glowa i myslec wczesniej. Mi pomoglo:) + moja kumpela wyleczyla sobie buzie maseczkami z cebuli tylko ze jesli ktos juz tu marudzi ze mu po tym kremie cos wyszlo to pewnie sie powiesi jak zobaczy jak ta cebula leczy a mianowicie wyciaga na potege na poczatku.Jest to sposob naturalny dla osob na ktore mascie nie dzialaja , a maja wyjatkowo mocne nerwy zeby dotrwac do konca kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie im nie pomoglo
liczyly na cud a cudow nikt tu nie gwarantowal! mi super pomoglo,zadnych podraznien, alergii itd. a ze wy mialyscie pecha to juz inna historia. pewnie na inne leki tez bedziecie tak reagowaly,macia na bank zniszczona cere,ona juz sie bronic nie moze,bo plaszcz lipidowy juz na waszej cerze w ogole nie istnieje!!! same jestscie sobie winne,a tu obwiniacie inne. zalosne..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można mówić, że osoby, które dobrze wypowiadają się o Brevoxylu, są podstawione przez firmę farmaceutyczną czy nie wiem jakie jeszcze inne brednie? Ludzie, opanujcie się! Po to jest te forum, żeby dzielić się opiniami na temat leków, których używałyśmy, które nam pomogły i które chcemy polecić innym! Mi Brevoxyl naprawdę pomógł, czego nie mogę powiedzieć o Zinerycie, maści cynkowej, maseczkach z drożdży, Tormentiolu, Differinie i wieeelu innych specyfikach, które uparcie przepisywał mi lekarz. Sama trafiłam na Brevoxyl (tzn. dzięki jednemu z wątków na tym forum), zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam wypróbować i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę! Tyle na ten temat. A co do leków przeciw trądzikowi to z ręką na sercu mogę jeszcze polecić równie dobrą maść Acnefan, którą również odkryłam dzięki forum. Tyle że ona jest lepsza do stosowania punktowego, a Brevoxyl raczej na całą twarz. I ja na pewno nie jestem żadnym szpiegiem firmy farmaceutycznym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pauli
wiesz paula,te zazdrosnice juz nie wiedza co wymyslac,im nie pomoglo to pluja na nas i brevoxyl i wymyslaja ze ktos na podstawia dobre co? ja bede zachwalac brevoxyl jak moge bo tylko ON mi pomogl! a stosowalam juz wszystko!!! mnie wala forma farmaceutyczna ktora go wyprodukowala,i czy oni zarobia,co ja mam z tym wspolnego?? nic!!! jestem studentka,i niestety nie na farmacji! chyba ze anglistyka ma cos wspolnego z farmacja to ok... ale mnie to wkurza jak ona pluja na dany srodek bo im nie pomogl niech zaloza inny topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dokladnie im nie pomoglo
Przepraszam ze pytam ale czy ty jestes w gimnazjum? Mozesz mi pokazac miejsce w ktorym ktoras miala pretensje albo obwiniala inne ze brevoxyl jej nie pomogl albo spowodowal uczulenie? Bo z tego co widzi moje bezstronne oko to dziewczyny raczej pytaly jak mozna temu zaradzic i czy w ogole jest na to sposob. Jezeli nie ma to chyba wystarczy napisac ze nie ma, jezeli nie wiesz to napisac ze nie wiesz, a nie robic z siebie jeszcze wieksza za przeproszeniem kretynke niz jestes (sory ale samo mi sie to cisnelo na usta) i sie wymadrzac, jezeli nie potrafisz nawet ZROZUMIEC PYTANIA. O udzieleniu jakiejkolwiek rzeczowej odpowiedzi nie wspomne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
słuchajcie ten krem ma tak działać - jesli u którejs wystepuje nadmierne zaczerwienienie , suchosc skóry i swedzenie to przerwac na pare dni - skóra tak reaguje bo............... jest nadmiernie podrazniona róznymi innymi masciami, płynami stosowanymi wczesniej a tym bardziej przez dlugie okresy leczenia smarowac tylko na noc - cienka warstwą a nie nakładac grubo rano zamiast brevoxylem posmarowac twraz kremem nawilzającym nie ma co panikowac i próbowac specyfików ktore tylko podraznia skóre i zniwecza caly efekt jesli chcesz miec ładna skóre - to logiczne ze stara, brzydka i z pryszczamu musi zejść a nowa musi sie odbudowac - czy to takie trudne do pojecia? dziewczyny trzymajcie sie - ale na poczatku zawsze jest trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
własnie o tym pisze nie moge zrozumiec ze ktos oczekuje cudu po jednym , ewentualnie paru użyciach do tej pory chodzily po ulicach z pryszczami na wierzchu a tu sciagnieta skóra /ew. łuszczaca sie powoduje wielkie hallo CIERPLIWOŚC POPŁACA DZIEWCZETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasialux
dokladnie! jak chodzily z tradzikiem po dworzu to bylo ok a tu sie uskarzaja jak im sie zaczerwieni czy cos! jak tez tak mialam dlatego tylko na noc uzywalam!! ale te gimnazialistki tego nigdy nie pojma im strata,czyli musza dalej zarowkami straszyc:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do kasialux Naucz sie pisac dziecinko :P bo twoja inteligencja równa jest ilości twoich pryszczy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
NO I ZACZYNA SIĘ jak sie pisze szybko to wpada sie w pułapkę klawiatury ale to nie topik o ortografii ale o brevoxylu naprawde trzeba go smarowac cinka warstwą - jesli ktos oczekuje cudu po paru smarowaniach i nakłada gruba warstwe to faktycznie - efekt jest taki ze: - puchna oczy - swedzi skóra - wystepuja liczne zaczerwienienia myslę ze zminiejszenie grubosci smarowanej warstwy spowoduje to ze wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no świetnie :/ teraz nie wiadomo ile dziewczyn nie kupi Brevoxylu i nawet nie da sobie szansy wyleczenia się tylko dlatego, że zniechęcą ich komentarze tych, którym on nie pomógł. Boże, skoro komuś nie pomógł to niech po prostu napisze, że na niego akurat nie zadziałał i koniec, po co te zbędne, pełne nienawiści komentarze?! naprawdę współczuję, wiem co to za ból jak kolejny lek okazuje się pudłem i kolejne pieniądze wydane na niego idą psu w tyłek, ale każda cera jest inna! Brevoxyl nie musiał pomóc każdemu i to nie jest nasza wina! I po co te zakładanie topików \"anty Brevoxyl\" itp? naprawdę aż tyle w was nienawiści, żalu i rozczarowania, że teraz pozbawicie inne dziewczyny szansy wyleczenia? co najmniej żałosne, słowo daję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no. To co tu sie wyprawia jest żenujące! Czytam topik od początku, i nie zauwazyłam, żeby któraś z dziewczyn \"pluła\" na działanie Brevoxylu! Fakt faktem, że miały pewne zastrzeżenia do jego działania, tzn. ze spuchły ipt, ale a) kazdy ma inną cere, i nie ma specyfiku, który jednakowo działał by na wszystkich!! b) one miały to nieszczęsie, że im Brevoxyl nie pomógł tak jak innym, więc napisały to co im sie przytrafiło ku przestrodze dla innych. Ja nie weim dlaczego kilka osób tak na nie naskoczyło (o ile to nie jest jedna a ta sama osoba, sądząc po stylu pisania, całkiem zresztą podobnym do autorki topiku...) Wam pomógl to ok. Podzieliłyście sie tym z nami. Każda z nas kupiła to i wypróbowała na własne ryzyko. Ale przez wasze złosliwe i chamskie komentarze zniechęcacie inne osoby do kupna tego kremu. Poza tym, sposób w jaki zwracacie sie di innych (zapryszczone brudasy, itp) mogłby wskazywać na to, że same nigdy takiego problemu jakim jest trądzik nie doświadczyłyście i faktycznie jestescie podstawione (tak tak, teraz mnie obrzuccie błotem). Pytacie jaki miałybyscie z tego interes? Ano taki, ze kazda firma farmaceutyczna za reklame swoich produktów płaci. W tym wypadku kase macie wy. Szkoda tylko, że póki co robicie sobie antyreklame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie juz podziekujemy
co mnie obchodzi czy ktos to wyprobuje!!! a meczcie z za ohydna cera, to juz nie moj problem ps. te kretynko ktorym nie pomogly pluja na brevoxyl!!!zalozyly nawet topik.brevoxyl jest okropny!!! idz sie dolacz i narzekaj sobie jaka to masz wstretna krosciata cere!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wionnnnnna
To może uzupełnię moją wypowiedz, bo faktycznie mogłam zostać zle zrozumiana i kogoś niepotrzebnie urazić. Nie mam nic do dziewczyn, które zachwalają BREVOXYL. Po prostu szokują mnie teksty tych z Was, które atakują dziewczyny, którym krem nie pomógł. Jakaś dziewczyna zwierza się, że wylądowała na pogotowiu przez BREVOXYL, a one zamiast jej współczuć to na nią najeżdżają, zle jej życzą...Czy to jes normalne? Raczej nie. Za dużo w tym emocji. Albo macie w tym jakiś interes, albo jesteście nienormalne i niebezpieczne dla otoczenia. Jakbyście w realu spotkały dziewczynę, której B. nie pomógł, to po takich tekstach jakim tu sypiecie, sądzę że byście ją pobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraz sobie, ze moja \"wstrętna krościasta cera\" wcale mi nie przeszkadza. Te \"kretynki\" które założyły ten topik, mają prawo do wyrazenia swoich opinii.im nie pomógł, więc innym tez moze nie pomóc. Jak czytam twoje posty, to smiać mi sie chce. Albo masz jakieś głęboko skrywane kompleksy albo w dziedziństwie uderzyłaś sie mocno w głowe i ci sie porządnie poprzestawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry jesli kogos urazilam
ale mi ten krem bardzo pomogl i w koncu moj problem zniknal sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wionnna
Przeczytajcie sobie poniższy tekst. ---------------------------- tobie zal dupe sciska,bo po przeczytaniu wpisow polecialas do apteki z kislem w majtkach!! tak sie napalilas ze ci pomoze! a tu dupa!!!! wiec teraz sie tu wyladowujesz!! zal mi ciebie ! wy obie jestescie prostaczkami! zalozcie sobie topik pt-!juz nic mi nie pomaga na tradzik" i tam dzielcie swoja dole ok?? --------------------------------------------------- Czy z taką osobą może być wszystko w porządku? Mam dwie wersje, albo ta autorka jest chora psychicznie i działa z własnej inicjatywy. Jednak mimo wszystko nie podejrzewam nawet chorej osoby, żeby tak bezinteresownie się emocjonowała jakimś kremem, ale kto wie, może jesteśmy właśnie świadkami objawów całkiem nowej choroby, której to ofiarą jest ta osóbka? A druga wersja jest taka, bardziej prawdopodobna, że autorka... jest chorą psychicznie osobą podstwioną przez firmę famaceutyczną, nieświadomą oczywiście jej ułomności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, podoba mi sie ta teoria :D Przyjmuje przeprosiny osoby z 1 posta na tej stronie. Poprostu po co tracić nerwy na rzucanie na siebie oszczerstw i obelg, skoro można kulturalnie sie wypowiedzieć! Ja osobiscie ten krem polecam. Póki co cudów nie zdziałał, ale widze, że cera jest wyraznie lepsza. To dużo, biorąc pod uwage, że stosuje go zaledwie tydzień.Pełny osąd wydam po upływie kilkunastu tygodni, tak jak napisano w ulotce. A wszystkim dziewczynom, które podraznil itp, życze udanej walki z tradzikiem i znalezienia swojego złotego srodka na niego. Moze za jakis czas sie okaze, że Brevoxyl Wam jednak pomaga. Ja też kilka lat temu go miałam i nie wspominałam doswiadczeń z nim zbyt dobrze. Ale postanowiłam mu dać drugą szanse i póki co jest dobrze. Pozdrawiam, i mam nadzieje, że teraz dyskusja zejdzie na właściwy tor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, ja też mam nadzieję, że dyskusja teraz przyjmie milszy ton i będzie tak jak na początku :) Brevoxyl to tylko maść, jak każda inna, to że pomogła wielu osobom nie znaczy, że pomoże wszystkim. I nie ma się co denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! to jeszcze raz ja prosze o odpwiwedz bo sama juz nie wiem :( Ja zaczełam kurację od dzisiaj! i mam pytanie do \"doświadczonych\" w tych sprawach ponieważ mam dość suchą cerę w związku z tym czy mogę zaraz bo nałożeniu Brevoxylu posmarować twarz jakimś kremem natłuszczającym?? czy może po umyćiu twarzy nałożyć krem a poźniej brevoxyl?? czy to z kolei może osłabić jego działanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja odpowiem
Nic mi nie pomogl Brevoxyl-wręcz przeciwnie -chyba zaszkodził- wysuszył skore- a teraz wszystko wylazi mi z nadmiarem! Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorita - ja robię tak: myję twarz, później smaruję Brevoxylem, ale naprawdę niewiele go biorę, on i tak silnie działa. jak już się dobrze wchłonie, czyli po ok. 30 minutach, smaruję te najbardziej podrażnione miejsca (u mnie - okolice nosa, czoło, broda) kremem nawilżającym (ja stosuję krem pichtowy Profarmu i nie zamieniłabym go na żaden inny). Myślę, że to nie osłabia działania Brevoxylu, bo skóra mimo wszysko podczas kilku pierwszych dni stosowania była lekko zaczerwieniona i troszkę swędziała, ale teraz już nie mam żadnych tego typu objawów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta32452
brevoxyl jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
nie nakładaj na brevoxyl niczego nasmaruj twarz na noc - cieniutko a rano przemyj twarz woda z mydłem - najlepiej takim dl aniemowląt i nałóze krem nawilzający a jesli chodzi o te kłótnie dziewczyny - niech kazda zajmie sie swoim problemem - wiadomo ze brevoxyl to masc - wiec działa na warstwe zewnetrzna skóry - jesli ktos ma tradzik w stadium ropiennym - to niestety mas tylko zamaskuje - nalezy zglosic sie do dermatologa po antybiotyk - wtedy trzeba przyjmowac leki około 3 do 6 miesiecy dziewczyny - kazda masc - płyn - antybiotyk dziala na tradzik w taki sposób - ze na poczatku wysyfia, twoarza sie strupy, spekania, pojawia sie swedzenie - to logiczne i normalne ale chyba to LOGICZNE pozdrawiam wszystkie dziewczyny i zycze miłej kuracji mi pomógł - wiec brevoxyl jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"to i ja odpowiem\" - ja nie chcę cię na siłę do niczego namawiać, ale na początku też miałam strasznie wysuszoną skórę, a później ta stara, brzydka skóra złuszczyła się i zeszła i spod niej wylazła nowa, zregenerowana i gładka! mówię ci to na swoim przykładzie, dlatego nie zniechęcaj się od razu! a to, że teraz Ci wyskoczyło nowych pryszczy też może być okresem przejściowym, bo krem wyciąga cały ten syf z głębi skóry, żeby pod nią też nic nie siedziało! wiele środków na trądzik tak działa i ważne jest, żeby się nie zniechęcić na początku. Ale tak jak mówię nic na siłę. Po prostu mi pomogło i chciałabym, żeby innym też pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To i ja odpowiem
Paula- pomagalo tylko na poczatku teraz jest tragicznie, wychodza mi guzy na buzi czego wczesniej nie mialam!! ja tez mowie na swoim przykladzie i nie polecam osobiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×