Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Gość jesssi
a jak z zaczerwienieniem skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssi
aha chyba ze tak :P to dzieki za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli brevoxyl i benzacne
to to samo,to mamy doczynienia z poglebiajycym sie analfabetyzmem w polsce. wspolczujemy wam i proponujemy nauczyc sie : a)czytac ze zrozumieniem b)rozrozniac leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to kogoś obchodzi, to właśnie im mniejsze stęzenie nadtlenku benzoilu tym lepiej. Optymalne wynosi cos ok. 3%.I to dlatego Brevoxyl często okazuje sie lepszy niz Benzacne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Czy to cudo można stosować także na dekolt w celu wyeliminowania niedoskonałości :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komus to pomogło tak serio
bo widze ze wiekszosc opinii jest negatywnych:o Naprawde to szkodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja sprawa czy go kupisz
nikt cie nie zmusza! jak ci nie pomoze to bedziesz sie tu odgrywac,a jak pomoze to jeszcze podziekujesz. wybor nalezy do ciebie,twoja cera,twoje zdrowie,twoje samopoczucie,twoje zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa rusalka
A ja mam zdrowa buzie odzywiona..i smaruje dwa razy dziennie po dwa razy :D :D :D :D szalenstwo nie???? i nic mi sie nie dzieje.NIC !! A syfki znikaja i znikaja.. Miodowe maseczki sa super:d < energicznie tanczy salse i ociera sie o laptopa >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa rusalka
Ehh ..smaruje 6sty dzien:) - to tak baj de łej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecząca
Brevoxyl - skład: substancja czynna - nadtlenek benzoilu ( benzoili peroxydum ) 0,04 g Benzacne - skład: sybstancja czynna - nadtlenek benzoilu ( benzoili peroxydum ) 0,05 g to tak dla wiadomości osoby oburzajacej sie analfabetyzmem innych - chyba masz problem dziewczyno... Jednak to ten sam specyfik ,a różnica tkwi jedynie w nazewnictwie i stęzeniu subst. czynnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa rusalka
wiesz.. z Benzacne sie przyjaznilam od 5 lat okolo z roznymi przerwami i moge sie podpisac pod wypowiedziami o tzw "skorupie" po posmarowaniu. Kondycyjnie moja twarz jest w bardzo dobrym stanie i wielokrotnie mialam tak ze posmarowalam w miejscu gdzie owa skora sie "rusza" i poprostu benzacne mi odłazil:) Brevoxyl sie ladnie wchlania - to jest ta roznica, i dlatego mysle ze warto zamienic benzacne na brevo chocby tylko > na probe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa rusalka
Oczywiscie sie zgodze ze substancja czynna jest taka sama, co nie znaczy ze reszta skladu NIE JEST WAZNA!!! W tym momencie mam w domu obie te mascie (!) i uzywam wiadomo czego wiadomo czemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do leczacej
to jest podstawowy skladnik ciolku!! brevoxyl to nie tylko sam nadltlenek benzoilu!!! inaczej by ci ryj wypalilo !!!!! substancje pomocnicze to polowa sukcesu!! a benzacne ma inne nix brevoxyl! i zupelnie inna konsystecje! ale ciebie biedaczko nie stac na brevoxyl to smaruj sie benzacne,on robi fajna skorupe na twarzy!! rano potrzebujesz 15 min zeby to zmyc,podraznienie gotowe!!! benzacne nicy 10 % ,powinien byc silny a sobie nawet z malym syfem nie radzi!! w brevoxyl w 1 nocke usuwa nawet 5 pryszczy! i to bez sladu! a wiec zamknij klape!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
dziewczeta nie kłóćmy sie jednej pomaga brevoxyl innenej benzakne - a jescze innej mocz - heheheheheheh to jest dopirro wyczyn brevoxylki - nasze buźki nareszcie sa piekne!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nhikool
wlasnie mam brevoxyl..zobaczymy co z tego wyniknie bo moja buzia jest paskudna, boje sie ludziom w oczy spojrzec...buziaki dla wszystkich z problemami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecząca
Słownictwo rodem z rynsztoka...gratuluję. Nie złość się tak dziewczyno, bo ci nawet ten DROGI i EKSKLUZYWNY brevoxyl nie pomoże, a przy takich nerwach trądzik się nasila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do leczacej
do ciebie trzeba krzyczec bo ty nie rozumiesz jak ci sie cos normalnie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solniczka22
ja polecam stosowanie na noc na przemian Acne-dermu i brevoxylu sprawdzilam na sobie i dziala super szczegolnie przy tradziku zaskornikowo-grudkowym taki zestaw jest tez polecany na stronie dr.H.Rozanskiego(kto doglebnie studiowal ten wie;) ) Niestety zadnej gwarancji wyleczenia nie moge dac bo jak wiadomo na kazdego dziala co innego Pozdrawiam i zycze czystej cery i gladkiej buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
solniczka - a acne derm tez nanosi sie na cala twarz tak jak brevoxyl?? Czy tylko punktowo na krostki? Swego czasu tez przegladalam strone Rozanskiego ale akurat o tej kuracji nic nie wpadlo mi w oko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solniczka22
pysiaczek- tak ja nanosze acne-derm na cala buzie tak samo robie z brevoxylem (tak kazala mi pani dermatolog) i naprawde widac efekty - niestety nie zlazlo wszytsko ale naprawde w porownaniu z poprzednim stanem cery teraz jest super :D dodam ze nie mam zbyt wrazliwej buzi i zadnych uczulen ani podraznien po brevoxylu- bo wiem ze niektorzy maja rozne "przeboje" z tym kremem ;) a na dzien najlepiej nawilzac - jest takie cudo jak zel intensywnie nawilzajacy Hydrain2 z firmy Dermedic (kosztuje ok 35 zl ale jest super i nie zatyka porow - szkoda tylko ze na zime sie nie nadaje :( ) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszłam że to topik
w którym za zachwalanie kosmetyku firma farmaceutyczna płaci pieniądze, więc tak naprawdę trudno powiedzieć czy to prawda z tym, że on działa. Wcześniej nie działał, a tu nagle rewolucja i pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
solniczka - dzieki;) Mam do Ciebie jeszcze 2 pytanka: 1. Czy Acne derm nie wybiela za bardzo skory, tzn chodzi o to czy twarz nie bedzie jakas wyraznie bielsza od szyi ;) ? 2. Czy ten zel nawilzajacy Dermedic bedzie sie nadawal do bardzo tlustej cery? Nie musi matowac, chodzi tylko o to czy twarz nie bedzie sie dodatkowo przetluszczac... Z gory dzieki za odpowiedz:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh dobre ciekawe
czy to prawda z tym zachwalaniem brevoxylu za kase. mnie on baaardzo zaszkodzil, wielu osobom z tego co czytam też :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula1985
a ja jstem ciekawa czy moge go zastosowac o raz drugi. Bo przypomne że po 2 tyg stosowania nabawiłam sie pożądnego uczulenia. ale teraz jak sie wyleczyłam to nie wiem czy znów go nie spró owac, bo mimo tego że uczulił mnie to poprawił mi skóre. Ale teraz mam znów troche krostek, nie wiem czy to po tym uczuleniu zostało, przez te masci co stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczcie juz ten temat
BO NICZEGO DOBREGO NIE WNOSI.CZYSTA REKLAMA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa rusalka
No to chyba sie zglosze po jakies pieniadze.. " Dziendobry jestem Malinowa rusalka na jednym takim forum internetowym chwalilam wasz srodek na syfy i chce za to kase ..." Tylko ile? Ile mozna za cos takiego dostac??100zl? 200zl? Ja juz pisalam wczesniej o tym dlaczego niektorym NIE POMAGA i by bylo dobrze gdyby to sobie niektore wbily do palki (a juz napewno czytaly uwaznie wszystkie wypowiedzi) : a) na bardzo zniszczona chemikaliami skore nastepna chemia NAPEWNO nie pomoze (!!!!!!!!) i to jest jasne jak slonce - kto nie wie , lub mysli inaczej krzyzyk na droge b) nie jestesmy klonami , nie kazda ma taka sama skore wiec jak nie pomoglo (a owa skora byla w dobrej kondycji) tzn ze nie jestes w wiekszosci i musisz szukac dalej. Nie wiem czy mozna prosciej to ujac.Komus nie pomaga TRUDNO. Zdaza sie i nic na to sie nie poradzi , tak samo jak mi smakuje pizza z ananasem i bananem a Tobie moze nie smakowac. Zawsze zostaje "sama natura" : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3213031

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa rusalka
Osobiscie smiesza mnie takie teorie spiskowe. Jak sie komus nie podoba "reklama" to niech sie przełączy na inny temat lub inne forum dyskusyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczcie juz ten temat
nUDNE WYWODY NA TEMAT TUBKI Z MASCIĄ ZA 20 ZL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
to moja historia..najpierw bylo starsznie..skora byla zaczerwieniona i zaczela sie luszczyc..ale jak sie przyzwyczaia to juz super pomagal bardzo..tylko ze jak przestalam stosowac to zaskorniki wrocily..teraz stosuje acne derm i narazie syfki sa ale mniej...i zaskorniki tez duzo ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×