Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

właśnie że będę coraz mocniej krzyczał :P ZAPRASZAM !!!!! Teleporcie otwórz się.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa AAAAAAAAAA jaki szept to jest wołanie z głębi płuc... no ładnie ja tu gardło drę... hmm w sumie to daleko mieszkasz i teleport pewnie nie zadziała :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) przeniosłaś się do wczesnej Mezopotamii :D bzium bzuium uwaga na dzidy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzim.... ooo co robi i mnie ta piękna niewiasta ???? łoł łoł... Kawkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):) JAK WAS TAK CZYTAM TO AŻ MILEJ SIĘ ROBI tu nie chodzi o ucieczke tylko o to by zacząć coś od nowa zdala od tego co tu jest!!! mam dość ludzi którzy mnie otaczają!!! są albo za bardzo mili albo na odwrót!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie znajdziesz takowych ludzi.... pamietasz film kargul i pawlak ? mądre słowa zostały wypowiedziane- co bedziemy sobie nowych wrogow szukali ? ? ? Posluchaj motylka dobrze Ci radzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku to nie ucieczka tylko próba staniecia na nogi po tym wszystkim co mnie spotkało zdala od ludzi którzy cię znają i wiedza co cie spotkało!!! rodzina zawsze była za mną i bedzie!!!!!!!!! przyjaciól to połowe straciłem albo przez nią albo przez pracę, a pozostali powyjeżdżali!!! zawsze chciałęm podróżować!!!! teraz mam okazję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i to!!! mam wielu przyjaciuł i zanjomych na tym jak i na innych kontynentach!!! ( rodziny nie wspominam bo raczej do nich nie chcem jechac) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu zostając tu będę dalej sie wypalał!! znam sie i wiem do jakich poświęceń jestem zdolny ale nie zniosę jak mnie będzie mijac, rozmawiać ze mną jak z jakimś przyjacielem bo narazie tak ma!!! moja nienawiść może tak wemnie wzbierać aż pewnego razu wybuchnie i wtedy moge komuś zrobić krzywdę i to ogromną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to to ja wiem wiec dlatego musze zniknąć na jakiś czas i uporać sie z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ale nikt mnie nie zaprasza :P każdy myśli tylko o sobie... a poprosisz o coś to jak w głuchym telefonie... czasami tylko echo się odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku jak bede sie tam wybierał to obiecuje ci że dam znać( a ja nigdy nie łamię danego słowa)!!! kornik - to oni nie zasługują na miano przyjaciół jak Bąku z Dzikiem sie dowiedzieli o mych problemach to od razu przylecieli z Glasgow by mnie pocieszyć przy piwie!! a i Pawlik z Malagi zadzwonił!!! tak wiec mam zkąd zaczynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nigdy w zyciu przecież w innych krajach też jest internet!!! bede pisał i to podejrzewam częściej bo wy to prawie jak rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie napisałem że to są przyjaciele... poprostu znajomi z podwórka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko, chodzilo mi tylko o to że ludzie dostajac troche wiecej kasy do reki strasznie sie zmieniają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie :) ja to się śmieje z takich zachowań... wystarcza mi to co mam tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×