Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pumpernikel

Instynkt macierzyński

Polecane posty

o sorki, patrzę do góry: poprawnie napisany nick :D:D:D Pucio nie rozumiem dlaczego tak bardzo nie chcesz Minnie powiedzieć, że NIGDY się nie spotkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea nawet mnie nie przerażaj!!! Nie wiem czy mi na życie starczy!!! Poszalałam w sobotę na zakupach... :O nie za dobrze... ale z głodu nie umrę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki P., hojny jesteś (ch czy h???) tak rzadko niestety widzi się to slowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilczy pastuch
kiedy ostatnio masowałeś kubusia :p pucinku słodki najsłodszy? he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilczy pastuch
pucinku słodziutki ale ty jesteś słodki milusi chłopaczek :) ty to potrafisz tak opowiedzieć, że aż słodko się robi puciaszku słodki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ci sie chyba pomyliło:-P kłapouchy nie ruszał się prawei z miejsca:-P :-P jak juz to prosiaczek albo tygrysek albo królik :-P a Ty z kim się utożsamiasz z bajki o kubusiu P? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda suka
pucinku słodziutki ta dea to wie że takiego męskiego słodkiego tygrysa to nigdy nie będzie miała więc ci docina jak wściekła kwoka :p niech się zadziobie ty i tak słodko odpowiadasz słodki puciaszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda suka
Puciaszek przenajsłodszy myje napewno słodziutkim szmponem dla słodkich mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslałam, nie musiałeś odpowiadać. wiedziałam ze powiesz TYGRRRRYSEK ja chyba z małym kangurzycy :-D bo taki milutkie było :-D i spokojne i ciągle wypadało jej z torby. tak czy siak i tak myslę że ty jesteś KRZYŚ a nie tygrysek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda suka
dea to nie myje tych drutów poszarpanych bo i tak to nic nie daje nie tak jak puciaszek słodziusieńki jego włoski takie milusieńkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×