Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość strefa urody
-___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strefa urody
witam zapraszam panie do gabinetu w poznaniu na przedłuzanie rzes metoda permanentna,rzesy sa zakładane przez wykfalifikowana kosmetyczke-instruktora,cena 180zł.pret_77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2010
hej, przedłużam rzęsy od 10ciu miesięcy i niestety moje własne są w dramatycznym stanie, jest ich coraz mniej i są coraz słabsze :( natknęłam się niedawno na artykuł, wg którego noszone na stałe doklejane rzęsy mogą powodować wypadanie własnych rzęs razem z torebką pod wpływem zbyt dużego obciążenia i w rezultacie można własne rzęsy stracić na zawsze... słyszałyście coś o tym? zastanawiam się co zrobić ze swoimi rzęsami, chyba dam sobie na kilka miesięcy spokój ze sztucznymi rzęsami i zobaczę co będzie, mam nadzieję, że naturalne wrócą do swojego normalnego stanu, tym bardziej, że zawsze miałam ładne i dość długie rzęsy... słabość moich naturalnych rzęs objawia się też tym, że od jakichś 3 miesięcy muszę uzupełnianie robić co 2 tygodnie, bo wszystko dosłownie mi "leci", a chyba nie o to chodzi. Czy taki stan rzeczy może być wynikiem stosowania przez kosmetyczkę nieodpowiednich produktów? jestem załamana po prostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie do miłej pani, która wykonuje ten zabieg. Ostatnio wyrwałam sobie sporo rzęs zalotką, niektóre przycięłam, tak że mam tylko 2milimetrowe odrosty, generalnie mam na jednej powiece małą lukę. Czy jest szansa przykleić rzęsy do tych uciętych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobleshop.pl
Witam, Chciałbym zaproponować rzęsy w cenie od 7 zł za porcję. Jesteśmy bezpośrednim importerem rzęs jedwabnych, syntetycznych z dodatkiem jedwabiu oraz klejów. Jesteśmy pewni jakości naszych wyrobów, dlatego dajemy Państwu możliwość zamówienia bezpłatnych próbek. Pozdrawiam Pawel Wojciechowski Noble Shop E-mail: ppwojciechowski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAM NA PRZEDŁUŻANIE I ZAGESZCZANIE RZĘS FIRMY XTREME LASHES W GORZOWIE. JAKO JEDYNA W TYM MIEŚCIE JESTEM Z CERTYFIKATEM TEJ FIRMY( SPRAWDŹ NA STRONIE WWW.XTREMELASHES.PL) TEL 726 054 217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fama59
Przedłużam rzęsy już od 7 miesięcy u osoby profesjonalnej. Jestem bardzo zadowolona zabieg utrzymuje sie ok 6 tygodni. Prowadzę aktywny tryb zycia!!! Dużo pływam!! Nie potrzebuję ich malowac. Są super. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłużałam rzęsy metodą 1:1 w warszawie na ochocie u p. ilony. są super, trzymają się 4-5 tyg. zabieg trwa ok 2 godz. rzęsy wyglądają bardzo naturalnie. gorąco polecam i podaję nr do salonu 695980702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie salon Fanaberya. Zajmują się tylko tym i są prawdziwymi profesjonalistami. Rzęsy przedłużają metodą 1:1, nie trzeba się malować, efekt jest naprawdę spektakularny a jednocześnie naturalny. Można też te rzęsy ozdabiać kryształkami Swarovskiego, to już opcja bardziej karnawałowa jak dla mnie. Tak czy owak jest to piękne, zobaczcie sobie efekt takiego zabiegu na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W salonie w którym robiłam ślubne paznokietki w Kielcach przedłużają rzęsy tą metodą 1-1 i efekt zniewalający widziałam na własne oczy:) Szał:):):) i cena chyba dość przystępna. A było to w salonie Rok Styl Studio Wydaje mi się ze warto polecić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda T.
Zapraszam na mojego bloga tam są pokazane rzęsy jakie robię wpisz w google PAZNOKCIE MAGDY T. KOSZALIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinusinka
Słuchajcie dziewczyny. znalazłam doskonałą ofertę na przedłużenia rzęs w Warszawie, Koszt to tylko 240zł.!!!!!zamiast 600zł zobaczcie www.wartorazem.pl W super studiu w Warszawie. studio nazywa się Xtreme Lashes. można sobie dobrać rzęsy jakie sie chce i w jakim kolorze się chce. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COBI89
daga 4444 xt lashes to nie jest najlepsza firma hehe ja mam certyfikat z clarena permanent lashes TO JEST COŚ!!!! zapraszam wszystkie Panie SUN STUDIO GORZÓW WIELKOPOLSKI UL. FREDRY 9E TEL 785425423 SUPER PROFESJONALNY SPRZĘT! NAJLEPSZA CENA W MIEŚCIE !!!!!! ROBIE ZABIGI W DOMU KLIENTKI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 35
COBI89 : Akurat Clarena nie chwalilabym sie na Twoim miejscu. Zobaczylam i co? mialo mnie powalic? NIE POWALILO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COBI89 Piszesz że xtreme lashes to nie jest najlepsza firma....śmieszne, bo to jest firma która wymyśliła i opracowała przedłużanie motedą 1:1. Clarena no cóż, kosmetyki ma nawet niezłe ale rzęski ??? Pracowałam w jednym salonie gdzie robiły dziewczyny na tej firmie i niestety klej nie dość że nie trzymał dobrze to "szczypał" i uczulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam http://kosmetyka-urszula.pl/ We wrześniu: "ZAGĘSZCZANIE RZĘS 450,- PROMOCJA -50%! 225,- uzupełnianie po 4 tygodniach 150,- po 6tygodniach 250,-" Byłam zachwycona efektami. Pani Ula to doświadczona kosmetyczka, która znajdzie radę na każdy problem! :) Kontakt: na ul.Prosta 2/14 przy rondzie ONZ w WARSZAWIE Anna Urszula Ciszko tel. kom. 0-608 488 011 Gorąco polecam :) Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didiidexter
Przedłużałam rzesy w salonie Lusi na wielopolu w Krakowie, są tam 2 Panie, ktore się w tym specjalizują. Efekt bardzo zadowalający i cena przystępna bo 240 zł (koleżanki płacą 400)i co ważne Panie słuchają, co chce sie osiągnąć i dostosowuja sie do wymagan... Zobaczymy jak się będą trzymać, ale mam je juz 2 tygodnie i wypadło mi ze 4. Pozdrawiam i namawiam! Sandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na przedłużanie, zagęszczanie rzęs metodą Nouveau Lashes jak również na makijaż permanentny brwi metodą "piórkową" imitacja włosków! www.rzesy.slask.pl www.brwi.com.pl pozdrawiam Beata kontakt: 512-441-590

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na przedłużanie, zagęszczanie rzęs metodą Nouveau Lashes jak również na makijaż permanentny brwi metodą "piórkową" imitacja włosków! www.rzesy.slask.pl www.brwi.com.pl pozdrawiam Beata kontakt: 512-441-590

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na przedłużanie, zagęszczanie rzęs metodą Nouveau Lashes jak również na makijaż permanentny brwi metodą "piórkową" imitacja włosków! www.rzesy.slask.pl www.brwi.com.pl pozdrawiam Beata kontakt: 512-441-590

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZĘTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy mogłaby, któraś Uprzejma z Was wytłumaczyć metodę BLINK & GO???? Pliiiiissss!!! Nie wiem o co w tym chodzi i zastanawiam się cy warto iść na szkolenie. Zakładam 1:1, ale mam klientki z tak zwanym zapaleniem kity co nie lubią długo leżeć. Jak wygląda ta metoda, jak mniej więcej to się robi. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaati
Witam! Na wstępie zapowiem, że to co napiszę jest swego rodzaju reklamą. Jestem studentką kosmetologii i zajmuję się przedłużaniem rzęs metodą 1 do 1. Zapraszam wszystkie zainteresowane panie na zabieg. Jestem z Warszawy. Przyjmuję u siebie lub dojeżdżam do klientek. Koszt pełnego zabiegu 200 zł, dopełnienie 80 zł. Gwarantuję satysfakcję Patrycja 514-555-402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skceone
Błagam Was ludzie jak słyszę opinie że po przedłużaniu rzęs ktoś ma mało swoich to nie mogę wytrzymać ze śmiechu.Prosze sobie uświadomość że nasza rzęsa żyje ok 3 miesiecy i rosną one w różnych fazach wzrostu wiec jesli jedna wypada obok niej pojawiaja sie nowe.Wiec nie ma straty .Drogie Panie zaobserwujcie po dokonaniu demakijażu że miedzy tymi najdłuższymi sa krótcze rzesy.Dlatego rzesa przedluzona wypada wraz z ostatnimi dniami cyklu zycia naszej rzesy.Kiedy Pani idzie na korekte to NIE po to by dokleić cos tam gdzie sie odkleilo tylko tak gdzie sa nowe ktore maja juz do tego odpowiednia długość. Rzesa jest przyklejana o milimetr od oka na samej rzesie wiec nie ma kontaktu ze skora i powieka ani rzesa ani klej.Nie ma zatem reakcji alergicznych.Prosze wybaczyć rozumie że są tak zwani pseudo stliści rzęs ale jesli ktos uczciwie pracuje tak jak np ja i wierze że jest takich stylistow efekt moze byc tylko i wylacznie wyjątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZĘTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy mogłaby, któraś Uprzejma z Was wytłumaczyć metodę BLINK & GO???? Pliiiiissss!!! Nie wiem o co w tym chodzi i zastanawiam się cy warto iść na szkolenie. Zakładam 1:1, ale mam klientki z tak zwanym zapaleniem kity co nie lubią długo leżeć. Jak wygląda ta metoda, jak mniej więcej to się robi. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elviseeek
Szczecin moge polecić Jolante Rozmus 502904694 ma swoj gabinet na panieńskiej na starym mieście,zakłada rzesy firmy alessandro,robi to przepieknie,jestem strasznie zadowolona,a robilam juz w kilku miejscach w szczecinie i z efektow bylam srednio zadowolona,juz zostaje klijentka pani Joli,piekny gabinecik,cena dobra:) naprawde polecam,nie warto chodzic gdzie indziej,juz to przerobiłam.pełen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam we Wrocławiu u Pani Ewy...koleżanki mi poleciły,początkowo bałam sie o efekt,ale rewelacja pełen profesjonalizm .Namiar na tą Pania 502724128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osia_kasi
ja robilam w Denique w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×