Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Hej :) dziewczyny ja przedłużam rzęsy od dwóch lat i przeszłam przez różne ręce i z różnym skutkiem, dlatego ważne jest doświadczenie., ale do pół roku przedłużam u Pani Anety i z całą odpowiedzialnością mogę ją polecić - stylistka pierwsza klasa - czarodziejka :) - jeśli któraś z Pań ma wątpliwości to po wizycie u Pani Anety tego problemu już nie będziecie miały. Jeśli przedłuzanie rzęs we Wrocławiu to u p. Anety - nikt mi za to nie zapłacił, nikt mi tego nie zlecił :) - jest dobra w tym co robi i dlatego o tym głośno mówię :), zresztą współpracuje z wieloma gabinetami - a to najlepsza wizytówka :) dla zainteresowanych tel 723 213 363 , www.aneta-styl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewojki:)Chcę sobie przedłużyć rzęsy,jestem z Poznania(no,spod Poznania w zasadzie;))...dostałam od kupeli namiar na p.Anię,przyjmuje na Wildzie gdzies ale zapomniałam gdzie,ktoś coś wie,słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przedłużone i zagęszczone rzęsy. Na początku trochę się bałam,ale nie żałuję.- wyglądam super. Poranne przygotowania zajmują mi tylko parę minut, praktycznie nie muszę sią malować a wyglądam:) Efekt jest naturalny,ale zarazem spektakularny. Jeśli się wahacie to zachęcam was. Ja się cieszę. Jeśli chcecie to dam wam namiary na salon w którym robiłam rzęsy ( kort2@o2.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulka23
Ja tez chciałabym zrobic kurs przedluzania rzes. slyszalyscie cos o firmie gowork? oni podobno maja takie kursy. jak tak to powiedzcie cos na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1990
a w jakiej cenie jest takie przedłużanie rzęs? tylko górne rzesy się przedłuża czy dolne też??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tydzień temu po raz pierwszy przedłużyłam sobie rzęsy i muszę się przyznać, że jestem zachwycona efektem. Rzęsy wyglądają bardzo naturalnie a mimo wszytko przyciągają uwagę. Najfajniejsze jest to, że teraz nie muszę ich malować. Czasem pytają mnie koleżanki czy mi przeszkadzają? Moja odpowiedź brzmi...nie, bowiem są tak samo lekkie jak moje własne rzęsy. Jeśli któraś z was chciałaby dostać namiary na ten salon, to chętnie przekażę. Piszcie na maila rita3@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tydzień temu po raz pierwszy przedłużyłam sobie rzęsy i muszę się przyznać, że jestem zachwycona efektem. Rzęsy wyglądają bardzo naturalnie a mimo wszytko przyciągają uwagę. Najfajniejsze jest to, że teraz nie muszę ich malować. Czasem pytają mnie koleżanki czy mi przeszkadzają? Moja odpowiedź brzmi...nie, bowiem są tak samo lekkie jak moje własne rzęsy. Jeśli któraś z was chciałaby dostać namiary na ten salon, to chętnie przekażę. Piszcie na maila rita3@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia1990 moje rzęsy kosztowały 750 złotych,ale wierz mi ,ze efekt był tego wart. Są leciusieńkie i wcale ich nie czuje( czuje tylko zazdrosne spojrzenia innych,ale akurat ten ciężar mogę udźwignąć hihihi) jak coś to pisz na maila- jeśli masz wątpliwości to je rozwieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie jest prawdą że rzęsy naturalne się niszczą poprzez aplikację syntetycznych. Stylistka musi się znać na tym co robi,lubić to zajęcie, robić to z precyzją, nie spiesząc się .Ja noszę rzęsy już ponad 1,5roku i nie myślę na razie o "powrocie" do swoich;) efekt tak mi się spodobał że jakiś czas temu sama postanowiłam zrobić kurs i teraz ja jestem stylistką rzęs i cieszy mnie widok zadowolonych, niedowierzających i uśmiechniętych klientek;) także zapraszam do swojego salonu. Przedłużam i zagęszczam rzęsy w Szczecinie mail andziucha91@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1990
CzarownaMonia czy mogłabyś mi przesłać zdjęcia? chciałabym zobaczyć jak naprawdę wyglądają takie rzęski. Mój mail to jamaikers@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,że tak:) obiecuje,że zaraz wyślę:) Oj coś czuję,że się nakręciłaś na te rzęski:) I dobrze:) Ja od kiedy je mam czuję się jak zupełnie inna kobieta. Pamiętaj jednak by nie dać się nabrać na jakieś super promocje. Nikt nie zrobi ci fantastycznych rzęś za około 200 złotych. jakość kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina**
Witam! Chciałabym przedłużyć rzęsy na swój ślub. Proszę doradźcie jakiegoś profesjonaliste bądź profesjonalistkę na Śląsku. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqoo
Ja chodze do Pani Katarzyny Dec. Zabieg w wykonuje w domu w Tychach lub dojezdza do klientek ( chyba na terenie ślaska - Sosnowiec, Katowice itp ). Ja jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqoo
Zapomnialam napisac, ze pierwszy zabieg kosztuje 150zl, korekta 100zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina**
A moglabys podać jakiś numer telefonu czy inny namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqueee
http://www.kasia.dec.tychy.pl/ tutaj jest numer telefonu Ja jestem naprawde zadowolona. Nie mam porowniania, bo tylko do tej stylistki chodzilam, ale wydaje mi sie, ze zabieg jest wykonany profesjonalnie. Numer dostalam kilka miesiecy temu z polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqueee
moge wyslac zdjecie mojego oka jakby co, zrobilam je zaraz po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelinka**
Bardzo bym prosiła o wysłanie tego zdjęcia. Mój adres e-mail: angelika.osadnik@o2.pl. I dziękuję z informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem dyplomowana stylistka rzęs. przedłużam rzęsy nowatorska metoda 1:1, pracuje tylko na profesjonalnych hipoalergicznychproduktach. Dojeżdżam do klientek jna terenie KOSZALINA i okolic jak i przyjmuje w domu. Pierwsze 3 panie które odezwą sie na forum czy tez zadzwonią otrzymają przedłużanie w promocyjnen cenie 99zł, cena stała 139zł. 790 821 307 Pozdrawiam i zapraszam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Wyslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Wyslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelinka**
Dziękuję za zdjęcie. Bardzo fajne choć ja chciałabym mieć gęstsze te rzęsy., bo tak mi sie wydaje że jakos tak ich troche malutko.choć wiadomo że na zdjęciu to zawsze inaczej wyglada niz w rzeczywistości. Bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quueeeeeeeeeeeeeeeeee
sa geste, tylko na zdjeciu tak wyszlo:) do kazdej jest przyklejona i nie ma przerw, w przeciwnym razie bym sie chyba zalamala, koszmarnie by to wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelinka**
To super:)Pewnie się do tej Pani zgłoszę bo oglądałam stronę internetową i wyglada kusząco. Choć Tychy to trochę daleko. No ale trudno. Jeszcze raz bardzo dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Z.
Witam,ja mam pytanie do Kasi G.odnosnie opuchniecie oczu po zalozonych rzesach i jego niwelowaniu .Jak i czym reagowac na taka przypadlsoc?Jak sobie z tym poradzic?Robie rzesy od roku i teraz nagle dostalam jakiegos uczulenia i mega opuchniecia oczu.Czym smarowac?Czy isc do dermatologa czy alergologa i czy musze sie juz ich na zawsze pozbyc?To byloby okropne!Dziewczyny pomozcie!!!!!;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Z.
Czesc po raz kolejny:)Bylam u lekarza i przepisala mi Cortineff lub Oxycort A,Xyzal i kwas borny na oklady,dodatkowo stosowac Avene krem Tutoriale.Pomoglo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Z.
Przepraszam,nie tutoriale tylko Tolerance Extreme (AVENE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _keira_
tak czytam ten wątek i też mnie kusi to przedłużanie od dłuższego czasu już zresztą, koleżanka robiła w salonie cece, właśnie tą metodą 1 do 1 i wygląda to rewelacyjnie, zawsze jak się z nią widzę to mam ochotę też przedłużyć no i chyba w końcu się zdecyduję. W ogóle to jak macie jakieś fotki swoich przedłużonych rzęs to fajnie jakbyście wrzuciły, najlepiej takie przed i po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska_jj
Rzeczywiscie laski mozna sie troche wystraszyc jak sie czyta ten watek.Dlatego ja tez sama postanowiłam isc do profesjonalnego gabinetu,a nie próbować na siłe zmieniac swoje rzesy ;) http://www.elite.waw.pl/przedłużanie-rzęs/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×