Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość terek Bydgoszcz
Jeżeli w Bydgoszczy to tylko u p.Kasi podaje mail kasia.kara@op.pl . Godna polecenia! Napiszcie i umówcie sie ;) Posiada certyfikat i jest kosmetyczką. Jeżeli napiszecie że jesteście od "terek" bedzicie miały zniszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Styl
Zapraszam www.aneta-styl.pl Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella351
Ja polecam Salony w podwarszawskim Wołominie i Kobyłce HairStyle Professional, rzęsy robi tam Pani Paulinka, jest kosmetyczką, posiada dyplom, nie ma co ryzykować u przypadkowej osoby, bo nawet taniej nie jest. Ja płaciłam 269zł i jestem strasznie zadowolona. Dla zainteresowanych przesyłam namiar http://www.studiourody-hairstyle.serd.pl/ Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walencja30
Mimo różnych opinii na temat rzęs,ja mogę się pochwalić - zrobiłam je sobie i jestem zadowolona,choć co 3 tyg muszę uzupełniać.Wielki plus - nie trzeba malować,zawsze ładny wygląd o ile przestrzegasz zasad,ale o tym poinformowała mnie dziewczyna robiąca zabieg.No i podziwiam jej cierpliwość - ślęczała nade mną 4 godziny,bo mam dużo swoich cieniutkich rzęs,ale efekt spektakularny.Polecam zapracowanym,młodym mamom jak ja.Robiłam w Poznaniu na Długiej Wyspa Urody U P.Pauliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa Poznań
ja robiłam u p.Pauliny w domu i efekt faktycznie rewelacyjny.Prawie 4 godziny z przerwą na toaletę. Rzesy trzymają się ponad 3 tygodnie i cena tez konkurencyjna.Jesli ktos chce służe nr.tel.508-29-87-86 bo ja też trafiłam do niej z polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak
hej,hej. Mi przedłużała rzęski koleżanka która ma swój salonik. Rzęski były cudowne Trzymały mi się 5 tygodni, nie poszłam na dopełnienie bo musiałam wyjechać, ale koleżanka dała mi płyn do ściągania. Po ściągnięciu rzęski wcale nie były duzo gorsze, rzeczywiście delikatnie podpalone końcóweczki- po dwwóch tygodniach już były normalne. Drugim razem jak mi założyła znów się dobrze prezentowały przez 5 tyg. a później wzięłam sie na sposób i zamiast ściągać przycięłam je nożyczkami do naturalnej długości. No i było super zamalowałam tuszem nic nie było widać, a i tuszu mniej poszło ;D. Ostatnia wypadła mi chyba po 2,5 miesiąca ;D hehe. Idę znów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plloo
Moze znacie kogos kto profesjonalnie przedluza rzesy w Tychach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedłużanie rzęs Poznań
Witam drogie Panie. Polecam z naprawde bardzo serdecznie Pania Kasię z Poznania ona jest trenerką fifmy Maxlash i z tego co wiem to juz od ponad trzech lat i ja u niej zakładam rzesy juz od ponad roku. Kobieta zaklada rzęsy błyskawicznie, a efekt jest przepiękny, zakłada syntetyczne i jedwabne.kiedys z braku czasu poszłam na szybko do innej Pani ale cena i wykonanie to tragedia, wiec nie ma o czym pisac, wróciłam szybko :):):) To numer p. Kasi 502-742-787 POLECAM GORĄCO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987kxw
Mam pytanie,czy dolne rzesy tez mozna przedluzac?Bo jesli nie to nie zdecyduje sie,gorne rzesy mam dlugie i geste.tylko dolnych brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPEC. PRZEDŁUŻANIA RZĘS :)
Dolne rzęsy można przedłużać jednak do codziennej stylizacji jest to niewskazane. Na dolnej powiece zbiera sie wszystko co dla przedłużonych rzęs szkodliwe łzy,tłuszcz itp. wiec trwałość takiego zabiegu jest słabsza. Rzęsy dolne mozna wspomagać maskarą ale na bazie wody (do rzęs przedłużonych). wiecej informacji na www.maxlash.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmaaa
Dolnych rzęs NIE DA SIĘ PRZEDŁUŻYĆ. Nawet nie wyobrażam sobie jak można to zrobić....klientka przez godzinę ma otwarte oczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRAKÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ogromne doświadczenie, zmysł artystyczny, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klientki sprawia, że zabieg jest profesjonalnie wykonany, a efekt końcowy zachwycający. Pracuje na najwyższej jakości produktach firmy SECRET LASHES Q1 !!! CENA ZBIEGU PODSTAWOWEGO TO 200zł Możliwość poprawy ostatniego zabiegu wykonany przez inne stylistki rzęs! ZAPRASZAM DO NASZEGO SALONU W KRAKOWIE! h2o@mailmix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPEC. PRZEDŁUŻANIA RZĘS :)
Do przedłużania rzęs dolnej powieki stosujemy metodę "express" podczas wykonywania której klientka ma otwarte oczy, a zabieg trwa nie dłużej niż 15 min. przy czym oko nie jest otwarte non stop !! zapraszam na www.maxlash.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrina355
Jestem z Wrocławia i chodzę do dziewczyny, która przedłuża za połowę ceny. Zabieg wygląda identycznie jak w salonie tylko dużo taniej. Jestem bardzo zadowolona, bo nie wyglądają sztucznie, nie muszę ich malować maskarą a oko wygląda świetnie. Polecam. Gdyby ktosł zainteresowany, to tel. do Moniki :723 328 566

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDewik
Gdzie w Zielonej Górze najlepiej przedłużają rzęsy i jak jest cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goch2000
Dziewczyny, przedłużanie rzęs jest efektowne,ale skutki ich noszenia są koszmarne. Rzęsy nosiłam przez rok. Co 3 tygodnie trzeba je uzupełniać. Pomijam koszt każdej wizyty 170zł oraz czas 2,5 godz.Ktoś poradził mi żeby je zdjąć bo stracę wszystkie swoje. Dodam że rzęsy były z bardzo dobrej firmy oraz stosowałam odżywkę na porost naturalnych rzęs,Teraz wyglądam koszmarnie. Moje rzęsy na górnej powiece są krótsze niż na dolnej, są mocno przerzedzone. Regeneracja ich potrwa ponoć 3 miesiące. zastanówcie się czy warto. Ja już nie popełnię tego błędu. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgatessa
Ja nosiłam przez 1,5 roku potem wyjechałam na 3 miesiące i nie uzupełniałam. Moim rzęsom nic nie było, widocznie miałaś źle aplikowane, albo za długie za grube względem Twoich rzęs. Ważna jest firma. Ja aplikuje novuae lshes (chyba tak się pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPEC. PRZEDŁUŻANIA RZĘS
W ZIELONEJ GÓRZE POLECAMY AUTORYZOWANE SALONY FIRMY MAXLASH PROFESSIONAL Gabinet Kosmetyczny "Manila" Plac Bohaterów 1 Zielona Góra (0-68) 324-68-64 Salon Kosmetyczny "Kliwia" ul. Lisowskiego 19 65-072 Zielona Góra (0-68) 324-60-01 Nails Studio "Studio Alessandro" Karina Żukomska ul. Kasprowicza 2 box43 65-074 Zielona Góra 509-228-090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne rzesy
Paulla 88 Zapraszam do swojego salonu w Lodzi przy ul. Narutowicza 37 (Studio Bello) koszt zalozenia to 350 zl. zapraszam rowniez na zakupy w naszy, sklepie www.sklep.glamourlashes.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namakita
Mam takie pytanie do Pań specjalistek od przedłuzania rzes, wybieram sie jutro na zabieg i zastanawia mnie jedna rzecz, ktorej nie dopytalam... Otóż, zalezy mi na efekcie glamur, cena to 150zl, (jak na pierwszy raz chce zobaczyć czy bede umiala o nie dbac dlatego ide do dziewczyny ktora robi zabiegi w domu i taniej), ale przechodzac do rzeczy, powiedzcie mi dziewczyny czy za dodatkowy efekt, wieksza ilosc rzes placi sie, czy za te 150zł zrobi mi efekt jaki mi sie wymarzy? Ogolnie powiedziala mi przez telefon, ze to zalezy ile mam swoich rzes i musi efekt dopasowac do stanu moich rzes, ale wiem ze mozna zrobic w wersii naturalnej i mega wypasionej jak z reklamy tuszu maxfactora;) A wlasnie o taki mega wypasiony efekt mi chodzi. Sama robie tipsy w domu, bez certyfikatu i nie jedna kolezanka uznala ze o wiele lepiej robie od niejednej kosmetyczki, dlatego nie boje sie isc do dziewczyny ktora jest samoukiem. Bo z doswiadczenia wiem, ze w salonie potrafia bardziej schrzanic, ( co niektorzy oczywiscie) niz osoba ktora metoda prob i bledow bez certyfikatu doszla do perfekcii. sluchajcie panie z kursami, nie oburzajcie sie oczywiscie na mnie, bo wiem ze tu zaraz zje mnie wieksza czesc forumowiczek za te slowa;) Pozdrawiam, i licze na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola.pola
na pewno mozna w Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMonikaaa
Namakita, efekt jaki uzyskasz po aplikacji w dużej mierze zależy od materiału z jakiego będzie korzystała twoja kosmetyczka. Jeśli chodzi o dziewczyny, które robią rzęsy w domu, spokojnie można im zaufać, jeśli ma się pewność że mają dobrej jakości rzęsy i klej. Ja oprócz klientek które mam w domu, pracuję też w salonie, tyle, że za ten sam zabieg na tych samych materiałach klientka musi zapłacić podwójną kwotę. Gdybyś chciała się czegoś dowiedzieć, albo umówić się na aplikację, to mój mail: nika354@poczta.onet.pl (Wrocław)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namakita
Dziewczyny powiedzcie mi jak można zrobić sobie kurs na przedłużanie rzęs? Poważnie sie tym zainteresowalam, mysle ze mam dryg do tego, poniewaz wykonuje swietne makijaze, kepki tez umiem idealnie przyklejać, sama robie w domu tipsy sobie, ale chcialabym zrobic kurs rzes by zaczac w koncu cos zarabiac, i wiem ze ta praca dalaby i mnostwo satysfakcjii, gdyz to jest to co chcialabym robic. Ile taki kurs kosztuje i czy mozna go zrobic wszedzie? Np w Radomiu? Jesli ktos mialby odchote mi pomoc, prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przedłużaniem rzęs zajmuję się od dwóch lat, jestem dyplomowaną stylistką, pracuję tylko na profesjonalnych produktach. 150 zł pełne przedłużenie, 100zł-uzupełnienie, dojazd do klienta gratis- warszawa i okolice. zadzwoń 889-394-728. Zapraszam Serdecznie, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przedłużaniem rzęs zajmuję się od dwóch lat, jestem dyplomowaną stylistką, pracuję tylko na profesjonalnych produktach. 150 zł pełne przedłużenie, 100zł-uzupełnienie, dojazd do klienta gratis- warszawa i okolice. zadzwoń 889-394-728. Zapraszam Serdecznie, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka31
witam. mam takie pytanko czym najlepiej robić demakijaż jak mam przedłużone rzęski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8484
WITAM, jestem z Lublina i noszę już rzęski ok 2 lat. Nie prawdą jest to jak wyczytałam wczesniej ze rzęsy się niszczą albo wypadają. Myślę że bardziej niszczą się od ciągłego malowania i zmywania. Chodzę prywatnie do Pani która przedłuża rzęski u siebie w domu za małe pieniądze(myśloe że i dojeżdża do klientek). Podaje jej nr w razie jakby ktoś chciał skorzystać. 512-655-600. Naprawdę polecam, ja nie zamierzam przerywać aplikacji i bedę je nosić przynajmniej jeszcze przez rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1990
dziewczyny, chciałabym sobie przedłużyć rzęsy ale boję, że moje naturalne się zniszczą. Czy to prawda, że potem naturalne rzęsy są bardzo osłabione? Jak długo trzymają się takie przedłużone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8484
nie prawda że rzęsy się niszczą. Masz doczepioną jedną sztuczną do każdej naturalnej i będą CI wypadały z cyklem wzrostu własnej rzęsy. Ja juz noszę bardzo długo, ostatnio zrobiłam sobie przerwę i w ogóle nie były zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×