Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie Cosinus to sprawdzona szkoła policealna, wiec spokojnie jesli sie zastanawiacie to mozna spokojnie sie tam zapisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa239
Ja mam w czerwcu swoje wesele i tez szukam własnie dobrego salonu, kosmetyczki najlepiej okolice Woli, Ochoty... Czy ktoś z Was moze mi polecić ale taka w 100% pewną, że potem nie będe miała problemów z rzesami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia7609
Też przedłużałam ostatnio w Black Pearl. Jestem mega zadowolona z efektu, kosmetyczka zrobiła to bardzo profesjonalnie i zapłaciłam mniej niż w innych salonach w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten kurs w Cosinusie. Postanowiłam jednak poszerzyć swoją zawodową działalnośc, i zrobić takie kursy. Na pewno pomoze mi to potem tez w zdobywaniu nowych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka2000
Znalazłam świetny salon jeslic chodzi o przedłużanie rzęs, ANKARA w Kielcach na ul. Piotrkowskiej, wcześniej chodziłam tam tylko na regulacja brwi nitką i byłam zadowolona a od kilku miesięcy założyła mi tam dziewczyna rzęsy z norek i są boskie, nie wiem jak mogłam wcześniej marnować tyle czasu na makijaż. Są tak zrobione ze tylko sprawione oko wie że nie są to moje rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam panie. Ja przedłużam swoje rzęski w Słonecznej Wyspie metodą 2:1 i jestem naprawdę zachwycona. Z natury mam bardzo małe oczy, a dzięki pani Agacie wreszcie je widać! Gorąco polecam! Salon znajduje się na warszawskim Mokotowie. Podaję stronkę: http://www.slonecznawyspa.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę wkrótce robiła stylizację rzęs w new nails, tj. będę robiła szkolenie zawodowe. To w ramach pracy w salonie, dodatkowa umiejętność, której mogę się szybko i łatwo nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaca się - szkolenie jest krótkie, tanie, a można nieźle dorobić. Nie będziesz w oparciu o to prowadziła salonu, klientki korzystają z tego zazwyczaj dodatkowo, a dowiadują się o takiej opcji dopiero od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda kielb
Ale czy ta stylizacja rzęs wymaga specjalnego treningu, czy wchodzisz i potrafisz? Koleżanka z salonu to robi, wygląda to prosto, ale z braku czasu nigdy nie próbowałam. To jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina balicka
Każda czynność wymaga specjalnego treningu, niczego nie da się zrobić z marszu, musisz trenować, poświęcić na to trochę czasu, sprawdzić efekty na bliskich. Tak robi każda osoba w tym zawodzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada534
Polecam gabinet HOLLYWOOD COSMETICS Al. NMP 12 b Dom Handlowy PLEJADA W gabinecie przedłużaniem rzęs zajmują się profesjonaliści z 7 letnim doświadczeniem to bardzo ważne ponieważ poprzednio przedłużałam rzęsy w innym gabinecie gdzie po zabiegu powieki były popuchnięte a rzęsy wypadały kępkami przez co moje były osłabione a pieniądze wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOLLYWOOD COSMETICS
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest zabiegiem, polegającym na doklejeniu jednej rzęsy sztucznej do jednej rzęsy naturalnej. Może być on wykonywany zarówno w salonie kosmetycznym jak i w domu Niestety, popularność tego zabiegu spowodowała niebezpieczny wzrost osób, które się nim zajmują. Dlatego zanim swoją urodę i zdrowie oczu oddamy w obce ręce, warto sprawdzić czy należą one do specjalisty, który zapewni nam bezpieczeństwo. Objawy źle założonych rzęs: OPUCHNIĘTE POWIEKI KŁUCIE ŹLE UKŁADAJĄCE SIĘ RZĘSY SZCZYPANIE OSŁABIENIE NATURALNYCH RZĘS SPOWODOWANE PRZECIĄŻENIEM Przed zabiegiem można poprosić o zdjęcie prac oraz dokument potwierdzający kwalifikacje. Szkolenie w zakresie przedłużania rzęs jest potrzebne, nie da się nauczyć tej usługi samemu. POTRZEBUJESZ POMOCY? ZAPRASZAMY DO GABINETU HOLLYWOOD COSMETICS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również będę chciała zrobić szkolenie i pracować w zawodzie, ale głównie pracować na własnych klientkach. Już robię paznokcie, chciałabym jeszcze coś dodatkowo, żeby poprawić zarobki. Szkolenie jest bardzo krótkie, więc czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noire
Poznań, zapraszam, przedłużam rzęsy 7 metodami, posiadam certyfikaty z Evo Lashes, prace można obejrzeć na www.facebook.com/AtelierNoire (album przedłużanie rzęs). Brak terminów w lipcu, zapraszam w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erzia
Przedłużyłam sobie rzęsy na lato. To duża wygoda podczas wakacji. Zabieg wykonałam w Extravaganza Wyspa Urody. Zapłaciła mniej bo mają tam teraz fajne letnie promocje, także warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalska00
Ja dopiero idę zagęszczać rzęsy. W Łodzi jest jeden salon, do którego zawsze chodzę www.bio-salon.pl Mam już tam zaufanie. Szczególnie do Pani Ani, więc efekt na pewno będzie fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaRzęsy
Chętne Panie zapraszam na przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs metodą 1:1-100zł-dojezdżam. Szczoteczka do pielęgnacji rzęsek-GRATIS :) Zapraszam Serdecznie do kontaktu 519 660-192 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybieram się właśnie na kurs przedłużania rzęs co możecie polecić??? Gdzie faktycznie warto iść na ten kurs?? POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestroga_25
Dziewczyny uważajcie na pseudostylistkę Sylwię robi masakrę na rzęsach! rzęsy są posklejane do kilku naturalnych przykleja jedną, przy metodzie 2:1 skleja jedna rzęsę do drugiej to tak jakby przykleić jedną grubą zamiast sklejonych dwóch. Tylko po co oszukiwać ludzi ze potrafi się to robić. TEL 509 644 514 ADRES IWICKA 24 jak dostaniesz takie namiary to wiesz co masz omijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia3434
W sumie to od niedawna robimy przedłużanie rzęs, ale zainteresowanie rośnie i rośnie ;) Co do sklepów, to mi się osobiście dobrze korzysta ze strony www.noblelashes.pl. Tutaj wybór jest bardzo rozbudowany. Są rzęsy, są kleje, są szczoteczki, pęsety, tasiemki, jest wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tylko i wyłącznie Panią Sviatlane z Warszawy - vitkac!!!!! rzęsy mięsiąc na swoim miejscu coś pięknego, profesjonalizm i perfekcjonizm!!!! szukajcie na FB zdjęć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukajcie pod SviatlanaCiniakova na FB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiawwa
W Warszawie polecam zajrzeć na www.noblelashes.waw.pl towar doręczają tego samego dnia a artykuły rzeczywiście pierwsza klasa. A jeśli chodzi o przedłużanie rzęs to polecam ich instruktorkrkę panią Kasie Borkowską. Można znaleźć dużo jej zdjęć w necie. Mega !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna marecka
Robiłam szkolenie ze stylizacji rzęs w Beauty Lux - jeśli pracujecie w salonach to warto, bo szkolenie jest krótkie, tanie proste, a zdarzało mi się, że miałam nawet po kilkadziesiąt klientek na to miesięcznie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy! Potrzebuje osoby, która dobrze przedłuża rzęsy na terenie Zakopanego. Mieszkam tu od niedawna i średnio się orientuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta budzik
Zrób sobie proste szkolenie z tego tematu - będziesz robiłam to sama. W Beaty Lux trwa to kilka godzin, a możesz na spokojnie pracować po tym normalnie na klientkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania maziak
Jestem zapisana na październik na to szkolenie. Przedłużanie rzęs nie jest proste, w zasadzie już teraz potrafię to robić, ale nie znam szczegółów. Jednak pracując na klientkach należy zwracać uwagę na dosłownie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajuta
Przedłużanie rzęs jest rewelacyjne!Przedłużam już sobie rzęsy 4 lata.Preferuje naturalny look dlatego nic moje się nie obciążyły i dalej mogę z nich korzystać.Uważajcie dziewczyny na ceny i jakość bo bardzo często za niską ceną idzie kiepska jakość:(.Mogę wam podać namiary na salon gdzie przedłużam.Widzę że tu dziewczyny służą sobie radą i sprawdzonymi punktami.Ja chodzę na stradomska15 w Krakowie do StudioEsense(trzeba wejść na dziedziniec) www.studioesense.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna Zawadzka
Przedłużanie rzęs w Warszawie, na Mokotowie mogę polecić Panią Patrycję, instruktorkę Secret Lashes, z koleżanką chodzimy do niej od kilku miesięcy, jest rewelacyjna. Mi robi 1:1 za 150 pln a uzupełnienie za 100, a przyjaciólce Volume Russian Style 2D-8D za 200 pln a uzupełnienie 150. Tel. 501130104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita345
cześć :)! Ja przedłużam sobie rzęsy u Pani Marty. Polecam Ją gorąco. Trochę się u Niej leży, ale dla tego efektu WARTO !!! Masz wybór ! Przeważnie gdzie się nie idzie, to nikt nic nie pokazuje, nie pozwala dotknąć wybrać NIC, a tutaj i mogę dotknąć produktu, zobaczyć, przeczytać i wybrać podklejenie oka. Dostaję karnet, instrukcję, szczoteczki - które też wybieram na miejscu. BOMBA :) Acha, ja miałam norki - i to nie jakieś podróby tylko piękne, mięciutkie norki ! FACHOWO MIŁO SZCZERZE - GORĄCO POLECAM :) https://www.facebook.com/martarzesypoznan Jej polubienia na fb, też coś mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×