Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość werczki70
Jeśli chcecie się nauczyć przedłużania rzęs metodą 1:1 to bardzo fajna sprawa. Ja byłam na szkoleniu miesiąc temu i jestem bardzo zadowolona. Robiłam kurs w Centrum Szkoleniowym Corio w Poznaniu . Trwał on 2 dni i co najważniejsze było bardzo dużo praktyki. Miałam swoją modelkę na której wykonywałam zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Modelka
Szukam własnie szkoły, która oferuje pracę na modelkach i znalazłam select, niestety mają siedzibę w Warszawie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zawód kosmetyczki jest jak najbardziej w cenie, wiec nie dziwi mnie tez to ze jest nim az tak duże zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięknie wyglądają przedłużane rzęsy wykonane w salonie kosmetycznym http://agnieszka-marosz.pl/ u pani Agnieszki Marosz w Szczecinie. Miałam wykonane zagęszczenie i wydłużanie rzęs w tym gabinecie i jestem bardzo zachwycona bo w końcu nie muszę ich malować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja u siebie mam odpowiednie preparaty (które zamawiam zawsze u nich http://www.kontact.pl ) i moje klientki są zawsze zadowolone z usługi, a rzesy się dobrze trzymają i nie trzeba często się pojwiwac u mnie na poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem własnie bardzo dobrym pomysłem jest szkoła policealna i takie kursy jakie proponuje Cosinus. To moim zdaniem jeden z najlepszych i rozsądniejszych wyborow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama zakładam sobie rzęsy. Na początku było trochę ciężko, ale szybko nabrałam wprawy. To wcale nie jest takie trudne :) zwłaszcza jak zainwestujesz w naprawdę porządne rzęsy. Ja aktualnie używam tych http://www.neicha.pl/kategoria/rzesy-strip-lashes-na-pasku/luksusowe-rzesy-na-pasku-501 i mogę powiedzieć, że wreszcie trafiłam na rzęsy idealne. Nie odklejają się, pięknie wyglądają i nie są drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haraniela
Szkolenie z tego zakresu można zrobić w Beauty Lux, ja tam się wszystkiego nauczyłam i tak na prawdę tam właśnie się najmocniej rozwinęłam. Bardzo pozytywne doświadczenie, które pozwoliło mi dużo osiągnąć. I teraz mogę powiedzieć, że faktycznie jestem w odpowiednim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech sprawdzi stone www . noblelashes.waw.pl te same produkty ale obsługa szybsza i sprawniejsza. A w Warszawie nawet dostawa tego samego dnia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze to też wynika z kwestii finansowych. Ludzie jednak najpierw tez chca znalezc prace, a potem mysla o nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerska
Czy na szkoleniu nauczę się tego na tyle, aby móc wykonywać to na klientkach? Interesuje mnie z czasem praca w zawodzie. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny blagam pomozcie!!!!! Gdzie znalezc namiary na szkolenie z xtreme lashes w Warszawie???? albo moze ktos poleci rownie dobra firme szkoleniowa z pzedluzania rzes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj miałam robione rzęsy metodą 1:1 właśnie na szkoleniu organizowanym przez Panią Patrycję - http://miu.com.pl/. Myślę, że po szkoleniu nawet wskazane jest coś robić w tym kierunku. Na pewno trzeba liczyć się z tym, że za nim dojdzie się do wprawy to trzeba próbować i próbować. A jeśli chodzi o efekt - jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedluzanie rzes moge polecic tylko w Black Pearl w Krakowie, maja tam bardzo dobre kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roscoe
I'm a housewife erectalis efeitos colaterais In March, a group of Connecticut organizations that support gun rights, pistol permit holders and gun sellers filed a lawsuit claiming, among other things, the assault weapons and large-capacity magazine bans violate their rights to bear arms and to equal protection under the law. A month earlier, a New London resident filed a suit on behalf of the Disabled Americans for Firearms Rights, arguing the new law infringes on the rights of people with disabilities to protect themselves.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że ktoś też był w Krakowie w MIU. Również mogę polecić to miejsce:) Wrzucam kontakt - 530 530 256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfonzo
Do you need a work permit? http://www.oliver-sinz.de/terms-conditions/ side effects of suhagra tablets But Spierings said the roll-out for Beijing and Shanghaiwould be delayed as Fonterra had yet to develop a retailpresence in the capital, and still had to assess whether itcould take on fierce competition in Shanghai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilo Stylista Rzęs
Kochane, potrzebuję Waszej opinii! Co myślicie o tym szkoleniu? http://www.secretlashes.pl/zostan-mistrzynia-metod-objetosciowych/ Bo zastanawiam się nad uczestnictwem, wiem, że są ostatnie miejsca, dlatego potrzebuję szybko się zdecydować ;) A słyszałam, że Rosjanki są naprawdę dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście się wybieram i już nie mogę się doczekać <3 ale skoro blogerki tak im ufają to muszą ogarniać niezle te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Zapraszam na szkolenia w firmie secretlashes.pl . Szkolenia sa przeprowadzane na calym terenie Polski!!! Juz po jednym calodziennym szkoleniu bedziesz potrafila zdzialac cuda, zobaczycie ze warto :) Dodatkowo czeka na Was rabat 10% na zakup produktów do wykorzystania podczas pierwszych zakupów w naszym sklepie. kontakt 502199034 badz szkolenia@secretlashes.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edmundo
Hold the line, please zenegra south africa Yurchikhin and Misurkin, meanwhile, pressed on with an inspection of the covers protecting six low-gain antennas, three at each end of Zvezda, that are used by the navigation system of approaching European Space Agency ATV cargo ships.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia111
Na przedłużaniu rzęs byłam w Centrum Szkoleniowym Corio i powiem szczerze, rewelacja! Bardzo Mi się podobało - profesjonalna kadra dobra organizacja i znakomita atmosfera! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a czy któras z Was moze kończyła kurs przedłużania rzęs w Cosinusie ? Jestem ciekawa czy warto teraz sie tam zapisac na taki kurs we wrzesniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiatm. Noszę się z zamiarem zrobienia kursu w Bydgoszczy Lash Perfect. Chciałabym wiedzieć Wasze opinie i uwagi na temat tego szkolenia. Czytałam dużo na ten temat i powtarza się jedna opinia ze szkoleniowiec P. Ela jest najlepsza. Poradźcie mi czy warto kupować kuferek wraz z szkoleniem czy porostu skompletować siebie zestaw samemu? Jeśli zestaw bez szkolenia to co powinno się w nim znajdować ?Nie chodzi mi o koszty tylko o racjonalne ich wydanie i jakie macie rady i co powinnam wiedzieć na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak krew
Jestem tu by powiedzieć wam: miłość, dobro i cierpliwość Jezusa do was nie ma granic, to on jest tym czego Ci zawsze gdzieś tam na dnie serca brakowało, to za nim była ta tęsknota kłująca Cię gdzieś od czasu do czasu, to stąd ten smutek gdzieś na dnie radości nie męcz się dłużej, już dziś zacznij modlić się o prawdziwą bliskość z nim, a gdy zostanie to spełnione gwarantuję Ci że oszalejesz ze szczęścia, to jest coś czego się nie da z niczym porównać, jestem wdzięczna za szczęście które eksplodowało w mojej dotąd smutnej i znudzonej, pełnej strachu duszy. On da Ci to czego nie da Ci nikt inny, nigdy, prawda krzyczy do Ciebie właśnie teraz, właśnie po to żebyś od tego, dokładnie tego momentu zaczął nowy lepszy etap, etap który doprowadzi Cię do milion razy lepszego zakończenia niż kiedykolwiek dla siebie przewidywałeś, rozumiesz? Mówię to serio i mówię to do Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×