Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość grymałka
ja przedłużałam rzęsy w salonie magic visage w warszawie, jestem bardzo zadowolona z jakości, bo rzęsy nie wypadają następnego dnia, a zdarzało się i tak, więc tutaj mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
moim zdaniem żadna odżywka nie da takiego efektu jak przedłużane rzęsy, robiłam w magic visage a uzupełnianie kosztuje grosze wiec na pewno nie będe na tym żałować bo efekt jest naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuśkiner
Ja stosowałam odżywkę i nic, potem olej rycynowy i dał efekty to prawda. ale jak przestałam uzywać od razu efekt schodzi;/ Grymałka a jakie robiłaś w magic visage ? bo ja zageszczałam tam metoda hoolywoodzka. I jestem mega mega zadowolona. Efekt oszałamiający .... no i nie musze sie malować. a cena spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja robiłam w magic visage metodą 1:1, jestem zadowlona ale nie chciałam żeby na codzień były zbyt widoczne, dlatego te co mam są dyskretne i wyglądają natrulanie, a o taki efekt mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja jednak póki co nie wyobrażam sobie tego jak mogłam nie mieć rzęs :) oczy teraz wyglądają znakomicie, poza tym nie muszę już praktycznie używać tuszy :) robiłam w magic visage i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zawsze jest jakies rozwiązanie, natomiast jesli chodzi tez o naukę, to pamietajcie ze zawsze jeszcze sa tez obok studiów szkoły policealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vizażka
ja robiłam rzęsy z polecenia przyjaciółki w Magic Visage w Warszawie, na Mokotowskiej, robiłam metodą hollywood lashes bo na wesele się szykowałam a chciałam, żeby rzęsy wyglądały naprawdę dobrze i się nie rozczarowałam. Rzęsy mam juz ponad tydzień a są jak świeżo założone, nie odklejaja się i wyglądają naprawdę dobrze. szczerze polecam bo dziewczyna robi naprawdę fajne rzęski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vizażka
a ja mogę tylko dodać, że pomimo mijającego czasu cały czas rzęsy wyglądają bardzo dobrze, więc na pewno wrócę do magic visage jeszcze nie raz, najważniejsze jest to, żeby rzęsy były zrobione dobrą metodą i materiałami wtedy będą trzymały się dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisko
Ale Wy głupoty piszecie..alergia na preparat jest możliwa w przypadku produktów najepszej jakości ,atestowanych i sprawdzonych Jest to kwestia indywidualna i nie zależy od marki ani metody doczepiania Może się zdarzyć u najlepszej stylistki i to nie za pierwszym razem Przy kolejnym organizm wytworzy taką ilość przeciwciał,ze alergia,ktora do tej pory się nie pojawiła,wystąpi..nie macie na to wplywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Anisko zgadzam sie w 100%, ja robie od lat w tym salonie w Warszawie na mokotowskiej i nigdy nic mi nie bylo. Zawsze zadowolona i z obsługi i efektu. Poleciłam kolezance poszła i sie okazało ze ma uczulenie na klej takze to jest niezalezne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandii
ja od dawna robię sobie rzęsy w Magic Visage na Moktowie i jestem bardzo zadowolona z jakosci usług, rzęsy utrzymują się naprawdę bardzo długo, zabieg w sumie idzie sprawnie, no i ceny są mega przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie ma co przesadzać z przedłużaniem, czasem trzeba pozwolić im odetchnąć. Muszę się przyznać, że mimo najlepszych salonów i kosmetyczek moje zwyczajnie się osłabiły i trzeba było przestać szaleć, przedłużać i podkręcać. Początkowo ratowałam się olejkiem ale później przeszłam do używania gotowej odżywki Biotebal do rzęs, żeby je odżywić i wzmocnić. Teraz nastawiam się na przedłużanie tylko przy większych uroczystościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nikt nie wspomni że po 5 latach praktycznie nie ma się swoich rzęs bardzo to uzależnia ale i bardzo niszczy przyjaciółka po 3 latach już praktycznie ma parę rzęs zwłaszcza metoda Russian Volume nie polecam jej również na codzień to dobre do kabaretu najlepsza metoda najmniej inwazyjna 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a według mnie dobry tusz wystarczy by mięć ładne rzęsy, bo te sztuczne to bardzo niszczą. Ładnie podkreśla rzęsy lash designer z miss sporty. Ma fajną silikonową szczoteczkę, która ładnie je rozdziela i mega czarny kolor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszkowaa
ja od jakiegoś już czasu przedłużam sobie rzęsy w salonie magic visage i jestem zadowolona z efektu, rzęsy bardzo długo się utrzymują więc to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka89
Groszkowaaa ja też tam robie. Jaką metodą ?:) Fajne te babeczki ! i solidnie, za całkiem niezłą cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszkowaa
no ja jestem bardzo zadowolona z salonu magic visage, dziewczyna naprawdę bardzo dobrze robi rzęsy, ma świetną metodę bo rzęsy bardzo długo się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten salon. Zresztą chyba wszystkie moje kolezanki właśnie chodza do tego salonu w Szczecinie. I ja równiez Wa polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie w takiej sytuacji lepiej jest sie wybrać do dobrego salonu jak ten w Szczecinie Beauty Centre, bo macie 100% pewności ze trafiłyscie do dobrego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszkowaa
Ja chodzę regularnie do magic visage na mokotowskiej, długo szukałam miejsca gdzie będę zadowolona i z salonu jestem bardzo zadowolona, cena i jakość wykonania rzęs jest na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarara
Przedłużałam w zeszłym tygodniu rzęsy u Magdaleny Bąk na Karwińskiej. Ta kobieta na się na rzeczy. Taki efekt, że mój chłopak był naprawdę pod wrażeniem, a z początku nie chciał żebym to robiła. Nie jest to jakiś nachalny makijaż, a fajnie podkreśla oczy, od razu cała twarz nabrała wyrazu. Mi się efekt bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×