Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość Agusia198
Drogie dziewczyny jeżeli szukacie w pełni profesjonalnego kursu przedłużania rzęs metodą 1:1 to śmiało mogę polecić Centrum Szkoleniowe Corio w Poznaniu, bardzo miło wspominam mój kurs i panią Anię która wkłada całe serce w to co robi sprawiła że przez te trzy dni stałam się certyfikowaną stylistką rzęs :) dla ludzi z poza Poznania załatwiają nawet nocleg :) Jak chcecie info jak przebiegał kurs to piszcie do mnie :) albo u nich na stronie www.coriocs.pl jest sporo informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi43
Witajcie, ja z kolei skorzystałam z świetnej promocji na przedłużanie rzęs za 99 zł na serwisie DealPeck Jestem bardzo zadowolona i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka poleciła mi kurs przedlużania i zagęszczania rzes w New Nails, byłam u nich na szkoleniu z wizażu i było bardzo w porządku, dlatego myślę, że się zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam szkolenie w Perfect Glamour we Wrocławiu , ja się tam uczyłam i jestem bardzo zadowolona. Szkolenie w bardzo miłej atmosferze prowadzone przez wykwalifikowanego szkoleniowca, bardzo profesjonalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
Salon urody STYLIZATORNIA we Wrocławiu oferuje w miesiącu kwietniu ,,Przedłużanie -zagęszczanie rzęs w PROMOCYJNEJ cenie 250zł lub do każdej aplikacji zabieg Mikrodermabrazji GRATIS !!!! Kontakt:permanent_lashes@tlen.pl Serdecznie Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura1202
Ile rzęs trzeba przykleić by efekt był w porządku? Czy koniecznie musi być jedna sztuczna rzęsa na jedną prawdziwą? Znalazłam atrakcyjną ofertę, gdzie doklejanych jest 10 rzęs na każde oko. Czy bedzię to dobrze wyglądało? Czy raczej śmiesznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 rzes na oko? ja doklejam nawet do 150 rzes, 50 to minimum i to u osob np po 50 roku zycia ktore po prostu wiecej nie maja....a z pustego nawet salomon nie naleje, pewna ejstes ze 10 a nie 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura1202
Tak na pewno . W salonie o którym myślę, doklejenie 40 rzęs na każde oko kosztuje 450zł, więc nie wiem jak miałaby wyglądać cena przy 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez 40 rzes na oko musi wygladac komicznie:) Nie mowiac o tym ze na pewni po 2 tygodniach juz ich nie ma, ado mnie klientki przyhocdzą na dopelnienie co miesiac majac jeszcze przynajmniej polowe rzęs. Ja za 250 zl doklejam się do każdej rzesy do ktorej da rade niezaleznie czyto 50 , 100 czy 150 rzes, ale na pewno nie 10 czy 40! Zapytaj sie ile trwa zabieg w tym gabinecie i porownaj sobie z innymi. 40 rzes mozna zalozyc w godzinke,gdzie normalnie taki zabieg trwa 2-3 godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaaaaaaaaaaaaaa69
Witam serdecznie :) czytam ten watek bo tez mam ochote przedluzyc sobie rzesy i z tego co wyczytalam to najwazniejsze sa dwie rzeczy. 1. Doswiadczenie i umiejetnosci stylistki ktora to robi. 2. No i dobrej jakosci produkty. I tu mam pytanie do dziewczyn ktore sie tym zajmuja profesjonalnie. Które z firm i produktów do markowe dobrej jakosci rzesy kleje itd ? Bo wystarczy ze zapytam kosmetyczke na jakich produktach pracuje i juz bede wiedziec ze jesli na jakims tanim badziewiu to moge sobie darować. Bardzo prosze o pomoc i podzielenie sie doswiadczeniem o nazwach tych dobrych jakosciowo marek :) Z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia...69- znane i dobre marki to np. xtreme lashes, nouveau lashes przy czym musisz się liczyć ze za te zaplacisz okolo 700zł za pierwszą aplikację. Ja pracuję na produktach secret lashes, 4you lashes oraz xxl lashes i moje klientki chwalą sobie te produkty. Ale każdej stylistce pracuje się najlepiej na innych produktach przez nią wypróbowanych i po tym czy klientki sa zadowolone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaaaaaaaaaaaaaa69
czekaoladowa91 - dziękuje za odpowiedz :) bedzie bardzo pomocna :) pozdrawiam i jeszcze raz dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwag76 poznań
Ja pracuję na rzęsach jedwabnych kilku marek :point eye, secret lashes, Mink... Przetestowałam wiele firm...pomimo deklarowania przez producentów okreslonego profilu i grubosci rzęsy bardzo rózniły się jakoscią i grubością Poza starannym wykonaniem bardzo ważny jest klej...moje klientki przychodza na uzupełnienie co 4-5 tygodni . Nie ma grudek, posklejanych rzes... Warto zainwestować w dobry produkt i nie wstydzic sie efektów swojej pracy. A klientki mam głównie z polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka8408
założyłam jakieś 4 tyg. temu sobie rzęsy u pani Majki w KAZEN HAIR w Krakowie. Szczerze polecam-efekt rewelacja:) bardzo naturalnie a przede wszystkim długie. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić cały czas zerkałam w lusterko. A teraz nie wyobrażam sobie życia bez nich. do tego super cena promocyjna- chyba najtaniej w Krakowie 180zł! - co oczywiście nie idzie w parze że co tanie to drogie, sama się przekonałam o tym. Pani Majka bardzo delikatna można wręcz spać na fotelu.właśnie jutro wybieram sie na uzupełnienie. Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszepiekniejsza
Witam dziewczyny :) zapraszam na przedłużanie rzes metoda Nouveau Lashes 1:1 . Znajdziecie mnie na stronie genaeralnego dystrybutora Biar Beauty w zakładce salony rekomendowane . Pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywnie oszołomiona
Dziewczyny, ale tego jeszcze nie słyszałyście ! W Trójmieście jest chłopak (nazywa się Adrian) i robi rzęsy. Byłam u niego ostatnio i po prostu jest odlotowy. Efekt zabiegu powalił mnie na łopatki :) Miałam robione wcześniej rzęsy u dwóch różnych kosmetyczek, ale ten chłopak jest po prostu mega dokładny i do tego bardzo sympatyczny. Wiem, że używa rzęs Secret Lashes bo pytałam. Adrian dojeżdża do klientek, posiada profesjonalny sprzęt, wystawia rachunki, więc wszystko legalnie i do tego nie jest drogi. Pełen zabieg to 250, a dopełnianie 130 zł, ale często ma jakieś fajne promocje. Jak jesteście zainteresowane to odsyłam na jego stronkę www.studiofanaberia.pl.tl ... się dzieje :) Gorąco polecam :) Anka z Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johhhanka
Napiszcie moze o cenach za taki zabieg.Ja w sumie chyba znalazłam najtaniej w stolicy,bo w Elite na Kabatach za taki zabieg przedłużenia rzes mozna zapłacic juz od 799zł.Wiec mysle ze patrzac na to jakie sa efekty to nie jest strasznie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2011
Ja sobie robie u p.Żanety we Wrocławiu od 3 miesiecy i jestem zachwycona zarowno efektem jak i cena. Wiem,ze jest czasami w Warszawie, na jej stronie internetowej jest numer. http://looksus-lashes.letnet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2011
ach, ona bierze 250zl za zalozenie i chyba 140 uzupelnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caramellaaa
ja wczoraj pzedłużyłam sobie rzęsy. trwało to ok 3 godzin. widać, że są sztuczne. mam gęste i długie swoje, dlatego kosmetyczka uznała ze zeby byl efekt to przykleji mi rzęsy o rozmiarze "14". i "11". troche za długie i po powrcie do domu poodciełam je troche w zewnętrznych koncikach bo wyglądałam śmiesznie. ogolnie nie jestem zachwycona.juz wybadlo mi jakied 5 rzes. pani powiedzialam ze co 3 tyg. trzeba uzupelniac i placi sie od sztuki wtedy. ja za zabieg zaplacilam 150 zl. bo byl w promocji. normalnie koszt to 250 lub 300 zl w elblągu,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesjonalizm
Myślę, że skoro już teraz straciłaś 5 rzęs to kosmetyczka prawdopodobnie używa jakiś nieprofesjonalnych kosmetyków, prawdopodobnie kupowanych na allegro. Niestety takie są później efekty. Ja używam tylko oryginalnych produktów, kupowanych w specjalistycznym sklepie zajmującym się tylko rzęsami. Rzęsy, które aplikuję utrzymują się 4 tygodnie, no chyba, że klientka szybko traci swoje prawdziwe rzęsy, co raczej się nie zdarza. Lepiej zapłacić więcej i być zadowoloną niż płacić "w promocji" i potem lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do caramella
oj widac trafilas na jakas pseudo- stylistke bo takie rzesy nie maja wygladac wcale SZTUCZNIE a rozmiar 14 to juz sa naprawde dlugieeee....przesadnie dlugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) czy znacie adres dobrego zakladu w którym mozna przedłużyć rzęsy w POZNANIU? bardzo chciała bym to zrobic jednak czytajac to forum nie znalazłam żadnego wpisu ani rekomendacji na temat zakładu w Poznaniu, bardzo prosze o pomoc, pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcilaaa
Centrum Stylizacji Rzęs Maxlash Professional. To Centrum Szkoleniowe oraz Salon w którym zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonany zostanie w najbardziej profesjonalny sposób, bo przez trenerkę tejże firmy:-) Salon oferuje przeogromny wybór rzęs syntetycznych i jedwabnych, rozmiary, długości, grubości, podkręcenia, kolory.... wszystko co sobie wymarzysz:-) Salon znajduje się w Skórzewie na ul Malinowej 18, z Poznania kawałeczek trzeba dojechać ale naprawdę warto:-) A ceny jak na Poznań standardowe 300zł założenie, dopełnienie zwykle niecałe 100 zł. A telefon 502-742-787. Polecam i niecierpliwie czekam na opis wrażeń:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2011
Wow, caramellaaa 14 to zdecydowanie zbyt duze rzesy i jest za duza roznica miedzy 14stkami a 11stkami. Ja sobie robie max 13 przy kacikach, potem 12 i na koniec 10, a rowniez nie wygladaja na naturalne (tylko mi o takich efekt chodzilo). Kosmetyczka powinna dopasowac sie do twoich oczekiwac, a robic efekt jaki jej sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaaa0606069797
A jak wyglada sprawa z sanepidem jesli chodzi o przedluzanie rzes w lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówiłam sie na wizytę doklejania rzęs na sobotę, jak wrócę opisze Wam moja reakcje.... mam małe pytanko do was doświadczonych już w tym temacie.... jak dbać o takie rzęsy, jak i czym robić demakijaż? proszę o odpowiedz i do usłyszenia..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na przedłuzanie rzęś metodą 1:1 XTREME LASHES w Gorzowie Wlkp. tel. 726 054 217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×