Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Ciesze sie ze wróciłaś 😘 no własnie czym o p o l a n k a>> czym przykryta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze oddac kompa we władanie zony :O postaram sie wrócic, ale w razie czego zycze dobrej nocy wszystkim 🖐️dobranoc moja Violu 😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w życiu! ale jednak, kiedy sa kobiety i kiedy sa mężczyźni, kiedy słonko parzy, piasek na plaży, afrodyzjaki wokół to niestety coś sie dziać zaczyna. Ja juz kńczę tę podpuchę, chociaż to tylko nasze żarty, ni eerotyka. Erotyka to nic takiego niedobrego Prawda moi mili? :D Kobietko, czyżbyż kolacje tak ja ja musiała zrobić swemu szkrabowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noah, płacz i smutek me serce rozdziera😭 - no ale nic co piękne trwac nie może;) Pa , mój ulubiony Noah ❤️😘. Śpij smaczniutko. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do violi i innych
Czy wasze dzieci nie umieją sobie same zrobić kolacji? z tego co rozumiem, są na tyle dorosłe, że to nie problem, a potem rosną nieprzystosowani do życia i rozpieszczeni "synusie mamusi"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nam Opolanka nie marzła na naszej wysie szcześliwości, to trzebaby upolować jakiegos futrzaka, aby zrobić jakąś kołdrę dla naszej zmarzniętej młodości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Do mnie i do innych.... - masz rację, popieram w 100%. Tylko ta kolacja to danie dla dwojga : synuś + jego dziwczyna. Jak nie pomóc swej sierotce, która chce wypaść na piątkę, co tam na szóstkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz czym grozi wpuszczenie nieopierzonego, gimnazjalnego worka pcheł do kuchni? Wdizał ktoś co zostaje po przejściu hordy Nogajów? Jak jeszcze nie, to niech wpuści domową młodość beznadzoru do kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu zawstydzasz mnie [spiekł raka] A zaproszenie żony Noaha to dobry pomysł. Ciekawe czy się odważy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale tu można TROSZKĘ puścić wodze fantazji... Np. tak genialnie jak Ty to robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Juz jestem, przepraszam za nagłe zniknięcie, ale moje dziecię jakiś plik ściąga i w pewnym momencie komunikat się pojawił, że brak miejsca na dysku, więc musiałam niezwłocznie go wpuścić. :) O kolacje tez mnie poprosił. :D Do violi i innych > moje dziecię, choć to jeszcze gimnazjalny worek pcheł, jednak świetnie sobie radzi. Nie musze się martwić, że głodny będzie na mnie czekał. A nawet dla mnie potrafi posiłek przygotować. :) Jednak gdy jestem w domu i w danej chwili żadną ważną czynnością nie jestem zajęta, zrobienie posiłku to dla mnie czysta przyjemność. A jeszcze większa, gdy ze smakiem to zjada. Nie martw się o wychowanie naszych dzieci. Zapewniam Ciebie, że z mojego na pewno nie wyrośnie mamisynek. Juz teraz musi być mężczyzną, bo innego w domu nie ma.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Opolanko, witaj i ... nie uciekaj jeszcze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opolanko, czyżbyś rozczarowała sie rozmowa z nami? Nie odchodź, my tylko tak świetnie sie bawimy - bądź jeszcze troszkę................. Damy Ci w nagrodę pierwsza perłę złowiona na naszej wyspie..... Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×