Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

(10 minut później) [ przy stoliku piją obydwoje doskonałego szampana] Saznowna Violeto, fantastycznie tańczysz [ucałował obie donie młodej damie] :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhhhhhhhhhhhhhhh .....pyszny ten szmpan........[tak szybko działają bąbelki]........ Już cała w pląsach jestem, radosna i figlarna...................... kokieteryjnie trzepoczę rzęsami i moczę swe usta w szampanie...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[orkiestra gra rumbę] Pozwalam sobie na wielką śmiałość i znów zapraszam do tańca [ukłon w pas].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(kwadrans później. Przy stoliku obydwoje piją doskonałą Wiener Kaffee) W życiu nie sądziłem, że ja, zwylke podpierający ściany, będę mógł zatańczyć z tak piękną damą i doskonałą tancerką [spojrzał głęboko w jej oczy]:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[słychać że orkiestra zaczęła grać \"Walca cesarskiego] Szanowna Violeto, chyba nie dopuścimy do tego aby muzycy grali na próżno [wstał i podał ramię] Zapraszam na parkiet [ukłon w pas]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oczy mam piękne [bez ukrytej skromności] - piwne, wesołe i bystre................. Kawa smakuje wybornie, szarlotka z bitą śmietaną natchnie nas nutką potymizmu......... Wocham różę i oberwuje jej delikatne, aksamitne płatki, które maja taki kolor jak me usta.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, już odchodzimy w tan..................... Płyniemy niczym łabędzie z czajkowskiego jeziora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to nasz ostatni taniec....... Mała księzniczk amusi wrócic do swego pałacu i oddać się marzeniom sennym........ Dziękuje zatem Tobie Maximie za ten piękny i romantyczny wieczór......... Zostawiam na pamiątkę tych chwil pocałunek na Twym policzku 😘....................... Żegnaj .....Dobranoc....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(sporo później. Zjadając się sernikiem wiedeńskim] Przyznam że dawno nie byłem na takim wspaniałym balu. Przypomina mi się filmowy bal gdzie Omar Sharif grał rolę syna cesarza Franciszka Józefa i tańczył z Catherine Deneuve. Obydwoje wygąldali wspaniale. Na parkiecie sama arystokracja. Bylo na co popatrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wspaniały bal. [ucałowal obie dłonie prawdziwej młodej damie] Czy mogę liczyć że spotkamy się na następnym? [zawołał dla księżniczki Lincolna ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :D spodziewałem sie pustek, skoro balowaliscie tak bosko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Noah! 😘😘😘 Przeciez mówiłam, że jestem Kopciuszkiem i od rana mam moc pracy. Bal Był cudny, chociaz skończył się dla mnie przed północą - ot bajka. ........aby czar nie prysł, musisz wrócic do domu przed północą......- mówi wróżka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem czarny, dlaczego znikniesz na zawsze? Smutno bez Ciebie tu będzie. Zawsze o Tobie pamiętemy:). Przesyłam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy :) Violu masz ode mnie [ucałował obie dłonie młodej damie] 🌼 Jak widać, możliwości internetu są nieograniczone. Można wybrać się w doborowym towarzystwie na wyspę szczęsliwości, można zrobić bal jak u cesarza Franciszka Józefa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem Czarny Nick, znikasz na amen? Nie rób nam tego. Wracaj, może Ty wpdaniesz na pomysł nowej zabawy? ................. Violu, dziękuję Ci za wczorajszy wieczór pełen wspaniałości :) [ukłon w pas] 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Skołowana Internautko [ucałował obie dłonie młodej damie] 🌼 Tak się dziwnie składa, że kocham muzykę klasyczną. Zobacz sama, przecież np. \"Walc cesarski\" czy \"Am schönen baluen Donau\" Straussa jest rozpoznawalny do dziś, tak samo tango \"La Cumparsita\". Ta muzyka naprawdę łagodzi obyczaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kiedyś spróbujemy zrobić potańcówkę przy muzyce jaką przentowali panowie z Glenn Miller Orchestra? Jesteś za? Jest tyle pięknej muzyki do tańca (i do słuchania też) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lata kiedy królował swing należą już do przeszłości. A szkoda. Wtedy też zwracano uwagę na strój, gestukulację, sposób wysławiania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wspaniali rozmówcy! 🌻🌻 Maxim, za wczorajszy wieczór pełen tych jakże niesamowitych doznań należy Ci się ode mnie nie tylko ukłon, ale i 😘. Twój czar i urok był nie do prześcigniecia. Jeszcze raz dziękuję, za te wirtualne piruety. :D ❤️ Maxim - muzyka Glenn\'a Miller\'a jest jedną z mych ulubionych, szkoda, ze tak szybko skńczył życie.:(. Mógł jeszcze wiele skomponować. Swoja droga kazda muzuka mnie pociaga, kocham wssystko co piękne i nie ważne czy jest to współczesna czy ta starsza, popularna czy klasyczna, musi miec w sobie to COŚ. Skołowana, powiem Ci w sekrecie,,Jak tańczyć to tylko z Maximem\". Daj się porwać w wir tańca. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×