Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

hmmmm gdybym sie miał porównać to chyba do delfina :) moge sie całymi godzinami wpatrywać w TV w ich igraszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj znam te skorpionki, oj znam. Zadziorne z Was istotki i rozkochujecie w sobie wszystkie rybki i raczki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie wszystkie mają to szczescie :O rozkochiwać moze tak ale by zostać pokochanym ? z tym już gorzej :(..... wiesz ile lat czekałem by by usłyszec Kocham Cie?...długo...bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obawiaj się nie jestem ryba piraniaa, tylko złota rybką =- lubie spełniać życzenia, tych co daruja mi życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nawet gdybys powiedziala ze jesteś piranią :) nigdy bym w to nie uwierzył;)..znam sie na ludziach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie potrzebuja miłości i prawdziwych uczuć, chcą być pożadani tak jak ryby potrzebuja wody. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisssska
to prawda:) kochac i byc kochanym czuc i słyszec dawac i otrzymywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż kiedys tak powiedział, ale to było dawno temu. Parę dni temu, kiedy mnie spotkał popwiedział, że byłam najwsopanialsza z kobiet kjakie spotkał i jakie miał. Ot i cały mój smutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego trzymam sie swego szczescia ze wszystkich sił niczym dziecko spudnicy matczynej choć zdaje sobie sprawe ze miłość jak motyl: trzymasz za lekko -odleci za mocno -umrze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noaszku, dobrze robisz! Kochaj, ofiarowuj miłość i pielęgnuj ją od zalązka, aowa miłość odwzajemni Ci tym samym. Razem pokonacie wszelkie trudy. Życzę tego z całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj melisssska >>> masz racje dawać i brać ... wazne jest by mieć kogoś kto bedzie chcał brać jesli czujesz ze masz wiele do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Violu :) staramy sie jak mozemy i wiesz jest nas dla siebie wiecej mimo odległości niz niektórzy mogą siebie dać sobie w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisssska
30.09] 17:56 pieknie powiedziane:) Tak dawac i brac, by ukichaby tez mogl dawac i by nie czuł smutek, ze jego daru sie nie chce. To piekne dawac i kochac:) Ja mam taka osobke:) Ty tez masz:) I trzeba trzymac :) mocno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pieprze co to za składnia :O ale mysle ze Ci co chca bedą wiedzieli co miałem na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisssska
30.09] 18:04 zgadzam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakże Ci zazdroszczę........ Ale nie tak chorobliwie. :) To taka zazdrość, która życzy szczęścia i jeszcze wiecej miłości. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisssska
zrozumieli i to jest wazne:) Miłosc wazna ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisssska
wiem wiem:) Ale ty tez miłosny szczesciarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to racja:) i wiecie co uwazam sie za najwiekszego szczesciarza na swiecie nawet Rockefeler z majątkiem nie ma tego co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×