Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Jako że temat jest o miłości to może przypomnę fragment tekstu Mickiewicza znanego dzięki pięknemu wykonaniu przez Marka Grechutę Gdy cię nie widzę, nie wdycham, nie płaczę, Nie traczmysłów gdy cię zobaczę; Jednakże gdy cię długo nie oglądam, Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam I tęskniąc sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, a juz miałam lecieć pierwszej pomocy udzielać, ale jak widzę nie trzeba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, muszę już iść i przytulić się do swojego jaśka. :) Spokojnej nocy i miłych snów Maximie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Jeszcze tylko wiersz o biednym sercu.:) Jednego serca! tak mało! tak mało, Jednego serca trzeba mi na ziemi! Coby przy mojem miłością zadrżało: A byłbym cichym pomiędzy cichemi... Jedynych ust trzeba! skąd bym wieczność całą Pił napój szczęścia ustami mojemi, I oczu dwoje, gdzieby, patrzył śmiało, Widząc się świętym pomiędzy świętemi. Jednego serca i rąk białych dwoje! Coby mi oczy zasłoniły moje, Bym zasnął słodko, marząc o aniele, Który mnie niesie w objęciach nieba... Jednego serca! tak mało mi trzeba, A jednak widzę, że żądam za wiele! Adam Asnyk Miłych snów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baczyński to jeden z niewielu poetów, którego wiersze porusza nawet mnie... O nieba płynnych pogód, o ptaki, o natchnienia. Nie wydeptana ziemia, nie wyśpiewane Bogu te drzewa, te kaskady iskier, ten oddech nieba, w ramionach jak w kolebach zamknięty. Jak cokoły drzewa z szumem na poły; serca jak dzbany łaski, takie serca jak gwiazdki, takie oczu obłoki, taki lot - za wysoki. Słońce, słońce w ramionach czy twego ciała kryształ pełen owoców białych, gdzie zdrój zielony tryska, gdzie oczy miękkie w mroku tak pół mnie, a pół Bogu. Twych kroków korowody w urojonych alejach, twe odbicia u wody jak w pragnieniach, w nadziejach. Twoje usta u źródeł to syte, to znów głodne, i twój śmiech, i płakanie nie odpłynie, zostanie. Uniosę je, przeniosę jak ramionami - głosem, w czas daleki, wysoko, w obcowanie obłokom. .................. Pamiętam jak to śpiewała Elżbieta Adamiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwólcie, że zadam Wam wszystkim małe zadania, jako przerywnik błogiego stanu uwielbienia. Które zdanie jest prawdziwe: 2006 - 1966 = dużo 2006 - 1966 = mało a może 2006 - 1966 = w sam raz Violu, nie myśl, że mam tylko Ciebie na myśli. Ten problem dotyczy chyba wszystkich, którzy tu zaglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Ziz... myślę że 2006 - 1966 = 40 to tyle... ile być powinno. to tyle ile musi być... i tyle ile jest. Nie ma sensu mówić czy to dużo czy mało, bo zbyt wiele nie wiadomych ;) ot jak w życiu "Ktoś" powiedział - "daj mi punkt podparcia i wystarczająco długie ramię... " ;) .... I ja powiem "daj mi punkt odniesienia a odpowiem Ci na Twoje pytanie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Witaj Opolanko ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są ludzie, ktorzy chca żyć pełnią zycia i chwała im za to! a oto pewna mądrośc o próżnośći: \"Pełnia zycia sprzyja próżności, jej brak czyni zycie próżnym\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
kiedy się analizuje "mądrości ludowe" czy przysłowia.. lub cytaty... można do wielu ciekawych wniosków dojść :) Opolanko ... Ty - i parę inych osób tu bywających - często cytatami operująca ... ;) .... zadziwiasz mnie :) co do próżności ... wiele racji w tym cytacie - tak myśclę... ale wszak człowiek z samymi zaletami nie do wytrzymania jest ponoć... a i faktem jest że niektóre wady w zalety obrócić można - co więcej niektóre same się nimi stają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie dotarłam do domku i oczywiscie na forum:-) milo, ze nie zapominasz o topiku ..kiedys czarny:-) opolanko, podkręcasz tematy do ew. dyskusji, to fajnie a jak nas znajdują panowie na poziomie? ziz, jestes on czy ona? odebrałes/łaś nasze panie jako zarozumiałe? to spory błąd! a jesli mowa o zachowaniach panów na poziomie, mam pytanie: - czy poznanie interesującej kobiety jest dla Was inspiracją? - jak dalece macie swiadomość tego, ze jesteście na poziomie nas, kobiety, intreresuje bardziej poziom jaki reprezentujecie w relacjach z nami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zizy
A która z pań tu piszących jest nieciekawa i próżna, małostkowa i nieinteligentna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zizy
Ziz - odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziz Zadanie , jakie nam zadałaś/łeś ma pewnie jakiś Tobie tylko znany cel. Jestem ciekawa - jaki? Uchyl rąbka tajemnicy. :) Jeśli chodzi o mój wiek, to sadzę, że jest on w sam raz. Nic dodać, nic ująć. Podyskutować mogę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Violu, Maximie:-) Widać czytają nas ludzie róznie zapatrujacy sie na kobiety:-) Jestes Violu bardzo radosna i :-) czytając Ciebie ma się wrazenie rozmowy prowadzonej bezposrednio, na zywo - to Twoja duza zaleta:-) Swietnie, ze tak witalna osoba jest stałą bywalczynią tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak....z wielkim usmiechem :)..... a gdzie buziaczek dla mnie :O ?????? Witaj Violu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie obydwoje rybkami zodiakalnymi podobnie jak moj syn:-) zauwazam dużą wrazliwosc Violu i u Ciebie i u Maxima macie pojemne serducha/otwarte na miłość/ zapewne reagujecie rowniez bardzo zywo na krzywdę tak, jestescie nie banalni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola1966
Teraz to ja czerwona jestem jak buraczek :) Dziękuję za miłe słówka. Skołowana Dla Ciebie bukiet jesiennych 🌻🌻🌻 z mego ogródka cmok cmok cmok Noaszku jakżebym mogła Ciebie nie uściskać, posłać milionów całusków? Dla Ciebie 😘😘😘😘 Maxim, witaj Bratnia duszyczko: 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziekuje Violu {kwiat] ... żałuje ze wczoraj nie mogłem z wami posiedzieć choć słyszałem jak mnie wołasz ;)ale miałem troche pracy w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×