Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość rysiek421
Podołam ,podołam jezeli nie to wesprę się kosturkiem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, powtarzam. Organizujemy ekspedycję odkrywczą. Będziemy odkrywać nasze marzenia, nadzieje i pragnienia. No i najważniejsze cena. Ale tego nie będę już powtarzał. Zgłosiły się do tej pory: 1. skołowana internautka 2. Viola 1966 3. o p o l a n k a Jako obserwatorzy. 1. Ryszard 2. Noah.. (nie wiem czy z dwoma, czy z trzema ... kropeczkami) Trochę nas mało, a wyprawa daleka, bo mielismy lecieć na wyspy, których nie ma. Trudno mi będzie przekonać moich lotników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi się trudno. Odkładamy nasz wyjazd na przyszły tydzień. Ogłaszam więc wszem i wobec, że wyjaz O D W O Ł A N Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Ciekawa jestem tych nowych miejsc, więc jeśli nie będę stanowiła zbytniego balastu, to proszę i mnie do listy dopisać. ;) Chyba zdążyłam przed północą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwatrorzy, tzn. bez prawa głosu. mogą tylko patrzeć. nie będziemy ich słuchać kiedy będą mówili o swoich pragnieniach. Najważniejsze tutaj jesteście Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
To miał być rzut na taśmę, a tu.... wyjazd odwołany! 😭 Biednemu zawsze wiatr w oczy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysłałem o min. czterech. z kobietą właśnie tyle będzie, ale decyzja podjęta. Jedziemy w przyszłym tygodniu. Lotnicy już uciekli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziz, nasza wycieczka trwa juz od 16 wrzesnia narzekałysmy od czasu do czasu na brak męskich rozmowcow mamy stałych bywalcow bardzo symaptycznych i nie stanowiących zagrozenia, a wręcz wspaniale nam sekundujących czy Ty tez chcesz do nich nalezec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadą 1. skołowana internautka 2. Viola 1966 3. o p o l a n k a 4. kobieta .... Jako obserwatorzy. 1. Ryszard 2. Noah.. (nie wiem czy z dwoma, czy z trzema ... kropeczkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Internautko, właśnie próbuję dociec usilnie co nas czeka. :P Ale jak widzisz, Ziz potrzyma nas jeszcze w niepewności do przyszłego tygodnia. To jest własnie zagrywka psychologiczna z jego strony. Najpierw kusi, rozpala zmysły, a za chwilę lekko odpycha, żeby wzniecić w nas większe zainteresowanie. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie wycieczka w wycieczce. Taki mały wybuch, przerywnik, rozprostowanie kości, przerwa na wysłanie sms\'a z tekstem \"jak bardzo Ciebie kocham\". Szybko się rozpali i szybko zgaśnie, ale to nie znaczy, że zniknie. Zapałki będziemy mieli zawsze w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skołowana ... dlaczego wątpisz, dlaczego posądzasz mnie o chęć manipulowania Wami. tak nie jest. obiecuję. uwierzycie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Ziz postaramy się uwierzyć w Twe czyste intencje. ;) Więc głowa do góry. Powiedz jeszcze kiedy ta wycieczka ma się odbyć żebym nie zaspała znowu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie. Ślę Wam całuski😘😘😘 prosto w noski: Kobieto, Skołowana, Opolanko, Noaszku, Maximie, Kiedyś czarny, Całkiem czarny, Rysiu i oczywiście Tobie Ziz. ..................Ziz daję Ci wielki kredyt zaufania, bo dobrze Ci patrzy z oczu - nicka ;).......................Nie zawiedź mnie:) .....................Please........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups..... No jeśli u Was za oknem świeci słonko i odajecie sie błogiemu leniuchowaniu na łonie natury to wybaczam Wam waszą nieobecność.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Witam wszystkich ale leje deszczysko wstrętne .Świeciło słonko było miło teraz za oknem ,, gastronomia".Wpadam w dekadentyzm ,chba włączę słoneczko:0 a wcześniej wezmę sie za prace lekkie ,miłe i spokojne czyli szczotka,ściera i wiadro działa to bardzo anty-depreskowo a może alergie do czystej podłogi miną:).Tyle jest sztucznych instrumentów może już ktos ,gdzieś ogłosił ,że jest samosprzatajaca scierka do podłogi:0.Idęęęęęę mam do posadzenia irysy biedne kwiatki od wczorj męczą sie w skrzynce przed domem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Zacytuję Wam co J.L.Wisniewski/Smotność w sieci/powiedział w wywiadzie dla pewnego dziennika na temat swojego stosunku do kobiet: \"Myslę, ze cenię kobiety za ich delikatność, za to, ze potrafią płakać w tych momentach, gdy i mi się chce płakać, a brakuje mi odwagi, za mądrość, która mimo szaleńczego pospiechu codzienności zatrzymuje ich uwagę na uczuciach i na przeżyciach, za to, że emocjonalnie są lepszą częścią ludzkości, będąc intelektualnie nie gorszą. Także za to, że muszą żyć w świecie, który ich dwa razy lepszą pracę ocenia tylko w połowie tak wysoko jak pracę mężczyzn...Myślę, ze kobiety mają więcej do powiedzenia. I przeważnie mówią o sprawach najważniejszych ze skromnością i empatią dla słuchającego.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×