Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

witaj wesoła, skołowana internautko intryguje mi jedna sprawa. powiedz mi, czy Twój ex, jak przychodzi do Ciebie, to zawsze sprawdza dostępność stron erotycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może coś z innej beczki. 1. Atlantis 2. Guitar tango 3. Theme for young lovers 4. Dance on 5. Foot tapper Oczywiście gra The Shadows :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Witaj Internautko! :D Aleś się rozśpiewała i roztańczyła, aż miło popatrzeć. :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Dołączam do Ciebie, zawsze to we dwie (dwoje) ;) raźniej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Niech sobie myślą, co chcą, to nie jest ważne. Cieszę się, że masz świetny humorek, może ... i mnie się udzieli choć trochę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Mój humor nie jest najlepszy, poczułam dzisiaj jakiś dziwny bezsens wszystkiego. To chyba jesienna chandra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Może i masz rację. Zmrazłaś? Byłaś na jesienny spacerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Internautko to juz rozumiem skąd ten ziąb. Też trzymaj się cieplutko. Miłego wieczoru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam podsunąłem do posłuchania The Shadows, a sam słucham jak Cristian Ferras genialnie gra koncert skrzypcowy Sibeliusa a towarzyszeniem Orkiestry Flharmonii z Filadefi [oblizuje się uszami]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja piszę. Jak B. Jones. Same literówki. Przepraszam. Ten skrzypek to Christian Ferras, oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytała, pośmiałam się, powzdychałam, powspominałam, zamyśliłam i westchnęłam. Tak bardzo dzisiaj do Was tęskniłam...... Niestety proza życia belfra..........:O Szkoda, że wiecej osób dzisiaj nie zajrzałon na nasza stronkę. :(. Może jutro bedzie lepiej.....Nadzieja matką .........................;) Ale po owocnej lekturz, jaka Skołowana uczyniłaś 😘;) 🌻 bedę miała równie owocne sny. Czego Wam, moi mili, życzę z całego serca. Pozdrawiam i ślę ]kiss] Kobietko -głowa do góry, należy czasem uśmiechać się do swych marzeń 😘🌻 Skołowana - śmiej sie, tryskaj humorem - to najlepsze lekarstwo na życie.🌻😘 Maxim - czy jest jakas muzyka, której nie znasz? Podziwiam niezmiernie 🌻 Ryś - kup, tę klawiature i pisz, pisz, pisz - oczywiście u nas :D:D:D Ziz - Ty naprawde kochasz kobiety. ❤️ Noah - a gdzie Ty bywasz? Mimo wszystko 😘 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................K
Pustka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skołowana internautka ... tak mi się wydaje, ale chyba potwierdziłaś moją tezę. Wiśniewski traktuje kobietę i mężczyznę, jak zjawisko fizyko chemiczne. Natomiast opisywane przez niego romanse są wnikliwą analizą przypadków praw chemii. Trudno jest mu rozdzielić pisanie powieści od swojej pracy. Cały czas wspomina, że jest doktorem hab chemii. Tak, jakby się tym upajał. A dla mnie to jest zwykła praca, tak, jak każda inna. Czy będąc szefem piekarni muszę porównywać ognisty związek miłości do pieczenia bułki sezamowej przez pijanego piekarza. Powiedz mi na uszko, uczysz chemii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z radością kolejny dzień:D naturalnie witam sie rowniez z Wami:D ziz, troche ryzykujesz podkładając swoje uszko do mojego szeptu ;) a co do pytania to - nie jestem chemiczką ,za umysł mam praktyczny:D kręci mnie psychologia i granie ludziom na nosie gdy sie o to proszą:D! przepadam za kontaktami z ludźmi i rozmowami!:D jeszcze coś?:D no i lubię panów na poziomie, a ich poziom oceniam według własnego szablonu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×