Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Witajcie mili internauci, poszukujący przyjaźni w sieci :O. A buziaczki i tak Wam poślę, bo chcę 😘😘😘 Noaszku, oke\'y. Przeprosiny przyjęte, a teraz casłuski 😘😘:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziz 😘 za słowa ,,emocji, tej babskiej indywidualności, tego ognia, który spotykam w oczach kobiet, nieprzewidywalnosci i falowania pomiedzy skrajnościami\". :D Znasz sie na kobietach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim - dla Ciebie 😘 na przywitanie. Zdumiewasz mnie róznorodnością zajęć jakie prowadzisz z dzieciakami. Podziwiam Cię. Dla Ciebie ❤️ w nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[spiekł gigantycznego raka] Kocham tę trudną robotę. Wierz mi, to naprawwdę daje satysfakcję. Niejednokrotnie już miałem zamiar rzucić to w diabły, jednak ciągnie mnie do nauczania jak wilka do lasu... Za oknem pokazało się słońce, ptaki świergolą.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) piszesz ziz o przewidywalnym ciągu zachowań, ktore nie porywają... racja, ale np. pożądanie to nic innego jak chemia; moc endorfin-związków heroinowo-morfinowych, a gdy się zakochujemy to mamy w sobie fenyloetyloaminę, bardzo pobudzone receptory kokainy i jestesmy na hormonie stresu czyli na adrenalinie i na kortyzolu te mądrości podał w cytowanym wczesniej wywiadzie Wisniewski, doktor habilitowany chemii.:) \"Cały czas jesteśmy na tej pieknie złej chemii- złej, bo powoduje, że ludzie nie zyją normalnie.Pięknej, bo dostarcza niesamowitych przezyc.\"/J.W/ Nie czytałam \"Samotnosci w sieci\" , nie oglądałam filmu bo mam własne przemyslenia i doswiadczenia związane z kontaktami z ludźmi poznanymi w sieci. Jestem wdzięczna losowi, ze mogę zyc w czasach internetu bo dzięki temu moje zycie się bardzo ozywiło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie tematu
Czyżbyście nie chcieli już rozmawiać ze sobą? No ludzie, tacy mili jesteście i bardzo interesujący a zarazem nieprzewidywalni. Piszcie znowu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie tematu
upu upu upu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie tematu
A gdzie nasze przemiłe Panie? No gdzie? Topik bez nich to nie ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Przypomina mi się film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie tematu
Jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Tak ,film ,,Sexmisja"iiiiiii zadnej tam chemi w ostatnich sekwencjach nie było ,tylko,, aco ja będ Ci tłumaczył""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie tematu
:D:D:D:D i o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
kalwiatura umiera ,znów 35zetów trzeba wydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Skołowana ale mnie podniosłas na duchu z tym wykładem teraz cały czas analizuje czego było we mnie zaduzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×