Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

U Ciebie tylko budynek i dzielnica, a u mnie? Prawie każdy, to jakiś znajomy. :D Jednak wiele kobiet, choć wiedzą, że na jakis czas będą na językach plotkarzy, podejmuje decyzję o rozstaniu. W końcy zycie mamy tylko jedno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Wstawać pora ile to mozna leżeć ,chyba ,że panie mają masć na odlezyny to do 12 w łózeczku mozna prostować szkielet.Skołowana ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii z tym ciepełkiem, bo coś ostatnio zamykaja tam u Ciebie wszystkich a jak wielki Łoserchłop dopatrzy się i zamknie węgiel w ciepłowni (UBEZPIECZONY?), to serce gorące lewicy nie ogrzeje i będziesz zębami dzwoniła jak telefon:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kto wszedł i raczy się juz rankiem \"FACETAMI....\":D Rysiu, czy ja Ci wypominam gdzie mieszkasz łobuziaku!? Tak czy inaczej to miłe, ze przy okazji wpadki barona myslisz o mnie:D Baron zwala winę na kobiety twierdząc, ze to one go wrobiły Tak to juz z Wami, FACETAMI jest, jak przyjdzie co do czego!!!! Wrzuć jakis temacik, ktory ozywi to forum w ciagu dnia, bo wieczorkiem i nocą jakoś sił nam nie staje do dysput. Masz cięty język, bystre spojrzenie i jestes doswiadczonym FACETEM - zatem do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Szczegónie uradował mnie fakt powrotu Violi Wspominacie plotkowanie na tematy innych ludzi, a mniw w zwązku z tym przypomniał się stary wierszyk :) Przyszła gąska do kaczuszki, Obgadały kurze nóżki. Do indyczki przyszła kurka, Obgadały kacze piórka. Przyszła kaczka do perliczki, Obgadały dziób indyczki. Kaczka kaczce wykwakała, Co gęś o niej nagęgała. Na to rzekła gęś, że kaczka Jest złodziejka i pijaczka. O indyczce zaś pantarka Powiedziała, że plotkarka. Teraz bójka wśród podwórka, Że aż lecą barwne piórka. ......................... A pamiętacie jak w operze \"Cyrulik sewilski\" Don Basilio śpiewa arię o plotce? Po mnie plotki najczęsciej spływały jak woda po kaczce, czasem tylko reagowałem mówiąc do plotkarzy , że mają nieświeże wiadomości na mój temat i niech powiedzą coś nowego, bo stare plotki już mi się przejadły :) Pozdrawiam serdecznie. Miejmy plotkarzy i plotki we właściwym miejscu (wiecie w czym) :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximku, nareszcie:) o tak ploteczki , ploteczki... kiedys pracowałam z samymi panami i wiem cos o tym, hi,hi potrafili tez zagadywac wprost gdy ciekawosc ich podgryzała trzeba Wam FACETOM przyznać, że nie robicie problemu z głupstw i nawet gdy macie między sobą mocne zatargi to szybko przechodzicie z tym do porządku dziennego macie jeszcze więcej zalet no i ten Wasz nieodparty urok....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Inetrnautko, witaj Maximie, witaj Ryśku. :) Tak smacznie się spało, a tu jakieś krzyki z rana. ;) Ryśku, czy Ty spać nie możesz? :D Internautko, topik o zmianie kolorów zniknął, a właściwie włączono go do topiku o propozycji zmina na kafe. Chyba trudno będzie w tamtym miejscu zebrać wystarczającą ilość głosów poparcia. Maximie, świetny wierszyk, doskonale oddaje obrazek środwiska plotkarskiego. :D Mamy mieć plotki i plotkarzy we właściwym miejscu? Już się tam dla nich miejsce znalazło. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kobieto:):) czułam:), ze się zjawisz po słodkim przebudzeniu:) jestes jeszcze w domku/ chyba zwolnienie lek/,więc będziemy sobie gaworzyc- oczywiscie o panach:D Maxim, a Ty racz nas trafnymi wersetami , ktore jednoczesnie powodują wspomnienia.... Rysiu, czekamy na jakąś ciekawą opowiastkę z ...no wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, jeszcze kilka dni posiedzę w domu bo dość mocno się przeziębiłam. Przynajmniej się wyśpię do woli, a i komputer z rana jest wolny. :D Mówisz, abyśmy o Panach porozmawiały? ;) To zacznę. Panowie, którzy tu zagladają są bardzo mili i elokwentni, jednak ... mają małą wadę - mało piszą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takiego spotkałam, ale w końcu wybaczać przestałam. Bo każda cierpliwość się kiedyś kończy, nawet anielska :-) Jeśli pozwolicie się włączyć do dyskusji, oczywiście :-) Dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ten typ kogoś mi przypomina. Jednak wybaczanie było do czasu i w tę udawaną skruchę przestałam wierzyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci :-) Taki typ jest o tyle niebezpieczny, że pełen wdzięku. I taki bezradny wobec siebie. Rozbrajające. Ale ja wolę ludzi z charakterem :-) Kobieto, czasami zachowuje się tak facet zagubiony. Gorzej, kiedy jest po prostu leniwy i nad sobą nie pracuje. Nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlito, że pełen wdzięku, to prawda. Przez otoczenie jest bardzo lubiany. Jednak życie pod jednym dachem z takim osobnikiem jest trudne. Chcesz ufać, wierzyć, jednak nie możesz być niczego pewna. Taki typ mężczyzny najpierw okazuje tak głęboką skruchę, że gotowa jesteś o wszystkim zapomnieć, a za chwilę Ciebie obarcza swoimi winami. Funduje Ci niezłą huśtawkę emocjonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden skruszały Pan się juz pojawił. Witaj Aborygeninie, brawa za odwagę. :D Czy pojawią się i inni, którzy chyba też powinni okazać pewną skruchę? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×