Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

To zapewne nałóg Atlantis, też zaglądam za każdym razem jak przechodzę obok kompa... to silniejsze ode mnie ;) Zaczynam rozumieć stare babki które ciągle w oknach siedzą i interesują sie za nadto tym co u kogo słychać hihihih Też się ciekawska robię. Czy to starość nadchodzi? ;) oooo ja też chcę Jana!!! Jasieńku gdzie Ty!? Uciekłeś? Jak mogłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to juz pomarzyć nie można? ;) a Adasiek jest cool ;) Wogóle mamy wspaniałych Panów na tym topiku :) Tylko że coś zapominają o nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide robic obiadek ......mniam mniam mniam .......wreszcie uporalem sie ze wszystkim na dzisiaj ..........:-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivan... panowie pewnie są mniej sentymentalni i.... wierni.... :) Stąd te zaniedbania... :P Abby.... OK, może być Adasiek, ale Ty wirtualny jesteś przecież !! A tu trzeba faceta z krwi i kości..:D Musi mieć wszystko na swoim miejscu..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihiih Abby napewno ma wszystko na swoim miejscu :D :D :D Zgadłam Adaśku? :D Tylko no własnie, z tą niedogodnością że jest wirtualny :P To jak Atlantis, wrzucasz ten temacik o Janie na kefe? Jeśli tak, to ja sie pod nim też podpiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz mrok, niebko w kolorze szaro-burym z odcieniem rudego zrobiło mi sie nostalgicznie, melancholijnie... popijam sobie wytrawne , czerwone winko i mam erotyczne mysli:D a co u Was słychać moi mili?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie słychać to, że mój utalentowany artystycznie syn zrobił mi małą sesję fotograficzną... :) Było zapotrzebowanie na zdjęcia i sprawił się na piątkę :) Zaskoczenie totalne tym bardziej, że fotogenicznośc z mojej strony żadna ... Nie wiem jak on to robi, ale kobiety w jego obiektywie mają duszę... Tak też jest w przypadku innych osób, które fotografuje... A teraz popijam kawę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no no no no
to kobietki sobie fotki przesyłają...... potem zazdrośc nastąpi......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zazdrość o co? Zresztą to takie niskie uczucie... :( vivian... zaraz :) Mam nadzieję na jakiś rewanż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm jestem marzycielka wiec nie sprawiło mi to najmniejszego problemu.... a teraz... NIECH SIE SPEłNI!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivian... trzask, prask i.... spełnione !!! :D:D internautko.... może namówimy innych? Na przykład Ktosia, który pisał o zazdrości..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no no no no
pewnie Wam powysyłam swe fotki - nie mam się czego wstydzić, a i chętnie się pochwalę swym ciałem..........:P:P:P:P:P:P Może którejś z Was się spodobam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no no no no
No to ciekawe Internautko Skołowana co piszesz - ja bywałem tutaj wcześniej. Może? Nie! nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no no no no
Swoja drogą jestem wolnym facetem, który uwielbia wychodzić poza net - myślałem, że ten temat właśnie o tym mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×