Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość rysiek 421
Witam wszystkich spiących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Ziarenka lnu są bardzo dobre na bioderka ,zwłaszcza szczupłe po 2 miesiącach robia się takie kształtne i .pulchne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️🖐️🖐️ wiesz Ryaiu kloniku .......kochanego cialka ...kochanej osobki ...nigdy nie za malo hahahhahahhahahaahahahahahahahaah takie mieciutkie ....pulchniutkie......przyjemne w dotyku hahahahahahhahah pozdrowienia dla wszystkich ....w piekny poniedziałkowy poranek .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Miałem traumatyczne doświadczenia z ......pieknymi i pulchnymi, teraz nad to przekładam jednak ..............szkieletory,moze troche gniotą ale a zawsze sympatyczniejsze jak się nachmurzą , niż wsciekła pulchniutka.>)>)>)>) .Wieczorem film o poniedziałku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahh czyzby waga ciezka ....byla w ruchu ....bezwladnym hahahahh i cie troszeczke poturbowala .hahahhahahahhah fakt ...lepiej dostac ....od lekkiej ..jak od ciezkiej ...ha sila czasami jest wprost proporcjonalna do wypadkowej ciezaru hahaahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy się zachowujecie
!!!!!!!!!!!!!!!! Zero szacunku dla kobiet! Waga ciężka !! Jak ktos jest pulchny to już gorszy?? Jaja sobie robicie??? Popatrzcie na siebie ! Wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik schodzi na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprzyklad szanuje wszystkie Panie ....kazdej wagi ....i rasy ......lubie ludzi ...inteligentnych ...samodzielnie myslacych ( tak to nazwijmy ) .....strasznie nie lubie wulgarnego zachowania ......tepie to strasznie .....a mowienie o ciezkiej wadze....jesli ktos ...nie ma problemow psychicznych na ten temat przymnie to w sposob wesoly i zrozumialy ......o mnie nie takie rzeczy niektorzy wygaduja ....i jakos to przyjmuje w sposob zrozumialy i poczuciem humoru :-p.....to tak krotko ...odpowiedz na niektore pytania ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat :\"A nie tak, jak tu, wszyscy schowani w swoich domach, w ciemności głębokiej i przepastnej, w szumie sennych myśli, powtarzamy, powtarzamy, powtarzamy... ... to, co setki razy już mówione, tyle razy. I uczmy się, tak, słychać wszędzie, bo inaczej... no! I wtedy się nie uda, więc lepiej... tak. Pamiętajcie. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Tak to jest jak ktoś przedkłada salę gimnastyczną nad Makłowicza recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Skołowana ,nie jestem takim wielkim estetą ale gdy po 4 m-cach, widac przeróżne wałeczki i fałdeczki i pani jest juz swięcie przekonana ,że musi mi się podobać bo bo innej gwiazdy nie śmie byc na tym ziemskim padole a dodać do tego jeszcze trzeba swoje mniemanie o pozycji zawodowej i społecznej.Wychodzi z tego osoba której wydaje sie ,że kazdy osobnik męski musi ulec jej powabowi i wdziękowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Jak ktos jest pulchny to wcale nie jest gorszy ,tylko podjadając sobie niech zamknie oczęta i pomysli o biednych dzieciach w Afryce ,które kładą sie spać z pustymi brzuszkami (wielkimi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo pouczajace Rysiu:) ja jestem zdania, ze nalezy odpowiednio dobierac sobie towarzystwo i w stosunku do intelektu/wrazliwosci/ i ciała czyzby ta Pani poleciała na Ciebie i musiałes ją wybrać? jej zarozumialstwo było głęboko ukryte? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Witam popołudniowa pora. No nie wiem czy waga ciala powinna byc az tak skrupulatnie oceniana jak to rysio poczynił .............ale widocznie wydaje mu sie ze przystoi panu na poziomie mnie to akurat mowiąc młodziezowym językiem "wisi" J auważam że wszyscy ludzie mogą byc dobrzy fajni zabawni bez wzgledu na wygląd zewnętrzny ake to moje skromne zdanie, Pozdrawiam panie i panow🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jedyna
Lubiąca wygłupy - spodobało mi się to co napisałaś Rysiu - no cóż, nie dość , że samiec z ciebie wychodzi to jeszcze szowinista i wielbiciel wieszaków - na szczęście nie jesteś w mym guście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jedyna
Fakt - temat jakoby ku dnu się chylił :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jedyna
Niektórzy swą erudycją chcą przykryć swe wady i niechęć ku innym ludziom. Nie widać na tym topiku wzajemnej, aczkolwiek szczerej życzliwości , czytaj niezakamuflowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko... może rozwiniesz temat życzliwości? Ktoś tu niedawno napisał coś o zazdrości i takie tam inne farmazony..:D Może rzucisz jakieś konkrety? Rysiek... Na arenie wśród gladiatorów jako Cezar nie miałabym dla Ciebie litości... Rozczarowujesz chłopie ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Oberwało mi się:(:(:(:(, tak macie rację ale chyba w histori to zawsze byłem Brutusem.Szzzzzzzzzzzzowinizm tak wyszedł ze mnie , tak jak wychodzi z pań które spotykają się z facetami poza netem .Kobiecie przystoi i wypada faceta wychodzącego poza net ocenić od ; obuwia(stan czystości)po czuprynę,zlosliwe komentarze l ub kąsliwe uwagi są wtedy odbierane jak coś oczywistego i wymieniane przy ironicznym usmieszku.Napisz tylko cos co by się nie spodobało jednej pani z całej populacji ludzkiego gatunku jesteś rzucany lwom na pozarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jedyna
Atlantis, ja nie będę tutaj pisać o zazdrości, bo po co mam sie odnosić do czyichś słów. Jednak nadal sądzę, że z tego topiku znikła ta prawdziwa zabawa i spontaniczna wymiana myśli. Nie zawsze popisywanie się swą inteligencją, oczytaniem przynosi oczekiwane efekty. Aczkolwiek każde z Was , ostatnio tu piszących, właśnie to czyni. Rysiu - dobrze sadzę - dostałeś źle oceniony i stąd Twe rozczarowanie kobietami. Te wieszaczki to zazwyczaj nie kobiety lecz dziewczynki, małotetnie w dodatku - one nie patrzą na brudne buty lecz na grubość portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -D -D -D -D -D -D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzanisz matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jedyna
Sądzę, że jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmialem sie jak nigdy ....niektorzy boja sie wystepowac pod swoim nickiem ....aby inni nie posadzili ich o cos.....hahahhhhahahah smiech to zdrowei hahhahahhahahh coraz bardziej niektore osoby przekonuja mnie o czyms.......a o czym to kiedys napisze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jedyna
Aborygenin - ja piszę pod swoim nickiem już dosyć długo i nie muszę pisać pod innymi, bo poco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Ło,matko....ja o chlebie Ty o dżemie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Pytała mnie się skołowana kiedys o jakąś historyjkę z zycia,opowiedziałem w wielkim skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×