Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

pogaworzcie dziewczyny z Włodkiem, a ja spróbuje wywołac panów z przeszłości:D topiku: Noah, całkiem czarny nick, kiedys czarny, ziz, Nomad, Maxim..jeszcze ktoś? czemu juz Was nie ma z nami? a dziewczyny - dawne bywalczynie? topik wciąż trwa, a Was brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadza się Atlantis :) Tylko że ni ma nic ... moze tak ładne zdjęcia były że ktoś je przechwycił? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdrecznie i pozdrawiam 🌻 witaj vivian.....😘...i przepraszam za długą nieobecność :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już maila :) Poprostu długo szedł widocznie :) Własnie obejrzałam zdjęcia i .... super!!!! Nie tylko zdjęcia ale i to co zrobiłaś. To wcale nie głupota Atlantis :) Powodzenia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivian, mogłam wysłać gołębia, byłoby szybciej... Dziękuję :) Nomad... nic Cie nie ominęło...:) Internautko... krzycz głośniej, bo jak widzę efekty są coraz lepsze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam [cześć :D Na chwilę tylko, pozdrowić Was Wszystkich. 🌻 Coś czasu mi brakować zaczyna. :D Internautko, wiem i cieszę się, że trwa. Nie zawsze uda mi się coś napisać, ale poczytam czasami. :) Odpoczywasz, czyli skończyłaś pewnie zmagania z pędzlem i wałkiem i teraz delektujesz się nowymi kolorami. ;) Brawo! :D Wciągnijcie Włodka do rozmowy, bo ucieknie. ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nic mnie nie mineło jak słysze psy które szczekają na listonoszy którzy biegają do waszych skrzynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skołowana internautka>> szczerze troche nostalgicznie ale może choć erotycznie sie skonczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomad... hałas Cię zwabił? Czujesz, że topicowe kobitki zaczynają cos kombinować? :D Pewnie na kontrolę wpadłeś..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobieto:D oj , jeszcze nie koniec moich zmagań został mi pokoj z kuchnią do obróbki aby było bardziej \"dla oka\" pomieszczenia te tworza calośc i wzgledy estetyczne są ważne:) Włodek..nie zasnąłeś jeszcze?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis zrewanżowalam się :) Nomad, to mogę Ci życzyć stosunkowo udanej nocy? ihihih Bo ja zaraz zmykać muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś nam uciekł Włodek.... odstraszamy facetów???? Nomadku, prawda ze nie jesteśmy takie straszne? No weź powiedz ze nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę fane babki tutaj są :) Vivian i Internautka... :) :classic_cool: Nomad... a co planujesz na wieczór? :D I jak wypadła kontrola? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×