Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

ło matko... objawiasz się niczym cenzor nic w zasadzie nie wnosząc... Zamiast spróbować rozruszać towarzystwo walisz młotkiem po głowie... Chyba nie tędy droga...:) Najłatwiej krytykować niczego nie robiąc... Zresztą jak to w życiu jest czas na zabawę i jest także na zadumę... Kumasz czaczę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swoja drogą na tym topiku
powiało nudą. Gdzie ten topik sprzed paru tygodni? 😭 Dawni ludzie z tego topiku wracajcie i piszcie, bo ja nie mam czego czytać. Pisać nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Atlantis i Abb, to miło, ze wpadliscie na topik :D:D:D proponuje reagowac na czarne nicki/ Rysio z klonikiem jak na razie daje radę/ vivian , masz kontakt z Violą? jak jej serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a świstak siedzi i zawija w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka pana Janka
...............................................................?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale świstak siedzi bo Milka była konfidentem :P Witam 🖐️ 🌻 Skołowana internautko, niestety nie wiem co z Violą :( Nie trafiłam na nią ostatnio na gg . Mówicie ze topik poupada?? To musimy go troszkę rozruszać ;) Co do puszystych pań... są gusta i gusciki, wiec nie ma co generalizować. A i nie dawno przecież pisalismy ze wszystkie kobiety są piękne i atrakcyjne :D W ciągu 2 czy 3 tygodni nie mogło sie to zmienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Wyobraźcie sobie ,ze wczoraj poszedlem do kona na ,,9kompanie",flim ociekajacy krwia ale napisy sa po polsku a dialogi w języku rosyjskim>Wszystko było ach i och tylko ,ze pozostał mi jeden bilet w kieszeni pani z która się umówiłem 1-y raz nie przyszła >Tłumaczyła sie ,ze nie mogła mnie spotkac projekcja była na 21,30 i było tylko 9 osób :) ;starsze małzeństwo i kilka młodych dziewczyn:):.Ponoc mieszka obok kina i jeszcze o 21 wysyłaliśmy sobie sms-y:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
kina:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Wszystkie sa piękne i miłe i słowne poza ......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze temat wagi jest poruszany to i ja kilka słów wtrące :)dla mnie kilka kilo w jedną strone czy drugą nie robi róznicy najwazniejsza jest usmiechnieta buzia :) Moja miłość jest jak kruszynka choć twierdzi ze mogła by zgubić kilka kilo :) nio to ma mój stanowczy sprzeciw :) a zeby było smieszniej sama powtarza, ze gdybym troche przytył to nic by sie nie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiu, ważne , ze nie przestajesz w swoich działaniach randkowych:D to pani znaleziona w necie? :D jeszcze raz stwierdzam...szkoda, ze tak daleko od siebie mieszkamy miły Rysiu:D Nomad, a jak Twoja wielka miłość?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skołowana internautka dziekuje :) kobieta tak naprawde zawsze pozostaje kobietą a randeczki jej tylko w tym pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właściwie nie czekam juz na milosc bo wypaliłam w sobie zaufanie..dlatego podchodzę do relacji damsko-meskich bez egzaltacji i uniesień ludzie dojrzali/mam na mysli wolnych/ mają spore bagaze rodzinne, specyficzne uwarunkowania, zatwardziale przekonania, a po co mi wikłac się lub ocierać o to co mnie nie musi dotyczyć? dlatego na tym etapie zycia podchodzę do znajomości bardziej relaksowo ale o tym juz była mowa wczesniej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslałem ze całe uczucie sie wypaliło :O ale została odrobina zaru ....Wystarczyła chwila i wzniecilismy wielki ogień w momencie gdzie już na nic nie było nadzieji ...Bagaż ? gdy rodzi sie nowe to bagaże idą w odstawke i wszystko zaczyna sie budować od nowa, a zresztą w starych bagazach mozna znaleźć coś co moze sie przydać w budowie nowej wspaniałej miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...samo doswiadczenie zyciowe jest juz dla nas sporą korzyscią do rozwazniejszych krokow.../to tez bagaz:) ale jak mówisz , gdy dopada strzała amora:) naprawde to bardzo dobrze, ze milośc jest wciąż i wciąz bez względu na wiek ja potafię się nią naprawdę cieszyc..u innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie podnoszenie podnos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
A jak strzała okaże się bumerangiem, wróci i przewróci w głowie:):) Skolowana , uważaj na latajace bumerangi są bardzo niebezpieczne kilka razy otarłem sie o rozek takiego wirującego potwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Znajomość nowa wynalazła mnie na gygy i dostałem zaproszenie łesemesowe do kina od pani:(:),nie wiem czy się cieszyć czy plakac:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×