Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

aaaaa.... no to tak jakoby go nie było :D Fizycznie oczywiście..:P No, chyba, że Rysiu przycwałuje na swoim rumaku by porwać księżniczkę do swojej posiadłości...:D Internautko... nie myslałaś o tym? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odleglosc , to akurat pojecie wzgledne ...do mojej milej mam kawalek ...ale w niczym to nam nie przeszkadza...akurat w jej okolicy zakladam odzialik naszej firemki ...to mam po drodze...a lot .....maszynka trwa naprawde kilka minut ...wiec ....jak to moja mowi ....znow przyleciales do mnie moj mily ......hihihih pozdrowienia w mglista ciepla noc listopadowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Witam wieczorkiem🌼 Kobiety nie matrwcie sie mój tak jeżdzil 300km i jeżdzil az w końcu został:P to przeciez tylko odległośc dla milości zanika we mgle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj :-D :-D :-D pije akurat semen lini ....pijesz wacpanna skolowana ...tez ten przecudowny srodek ...dla nie wtajemniczonych ...siemie lniane hahahhahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co działa siemię? Oprócz oczywiście dolegliwości pokarmowych :P Moze to jakiś afrodyzjak?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego mialbym nie zaprosic .....czym wiecej luda tym przyjemniej hahahahahah a ja lubie sie bawic......ciekawe czy zaproszeni przyjada.....Impreza napewno odbedzie sie w Tatrach naszych pieknych ....bede musial transport zorganizowac....juz znajomy obiecal autokarek ......taki bialy ....duzy hahhah akurat zawsze z krakowa startuja ....to mowi ze bede mial po drodze ....hahahaahaahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×