Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość Peter
Jestem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi hi hi hi hi hin hi
samegłuchole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........:( a juz myślałam, że ktoś tu wejdzie i co nieco napisze. :( Czekam na jakis wpis z wielką tęsknotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę tu nudnawo- idę poczytać ksiażeczkę. Pa pa pa...... Może ktoś później tutaj zajrzy.................mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Mam nadzieje \" rzekla Vivian hihiiih Staram sie odzywac....ale nikt mnie nie slyszy hihiihhih pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Atlantis....nie wiedzialem ze masz takiego fajnego KOTA hahahhahah jak tak mozesz ........ wiedzialem ...wiedzialem teraz sie dowiedzialem ahhahahahahahahaahh usmialem sie jak nigdy hahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem miłośnikiem kotów
Uwaga! Nie przeginajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 4 piesy ...2 rotweilery i 2 kundele ....nie cierpia kotow...same strzepy z nich zostaja ...hahahhahhh futerka lataja w powietrzu ..jak pierze z kury hahaahhh .......zawsze mnie zastanawia ...jak koty wyczuwaja ...obcy teren .... ze chodza tylko za ogrodzeniem hahahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem miłośnikiem kotów
Aborygenin - już ślę na Cie swe moce nieczyste - na twe psy ma się rozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abby... jak ktoś coś na twe pieski posłał krzyknij z mocą \" Niech wróci do nadawcy zwielokrotnione!! \"... :D:D A koty są fajne, mój zachowuje sie jak pies... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby to powiedziec...juz wiele razy spotkalem sie z przeklenstwami zucanymi w moja strone ...i o dziwo odbijaja sie i wracaja do wysylajacych ....ale z wieksza sila ....... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy kiedys kota....wlasciwie kotke......dawno to bylo......tak madre zwierze bylo ...dawno takiej madrali w domu nie mielismy......ale ciezko zachorowala ....i musiala zasnac spokojnym snem wiecznym ......od tego czasu mamy tylko psy....chociaz piesy...sa w naszej rodzinie od dawna ....wogole ...psy sa w naszej rodzinie od pokolen ....zawsze byly jakies zwierzatka....koniki naprzyklad.....ale to bylo dawno....moze kiedys znowu bedziemy mieli......najwaznjejsze......ze lubimy je i sa z nami.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Wczoraj jednak na mój apel nikt z dawnego grona nie zareagował. Szkoda......................:( Pozdrowienia dla Atlanits i Aborygenin\'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Pozdrawiam wszystkich serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ,,lubiąca wygłupy"😘, gafa z niewymienieniem Ciebie do pozdrowień wynika ze sklerozy, która w tym wiekun zaczyna mnie dopadać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak ponowię swe wołanie Kobieto , Skołowana, Maxim, Noah, Kiedyś czarny, Całkiemm czarny, Ziz, Indiana...................... Proszę, odezwijcie się :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Violu :D 👄 Tak głośno wołasz, że nie sposób było nie usłyszeć. ;) :D Powiedz jak Twoje zdrówko? Czy już w porządku? :) 🌻 Pozdrowienia dla Wszystkich piszących i czytających ;) topik! :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Poszlam na Tv ale widze że pustki chyba się nikomu nie chce zbyt długo siedziec przy kompie a i dzieciaki tez odbierają dostep. A może skołowanej udało sie przekonac do wątku tematu:P i teraz juz po strachu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko 😘😘😘😘🌻🌻❤️❤️ Tak bardzo stęskniłam sie za Twym wpisem i całym topikiem. Dziękuję za troskę - moje zdrówko juz podreperowane, aczkolwiek nie obyło sie od obecności w szpitalu :O. Teraz już jest oby oby. Maxim powiedziałby, a nawet zanucił ,,....serce to najpiękniejsze słowo świata......\" i wiem, że należy o nie dbać. Przesyłam moc buziaczków w nosek. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Witam pozdrawiam kobiety i posylam pozdrowienia oby zdrowie dopisywało bo mi tez szwankuje chyba od kręgosłupa ale ..starośc nie radośc młodość nie wieczność...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Violu, bardzo się cieszę, ze serduszko uspokoiło Twoje niepokoje:) zbliza sie grudzień, który obfituje w wiele wydarzeń/ w tym moje urodzinki:D/ nasz zielona wyspa stałych bywalców, wciąż nie znajduje kompletu, a to praca, a to rodzinka, a to brak nastroju , nie pozwalaja nam się zebrać \" w kupie\" mam kilka temacikow damsko-męskich w zanadrzu , ktore moze rozbudzą dyskusję:) - ale to kiedyś:) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Witam wszystkich:),praca,obowiązki jeden wielki kierat.A za oknem mgla taka ,ze trzeba ją łopatą odgarniac:).Skołowana kiedy wydusisz z siebie,te temaciki.Pewnei bedzie juz 08,03i kwiatuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba masz za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana - witaj 😘😘🌻🌻🌻 Proszę tak jak Rysio - cóż za piękne te imię :), rzucaj temacikami. Kobietko 😘😘 Lubiąca wygłupy A nasze dawne bractwo wielbicieli bezludnej;) wyspy zapraszam do przyjaznej pogawędki. Na dobry początek obdaruje wszystkich całuskami 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
No i dalej głusza czyzby drzemki ????????????? Więc jak zwykle pozdrowionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×