Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Aborygenin, bardzo dziękuję za................. Czy moge ukraść chociaz jednego całuska? ;) W zamian oddam dwa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, hop hop . Słyszysz jak Cię głośnio wołam ? Ślę 😘😘 Maximku, odezwij się proszę:D 😘 Skołowana - czekam na nowe zadania - przesyłam 😘😘 Ziz - pamiętasz - miałes nas zabrać na te wymarzona wyspę ;) {kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie podnoszenie podnos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIOLU!!!!! mozemy sie wymienic👄...nie ma sprawy .......mam teraz tydzien wolnego...to mozemy sie wymieniac 24 godziny na dobe 7 dni w tygodniu 👄hihihiiiihihihihihihiih :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Witam wszystkich,skołowana zakończylas już remonciki,potrzebuję pędzla i ochoty do malowania garażu .Jurta to jest rozwiązanie; kobieta cały czas na oku, zadnego malowania,wilgoci zero,odkurzania jeszcze mniej,przybijania obrazków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Viola skołowana vivian no i wszyscy z tej drugiej planety:P Mars pozdrawiam;) Malowanko garazu przy takiej wilgotnosci oj rysiu chyba ze jest podgrzewany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :D Violu, słyszę Twoje wołanie, ❤️ 👄 👄 tylko czasu mi zaczyna brakować. :) Cieszę się, że z Twoim zdrówkiem już lepiej. Tak przypuszczałam, że możesz być w szpitalu. :( Dbaj o siebie Violu. :) 🌻 👄 Pozdrowienia dla Wszystkich. Będę zaglądała tutaj w wolnej chwili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Niemczyka juz nie ma:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) mi tez bardzo smutno z powodu smierci Niemczyka:(*) to postać nie do skopiowania jak wyraził się jego przyjaciel nawet nie wiedziałam, ze ur. się w tym samym dniu miesiąca co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
witajcie Czy mieliście na mysli Leona Niemczyka???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
To naprawde bardzo wielka strata ..............aktor wszech czasow dla niego 🌼🌼🌼 chyba zmienie ten nick coś w nim denerwujacego od czasow żałoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Lubiaca wyglupy ....nie zmieniaj nicka .....chociaz wesolo jest... .. Osobiscie poznalem Pana Niemczyka ...kiedys...podczas wyborow misek ...bardzo szamancki Pan ...jesli choddzi o Panie .....Panow traktowal raczej ...jakby to powiedziec......bez ogrodek hihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy. Szkoda tego wielkiego aktora. Mało kto pamięta, że częśćiej można było zobaczyć Niemczyka w filmach produkcji NRD niż naszej. Pamiętacie \"Nóż w wodzie\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
chetnie bym tu z Wami podyskutowala ale rodzinka czeka na lanie wosku Jutro postaram sie zdac relacje;) A teraz milego andrzejkowania życze paniom i panom🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
No tal..Nuż w wodzie":):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Witam wszystkich W końcu znalazlam chwilke na relacje z lania wosku. MNie wyszla swinia i tak z innego rzutu kontynent EUROAZJA Córci niedżwiadek drugiej Afryka mojemu menowi Polska i mózg a synowi nerka . Czy ktokolwiek zna odczytywanie figurek na scianie???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Od poniedziałku tracę średnio co dwa dni znajomosć netową(oby tylko netową).Chyba wyszedłem poza net i nie przejawiłem inicjatywy by, pójsc dalej.sympatyczne panie odebrały to jako afront lub czarną polewkę.Dlaczego kobieta po drugim spotkaniu chciałaby wykasować moje wszelkie listy na gygy i tlenie,o swoich nie wspomnia bo to jest temat tabu(nie ma nikogo na gygy ani tlenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Dlaczego mnie prześladuje zawsze ktos zwiazany z ,, wymiarem ''.Znam juz caly aparat którym zawiaduje Ziobro.wiem czym zajmuje sie psychopatolog,kierownik wydziału spraw nieletnich,sekretarka kancelari tajnej,prokurator , kurator sądowy:).Idę na piwo może mi przejdzie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Dlaczego mnie prześladuje zawsze ktos zwiazany z ,, wymiarem ''.Znam juz caly aparat którym zawiaduje Ziobro.wiem czym zajmuje sie psychopatolog,kierownik wydziału spraw nieletnich,sekretarka kancelari tajnej,prokurator , kurator sądowy:).Idę na piwo może mi przejdzie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Witam panie ktore w ferworze porządkow przedświatecznych zapomnialy o topiku;) A panowie chyba kaca leczą:P Abi Ty jestes od wrozenia okresl te woskowe odlewy może cos Ci mowią pisalam a andrzejki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj ....@Lubiac wyglupy ....nikogo nie ma hihiih od wrozenia jest @Atlantis ...ja jestem od komunikacji ...... (pozaziemskiej) ...i nie lecze kacka ........he he he ........kaca lecza ci ktorzy pic nie potrafia .......nawet wody ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Jak zwykle @ aby jestes z lekka zarozumiały:P no ale wszak to męska cecha;) Nie powiem że nie wiem co to kac ale miewam go tak rzadko że nie pamietam ale zdarzyc sie może. Szkoda ze nie ejstes ot tych co odczytuja to i owo zaczekam na Atlantis moze wstapi jak bedzie po drodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o co loto? :D Ktos mnie zywał??? Bzyyyyyyyyyyy... to szum mojego silnika przy miotle;) Wylądowałam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Atlantis chodzi o wrózby z wosku wczesniej pytalam co sie wylało ale nie wiem czy to cos oznacza. Twa czarodziejska wiedza może odpowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABKA 1977
POPIERAM ZALORZYCIELKE TEMATU CHWDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×